Málo času na pozeranie seriálov? Quibi je nová platforma pre…

Platforma na streamovanie krátkeho videa Quibi

Streamovacie platformy sú úžasné, pretože vám umožňujú prístup k množstvu obsahu iba niekoľkými kliknutiami. Séria Netflix, HBO, Disney + a spol. však vsadili na štandardné distribučné formáty s kapitolami 40 a viac minútovými.

Toto je problém pre ľudí, ktorí majú veľmi málo času a sú stále zaneprázdnení. Nikto predsa nerád prerušuje epizódu svojho obľúbeného seriálu, pretože má iné povinnosti, istý? Ale teraz to prestane byť problém vďaka Quibi, online video služba pre mobily, zameraná na obsah kratší ako 10 minút.

Quibi chce znovu objaviť streamované video prostredníctvom nových formátov trvania

quibi

Popularita krátkych videí online je nespochybniteľná, ak sa nespýtate Snapchat, Instagram alebo TikTok, ktorý teraz preberá kontrolu. Vaša schopnosť zabaviť v krátkom čase Je ideálny ako pre tých, ktorí sú veľmi zaneprázdnení, tak aj pre tých, ktorí chcú vidieť viac a viac.

Pre tento dôvod, Quibi práve mal premiéru, platforma videa na požiadanie (VOD), ktorá sa spolieha na malé zábavné kapsule. Jeffrey Katzenberg, jej zakladateľ, komentuje, že táto nová streamovacia služba je zameraná na neskorých mileniálov. Ide o ľudí vo veku od 25 do 35 rokov, ktorí vedú rušný život, no neprestávajú konzumovať videá mobilom, kedykoľvek môžu.

quibi turnstyle

Quibi funguje veľmi jednoduchým spôsobom. Celá jeho ponuka sa prispôsobuje plynulosti a mobilite dňa na deň, takže je určený na rýchle prezeranie na mobile. Obsah pôvodne vychádza z dlhého formátu, ale je rozdelený do krátkych častí s dĺžkou 10 minút alebo menej.

Okrem toho s jeho hviezdny film „Turnstyle“, Quibi prináša dôležitý obrat do spôsobu, akým používate videá. Táto technológia umožňuje dynamické prispôsobenie obrazu podľa orientácie mobilu. Ak teda máte mobil naležato, video bude vidieť ako na každom televízore, no ak ho umiestnite na výšku, zmení sa aj formát a obraz sa prispôsobí tomuto typu zobrazenia, takže nestratíte žiadne detaily .

Predplatné Quibi prechádza medzi Netflix a Hulu a je k dispozícii práve teraz

quibi nové krátke videá netflix pre mobilné zariadenia

Ako by ste mohli očakávať, Quibi nie je bezplatná platforma, ale skôr funguje v rámci predplatného. Urobí to však dvoma spôsobmi: prvý je najlacnejší a vy zaplatíte 4, 99 eur mesačne, ale budete mať reklamu na začiatku každého videa, ako na Hulu; druhý, drahší, bude 8, 99 eur mesačne, ale bez inzercie, ako je Netflix (v Španielsku momentálne existuje len druhý). Môžete si to vyskúšať na 90 dní zadarmo.

Platforma je teraz dostupná v Španielsku. Nezabudnite tiež, že je určený výhradne pre mobilné telefóny, takže Nájdete ho v obchode Android Play Store aj v obchode iOS App Store. Samozrejme, mnohé možnosti v katalógu ešte nie sú zdvojené.

Quibi: Všetky nové pôvodné relácie

Quibi: Všetky nové pôvodné relácie

Bude Quibi úspešný? Čo si myslíte o tomto novom nápade? Zosadí Netflix z trónu? Zanechajte svoj názor v komentároch.