Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Malinový koláč 4 obchod je teraz lacnejší ako inokedy pre svoje 8. narodeniny

Malinový koláč 4 obchod je teraz lacnejší ako inokedy pre svoje 8. narodeniny 1

Ak sa chystáte začať budovať svoje vlastné počítačové systémy, potom dobrá správa – jedna z najpopulárnejších verzií Raspberry Pi 4 je teraz lacnejšia ako kedykoľvek predtým.

Veľmi populárne výpočtové zariadenie získava trvalé zníženie cien už po 8. narodeniny. Raspberry Pi s kapacitou 2 GB je teraz k dispozícii už za 35 dolárov (približne 27 GBP / $ AU53).

To znamená, že si môžete naštartovať vlastný domáci počítačový systém za polovicu nádrže paliva.

  • Windows 10 na ARM beží na Raspberry Pi 4a „oveľa rýchlejšie“ ako Pi 3
  • Tento inteligentný reproduktor Raspberry Pi pre deti kladie súkromie na prvé miesto
  • Ako nainštalovať Ubuntu na Raspberry Pi

Raspberry Pi obchod

Spolu s tým, čo sa zhoduje s ôsmimi narodeninami spoločnosti, Raspberry Pi hovorí, že klesajúce ceny pamäte RAM jej umožnili znížiť cenu hardvéru. Zníženie ceny znamená, že Raspberry Pi 4 je teraz v predaji v rovnakej výške, v akej bolo pôvodné zariadenie v roku 2012.

The Raspberry Pi 4 bola uvedená na trh v júni 2019 a môže sa pochváliť štyridsaťkrát rýchlejšou rýchlosťou, ako bola pôvodná, a osemnásobnou pamäťou. Zakladateľ Eben Upton ju označil ako „Raspberry Pi, ktorú by som kúpil pre svojich rodičov“.

The Raspberry Pi 4 má tiež pripojenie Gigabit Ethernet, Bluetooth, USB-C (spolu s dvoma USB 2 a 2 USB 3 porty) a dva porty micro HDMI schopné podporovať duálne 4K displeje.

Spoločnosť dodala, že od prvého zariadenia, ktoré bolo uvedené do predaja 29. februára 2012, sa predalo viac ako 30 miliónov počítačov Raspberry Pi.

„V rokoch od … sme videli naše výrobky používané v neuveriteľnej škále aplikácií na celom svete (a príležitostne mimo neho); našli sme svoje vlastné miesto v komunite tvorcov, nadšencov, inžinierov a pedagógov, ktorí menia svet, jeden projekt alebo jedného študenta naraz, “napísal Upton do blogu.

Verzia Raspberry Pi s kapacitou 1 GB a 4 GB 4 zostanú v predaji, ale ich ceny sa nezmenia na 25 USD (približne 19 GBP / AU38) a 55 USD (približne 42 GBP / 84 AU84).

  • Najlepšie distribúcie Raspberry Pi v roku 2020

Via Raspberry Pi