Mali by ste vysk├║┼ía┼ą najlep┼íie doplnky Plex v roku 2020 pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov

Ak pou┼ż├şvate aplik├íciu Plex a h─żad├íte najlep┼í├ş doplnok pre svoje zariadenie Plex, pre─Ź├ştajte si ─Ćal┼íie inform├ície o najlep┼í├şch doplnkoch Plex pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Plex prestal pracova┼ą o rok sk├┤r, ale na┼í┼ąastie v├ím st├íle umo┼ż┼łuje manu├ílne na─Ź├ştanie pomocou WebTools. Ako n├íjdete dobr├ę doplnky Plex bez obchodu s aplik├íciami? Dobre, pou┼żil som doplnok Plex, ktor├Ż pom├íha vysiela┼ą ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie, automaticky s┼ąahuje titulky a men├ş rozhranie Plex. Dobre, vysk├║┼íajme ich. Sk├║sme ich vysk├║┼ía┼ą. V┼íetky pluginy Plex je mo┼żn├ę na─Ź├şta┼ą rovnak├Żm sp├┤sobom. Pozrime sa, ako s├║ nain┼ítalovan├ę doplnky Plex Media Server.

Plex ++ na stiahnutie zadarmo

Najsk├┤r nain┼ítalujte s├║bor zip doplnku. Pr├şstup na webov├║ str├ínku spolo─Źnosti Plex. Po stiahnut├ş s├║boru zip ho rozba─żte a skop├şrujte na svoju miestnu kartu Plex Plugins. Kliknite na polo┼żku ÔÇ×Otvori┼ą doplnkov├║ kartuÔÇť na karte Plex v dolnej ─Źasti karty a kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na ikonu ni┼ż┼íie. M├┤┼żete tie┼ż skop├şrova┼ą a klikn├║┼ą na nasleduj├║cu polo┼żku v poli Spusti┼ą.

Po skop├şrovan├ş prie─Źinka bal├şka doplnkov jednoducho re┼ítartujte server Plex. Po re┼ítarte si m├┤┼żete zobrazi┼ą doplnok na str├ínke doplnkov. Na tejto str├ínke GitHub sa dozviete, ako nain┼ítalova┼ą Ubuntu, macOS alebo Debian.

Preview PlexPreview Plex

Najlepšie pluginy Plex roku 2020

#1, WebTools

Pre server Plex WebTools je to obchod Plex App Store. V┼íetok uveden├Ż softv├ęr si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Plex. Obchod WebTools App Store je webov├Ż port├íl, ku ktor├ęmu m├í pr├şstup in├í adresa IP, ktor├í sa zobraz├ş po kliknut├ş na tla─Źidlo. WebTools m├┤┼żu z├şska┼ą rovnak├ę povolenia ako Plex.

#2, Scrobbler Deal

Trakt.tv alebo Trakt Scrobbler je popul├írny doplnok Plex, ktor├Ż podv├ídzal, ke─Ć ho Plex odstr├ínil z kan├ílov Plex. St├íle to funguje perfektne, ale m├┤┼żete si ho stiahnu┼ą cez WebTools. Ak ste v bezvedom├ş, odzrkad─żuje to ├║spech dosiahnut├Ż v telev├şznych rel├íci├ích a filmoch synchroniz├íciou zoznamu skladieb s ID skladby.

Ak v┼íak cez server Plex sleduj├║ rovnak├Ż obsah viacero ─żud├ş, je ┼ąa┼żk├ę udr┼żiava┼ą synchroniz├íciu a moment├ílne m├┤┼że by┼ą nepr├şjemn├ę.

#3, Mangahere

Ak ─Ź├ştate Mangas alebo v├Ą─Ź┼íinu jeho pou┼ż├şvate─żov, Mangahere je dobr├Ż doplnok na pripojenie Mangas k prie─Źinku Plex. Manga sleduje skladby. Vo WebTools mus├şte nain┼ítalova┼ą doplnok na ovl├ídanie prie─Źinka Plex. Doplnok poskytuje aplik├íciu manga s automatick├Żm ─Ź├ştan├şm namiesto n├ív┼ítevy webovej str├ínky manga.

#4, IPTV

IPTV je u┼żito─Źn├Ż doplnok, ktor├Ż sa sna┼ż├ş poskytn├║┼ą Plex Media Serveru ┼żiv├ę sledovanie telev├şzie. ─î├şta ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie cez internet a odo┼íle ho do po─Ź├şta─Źa Plex. Spotrebite─żom Plex pon├║ka viac obsahu k├íblovej telev├şzie. ┼Żiv├í telev├şzna slu┼żba zah┼Ľ┼ła filmy, spr├ívy a takmer v┼íetky sekcie.

#5, FilmOn

Aktiv├íciou bezplatn├Żch telev├şznych siet├ş spolo─Źnos┼ą FilmOn posunie medi├ílne vysielanie na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł. M├íte obchody takmer ka┼żd├ęho ┼ż├ínru, ako s├║ ┼íporty, humor, horor at─Ć. Vysiela kan├íly z r├┤znych kraj├şn bez oh─żadu na miesto. Budete zodpovedn├ş za platen├Ż obsah, ako aj za mo┼żnos┼ą platby za zobrazenie.

#6, Tautulli

Plex u┼ż m├í intern├Ż monitor ├║loh, ─Źo m├┤┼że by┼ą vhodn├ę, ak server spravuje menej. Pri ┼ík├ílovan├ş by v┼íak bolo u┼żito─Źn├ę pokro─Źil├Ż doplnok, ako je Tautulli, zn├ímy tie┼ż ako PlexPy. Tautulli poskytuje preh─żad o ─Źase sledovania, aktu├ílnom zobrazen├ş a spotrebe ┼í├şrky p├ísma ostatn├Żmi. Preto je ─żahk├ę identifikova┼ą probl├ęmov├ę miesto, ak m├íte pr├şstup k viacer├Żm IP adres├ím z jednej adresy IP.

#7, Pod nulou

Ned├ívno som sa rozhodol pozrie┼ą sa na k├│rejsk├ę s├ęrie, ktor├ę navrhli in├ş, a kontext bez titulkov je hrozn├Ż ─Źas pochopi┼ą. Sub-Zero je ─Ćal┼í├ş doplnok Plex na v├Żrobu titulkov pre klip Plex, ktor├Ż tie┼ż poskytuje zabudovan├Ż gener├ítor titulkov OpenSubtitles, ale vo v┼íeobecnosti nefunguje. Samotn├í nula nie je dokonal├í a m├í svoje nev├Żhody. Dostane v┼íak titulky od 10 poskytovate─żov titulkov a API.

Ak titulky nie s├║ k dispoz├şcii, m├┤┼żete prejs┼ą online, vyh─żada┼ą a ru─Źne resetova┼ą skripty SRT [sub-Rip], Cel├Ż proces vykon├íva GitHub Wiki.

#8, bi

bi je plug-in, ktor├Ż by sa mal pou┼żi┼ą na import alebo upload obsahu z Plex Servera, ke─Ć u┼ż├şvate─ż dostane pravideln├║ po┼żiadavku. Pon├║ka internetov├Ż port├íl pre v┼íetky filmov├ę po┼żiadavky. Preto m├┤┼żete po┼żiada┼ą o obsah z webu namiesto kohoko─żvek, kto v├ím vol├í priamo. Po nahran├ş s├║boru bude z├íkazn├şk informovan├Ż e-mailom. Ka┼żd├Ż probl├ęm m├┤┼żu tie┼ż identifikova┼ą pou┼ż├şvatelia. Je to podobn├ę ako PlexRequests, ale je relat├şvne akt├şvne.

#9, TheaterTrailers

TheaterTrailers je skript Python, ktor├Ż sa s┼ąahuje YouTube filmov├ę up├║tavky. Najlep┼íie na tom je, ┼że ke─Ć pr├şde d├ítum vydania, uk├í┼żka bude automaticky odstr├ínen├í. Kvalita v├í┼ího servera Plex je dobr├Ż sp├┤sob, ako ho udr┼żiava┼ą. In┼ítal├ícia Pythonu YouTube-DL a TMDB na serveri Plex s├║ potrebn├ę pre TheaterTrailers.

# 10. ─îas star├ęho filmu

Na va┼íom serveri Plex m├┤┼żete prehr├íva┼ą star├ę filmy pomocou klasick├ęho na─Źasovania. Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie je jednoduch├ę pre filmov├ę ┼ż├ínre vr├ítane dobrodru┼żstva, krimin├ílnej dr├ímy, TB Klasick├ę at─Ć. Old Movie Time v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą obsah zvukov├ęho kodeku AAC v syst├ęme FullHD. Hoci je filmov├í zbierka pomerne obmedzen├í, stoj├ş za to vysk├║┼ía┼ą. Je pote┼íen├şm n├íjs┼ą tieto klasiky. V obchode WebTools n├íjdete T.

# 11. IceFilms

T├íto aplik├ícia na va┼íom serveri Plex je nevyhnutn├í, ak ste z├íkazn├şkom roka. Na serveri Plex stiahne IceFilms z telev├şzie Roku nieko─żko telev├şznych rel├íci├ş a DVD. Kedyko─żvek je va┼ía ob─ż├║ben├í telev├şzna rel├ícia vidite─żn├í, m├┤┼żete nastavi┼ą e-mailov├║ identifik├íciu, ktor├í bude informova┼ą spolo─Źnos┼ą IceFilms. IceFilms nemus├ş fungova┼ą pod─ża o─Źak├ívania, preto┼że verzia GitHub nie je upraven├í.

# 12. Exportuje Plex

Plex Export je praktick├Ż doplnok, ak chcete zdie─ża┼ą svoju zbierku m├ędi├ş bez spustenia celej webovej str├ínky plex. Vytvor├ş HTML str├ínku obsahuj├║cu v┼íetok v├í┼í obsah Plex. Dnes tento k├│d HTML nevy┼żaduje ┼żiadnu autentiz├íciu a je otvoren├Ż pre v┼íetk├Żch. Potrebujete PHP nain┼ítalovan├ę na serveri Plex.

─Äakujem za v├Żber. ─Äal┼íie aktualiz├ície n├íjdete na adrese omgeeky.com

Publik├ícia ÔÇ×Mali by ste vysk├║┼ía┼ą tieto najlep┼íie doplnky Plex v roku 2020 pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żovÔÇť sa objavila po prv├Żkr├ít.