Madrid bude hostiť DreamHack, najväčší medzinárodný festival eSports

DreamHack Madrid 2020 Uskutoční sa od 11. do 13. decembra v IFEMA na ploche 50 000 metrov štvorcových venovanej svetu videohier a elektronických športov. Organizácia informovala prostredníctvom tlačovej správy. Hostiteľom DreamHack bude MadridZ tohto dôvodu presunul svoju druhú udalosť v Španielsku zo Sevilly do hlavného mesta od roku 2020. Toto bude prvý vedúci švédsky mnohonárodný festival v Madride a ponúkne jedinečný zážitok prostredníctvom videohier, ktoré budú mať viac ako 350 000 dolárov a budú priťahovať najlepším tímom a hráčom. celého sveta.

DreamHack, najväčší medzinárodný festival športu a videohier, sa prvýkrát zastaví na medzinárodnom okruhu v Madride. Uskutoční sa to na IFEMA od 10. do 13. decembra Počas štyroch dní si môžu účastníci užiť srdce festivalu, LAN večierky, súťažiť, zúčastňovať sa medzinárodných turnajov a stretávať sa so svojimi modlami a vyskúšať najnovšie v hernom a športovom sektore.

Madrid bude hostiť DreamHack s najlepšou konkurenciou na svete

DreamHack Madrid bude medzi nimi najprestížnejšou medzinárodnou súťažou eSports. Posledná zastávka v sérii ESL Pro Tour s CS: GO DreamHack Open s cenou 100 000 dolárov.

V tejto súťaži 8 Bude bojovať s najlepším tímom na svete, bude mať dve miesta pre národný tím a bude vysielaný vo viac ako šiestich jazykoch pre celý svet.

Medzi veľké súťaže, ktoré budú hostiť DreamHack Madrid, musia byť brané do úvahy Turnaj HearthStone Masters Tour získal cenu 250 000 dolárov.

V tejto súťaži sa predstavia najlepší hráči na svete zaradení v predchádzajúcej online fáze. DreamHack MadridV prvom roku to bude festival s najlepším ocenením sezóny v našej krajine.

Bez LAN neexistuje DreamHack

Ako je označené DNA z festivalu DreamHack, a to Madrid bude hostiť oblasti LAN od 10. Do 14 1.500 ľudí môže žiť, hrať a súťažiť 4 deň pomocou vlastného počítača alebo konzoly.

Festival ponúkne súťaže a exkluzívne aktivity pre všetkých účastníkov, ako aj pamätné ceny za prvé vydanie v hlavnom meste Španielska.

DreamHack ponúkne jedinečný zážitok všetkým divákom.

Tento festival otvorí svoje brány všetkým návštevníkom od 11. do 13. decembra na IFEMA, Účastníci si môžu zahrať súčasné videohry, vychutnať si najlepšie národné a medzinárodné elektronické športové turnaje, stretnúť sa so svojimi modlami, získať najnovšie správy z tohto odvetvia a zúčastniť sa mnohých tombol a súťaží.

Vo svojej širokej ponuke DreamHack Madrid Ponúka hudobný obsah a bude mať oblasť vzdelávania a odbornej prípravy, kde sa účastníci môžu dozvedieť viac o štúdiách a odborných podujatiach, ktoré majú pôsobiť v tomto sektore.

Teraz čo Hostiteľom DreamHack bude Madrid Dá sa povedať, že hlavné mesto je ústredím najväčšieho podujatia o eSports a videohrách v našej krajine, ktoré sa distribuuje po celý rok.