MacBook Pro 2018, rovnako ako nová klávesnica

Silik├│nov├í membr├ína vlo┼żen├í pod ka┼żd├Ż kl├íves na kl├ívesnici MacBook Pro 2018 pomocou TouchBar. Zd├í sa, ┼że toto je rie┼íenie, ktor├ę prijala Apple vykona┼ą opravy po┼żadovan├ę pou┼ż├şvate─żmi mot├Ż─żov├ęho mechanizmu zaveden├ęho spolo─Źnos┼ąou Cupertino po─Źn├║c 12-palcov├Żm MacBookom. In┼żinieri IFixit s├║ o tom presved─Źen├ş, rovnako ako prv├í degrad├ícia nov├ęho gigantu z kalifornsk├ęho gigantu.

Ako vid├şte na obr├ízku ni┼ż┼íie, ka┼żd├ę tla─Źidlo na novej kl├ívesnici m├í ni┼ż┼íie, skuto─Źn├í silik├│nov├í membr├ína. To by malo umo┼żni┼ą ni┼ż┼í├ş hluk (jeden z kritick├Żch bodov mot├Ż─żov├ęho mechanizmu) a zabezpe─Źi┼ą lep┼íiu pri─żnavos┼ą v priebehu ─Źasu tla─Źidiel. Rie┼íenie, ktor├ę pod─ża v┼íetk├ęho poch├ídza z patentu podan├ęho t├Żmto patentom Apple v marci 2018.

Sn├şmka obrazovky 2018 07 16 a┼ż 16 25 06Kreditn├Ż obr├ízok: iFixit

V tom ─Źase dokumenty pripojen├ę k patentu ukazovali membr├ínu vlo┼żen├║ pod k─ż├║─Źmi na ochranu prep├şna─Źa pred prachom a drobkami. Ochrana, ktor├í m├┤┼że by┼ą v ka┼żdom pr├şpade tie┼ż zaru─Źen├í rie┼íen├şm, ktor├ę integruje Apple v novom MacBook Pro. Samozrejme, ako v┼żdy v t├Żchto pr├şpadoch, sa te┼í├şme na vysk├║┼íanie v├Żrobkov ru─Źne, aby sme mohli vyjadri┼ą aj hodnotenie na kl├ívesnici.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: MacBook Pro 15 ÔÇť2018, najvy┼í┼íia konfigur├ícia presahuje 80,000 eur

Spr├ívy MacBook Pro 2018 s TouchBar v┼íak nekon─Źia. Apple do obrazoviek integrovala technol├│giu True Tone ktor├ę, ako je mo┼żn├ę sa dozvedie┼ą z ofici├ílneho podporn├ęho dokumentu spolo─Źnosti Cupertino, m├┤┼żu by┼ą podporen├ę aj niektor├Żmi extern├Żmi obrazovkami tret├şch str├ín.

maxresdefault (1)

Obzvl├í┼í┼ą, Apple citova┼ą LG UltraFine 5K a LG UltraFine 4K, ku ktorej sa prid├í ThunderBolt Display od tej istej spolo─Źnosti z Cupertina. Po pripojen├ş k MacBook Pro 2018 pomocou TouchBar bud├║ preto m├┤c┼ą upravi┼ą vyv├í┼żenie farieb v z├ívislosti od podmienok prostredia s technol├│giou TrueTone.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: MacBook Pro: tu s├║ nov├ę modely, procesory a┼ż do 6 jadro

─Äal┼í├ş d├┤kaz o tom, ako sa s├ęria MacBook Pro z h─żadiska funk─Źnosti, technick├Żch ┼ípecifik├íci├ş a katal├│govej ceny st├íle viac zameriava na ┼ípecializovan├ę publikum, ktor├ę potrebuje ur─Źit├ę rie┼íenia a v├Żkon. Uvid├şme, ak├ę bud├║ spr├ívy vyhraden├ę pre 12-palcov├Ż MacBook a predov┼íetk├Żm, pre s├ęriu MacBook Air.

Tomove odpor├║─Źanie

iPhone 8, v 64 GB├║lo┼żn├í verzia, pon├║kan├í Amazon s 200 euro z─żava ako je katal├│gov├í cena. N├íjdete ho na tomto odkaze.