Lyricize sťahuje texty piesní a zobrazuje ich na uzamknutej obrazovke

Lyricize sťahuje texty piesní a zobrazuje ich na uzamknutej obrazovke 1

Ak ste typ človeka, ktorý rád sleduje text pri počúvaní, platforma iOS nemusí okamžite splniť vaše potreby.

Našťastie máme komunitu pre útek z väzenia a v meste máme novo vydanú bezplatnú opravu útek z väzenia s názvom Lyricize by level3tjg, vývojár pre iOS, ktorý umiestňuje texty priamo na uzamknutú obrazovku, aby uľahčil sledovanie vašich obľúbených skladieb.

Ako je uvedené v príkladoch snímok vyššie, Lyricize pridá tlačidlo v pravom hornom rohu miniaplikácie Now Playing a keď naň klepnete, zobrazí sa list s listami.

Ak meno znie povedome, je to preto, že začiatkom tohto roka sme diskutovali o platenej verzii opravy útek z väzenia s názvom Lyricify. Lyricize je do značnej miery inšpirovaný Lyricify, ako je vidieť v takmer identickom používateľskom rozhraní. Najväčší rozdiel je v tom, že Lyricize je zadarmo.

s odkazom na uverejnenie odkazu na útek z väzenia vývojárom, tvorca pôvodnej záplaty Lyricify zjavne prestal podporovať platenú záplatu, čo vyvolalo dopyt po alternatíve. Vzhľadom na okolnosti bola Lyricize navrhnutá a uvedená na trh ako bezplatná alternatíva.

Aj keď oprava môže vyzerať zhodne s nominálnou hodnotou, je dôležité si uvedomiť, že Lyricize používa AppleGenius API na stiahnutie textov spolu s ostatnými. Vzhľadom na výber rozhrania API môže byť sťahovanie textov trochu pomalé, ale malo by viesť k presnejším výsledkom. Okrem toho Lyricize funguje dobre s celým radom ďalších hudobných nastavení, ako sú Flow, ColorFlow, Sylph a ďalšie.

Lyricize neprichádza so žiadnymi konfigurovateľnými možnosťami; Preto ak si chcete počas počúvania obľúbených piesní prezerať texty, môžete si bezplatne stiahnuť opravu z úložiska level3tjg prostredníctvom svojho obľúbeného správcu balíkov. Táto aktualizácia podporuje zariadenia na útek z väzenia iOS 13.

Ak už nepoužívate úložisko level3tjg, môžete ho pridať do zvoleného správcu balíkov pomocou nasledujúcej adresy URL:

https://level3tjg.xyz/repo

Ako vždy, môžete zanechať komentár nižšie, ktorý popisuje vaše skúsenosti s opravou po inštalácii. Ak s tým máte problém, najlepším spôsobom, ako získať pomoc, je kontaktovať vývojára so žiadosťou o pomoc.