Lydia pre Android: Kontrola platobnej aplikácie typu všetko v jednom

Ste zvedav├ş na aplik├íciu virtu├ílnej pe┼ła┼żenky pre Android s n├ízvom Lydia?

Nebojte sa, m├íme v├ís! Vysk├║┼íali sme a otestovali sme aplik├íciu Lydia a sme tu, aby sme sa podelili o v┼íetko, ─Źo sme o nej zistili. Tak sa pohodlne usa─Ćte, relaxujte a ─Ź├ştajte ─Ćalej.

─î├ştaj viac: Ako pou┼ż├şva┼ą Android Pay s PayPal

Tu je tá vec:

Digitaliz├ícia v┼íetk├ęho sa v posledn├Żch d┼łoch st├íva trendom. V s├║lade s t├Żm sa vyd├íva a st├íva sa zn├ímou tona aplik├íci├ş digit├ílnej pe┼ła┼żenky. A jeden pr├şklad tohto druhu aplik├íci├ş, ktor├ę v App Store prib├║daj├║, sa naz├Żva Lydia.

Predt├Żm, ako sa pust├şme do aplik├ície Lydia, si v┼íak mus├şme najsk├┤r zodpoveda┼ą d├┤le┼żit├║ ot├ízku …

─îo je to aplik├ícia digit├ílnej pe┼ła┼żenky?

Aplik├ície digit├ílnej pe┼ła┼żenky s├║ aplik├ície, ktor├ę si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą do svojich telef├│nov s Androidom. Hlavn├Żm ├║─Źelom t├Żchto aplik├íci├ş je poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom virtu├ílnu pe┼ła┼żenku, kde si m├┤┼żu ulo┼żi┼ą svoje peniaze. Pou┼ż├şvatelia t├Żchto aplik├íci├ş m├┤┼żu tie┼ż odosiela┼ą a prij├şma┼ą peniaze od r├┤znych pou┼ż├şvate─żov.

S├║ to skvel├ę prostriedky na prevod pe┼łaz├ş. ─Żudia v┼íak tieto aplik├ície virtu├ílnej pe┼ła┼żenky v├Ą─Ź┼íinou pou┼ż├şvaj├║ na n├íkup v internetov├Żch obchodoch, preto┼że je bezpe─Źnej┼íie a bezpe─Źnej┼íie ich pou┼ż├şva┼ą ako debetn├ę alebo kreditn├ę karty.

Teraz:

Vzh─żadom na to, ko─żko aplik├íci├ş je na trhu k dispoz├şcii, je asi ┼ąa┼żk├ę rozhodn├║┼ą sa, ktor├║ aplik├íciu digit├ílnej pe┼ła┼żenky si vybra┼ą. Sme tu preto, aby sme sa s vami podelili o jednu mo┼żnos┼ą, ktor├║ sme na┼íli v App Store, s n├ízvom Lydia. Ak sa chcete o tejto aplik├ícii dozvedie┼ą viac, bez ─Ćal┼í├şch okolkov sa k nej dostaneme.

Pozri tie┼ż: Z├íbavn├í predpove─Ć zvonenia bud├şka – bo─Źn├ę delenie t├│nov alarmu

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti aplik├ície Lydia

Lydia je aplik├ícia, pomocou ktorej m├┤┼żete nakupova┼ą online alebo v re├ílnom ┼żivote. Je to tie┼ż skvel├í aplik├ícia, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą, ak chcete odosiela┼ą alebo prij├şma┼ą peniaze od kohoko─żvek na celom svete.

Ale je to aj viac ne┼ż to. Tu s├║ teda k─ż├║─Źov├ę funkcie aplik├ície Lydia, ktor├ę v├ím poskytn├║ inform├ície o v├Żhod├ích, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą, ak sa ju niekedy pok├║site pou┼żi┼ą.

Bezbolestn├ę platby Jednoduch├ę a jednoduch├ę prevody pe┼łaz├ş V─Źasn├ę upozornenia na ka┼żd├║ transakciu kdeko─żvek a kedyko─żvek Platby v internetovom obchode jedin├Żm kliknut├şm N├íkup online l├şstkov je r├Żchlej┼í├ş a bezprobl├ęmov├Ż Platenie za tovar a slu┼żby vo fyzick├Żch obchodoch je mo┼żn├ę R├┤zne z─żavy a exkluz├şvne ponuky dostupn├ę prostredn├şctvom aplik├ície

Ke─Ć ich pozn├íte, ak m├íte z├íujem o in┼ítal├íciu tejto aplik├ície, pokra─Źujte a kliknite na tla─Źidlo Google Play, ktor├ę sme umiestnili ni┼ż┼íie.

logo recenzie aplikácie LydiaLogo aplikácie
stiahnite si lydia z Google Play

V├Żhody aplik├ície Lydia

Teraz, ke─Ć pozn├íte k─ż├║─Źov├ę funkcie aplik├ície Lydia, m├┤┼żete ma┼ą o jej vysk├║┼ían├ş ur─Źit├ę pochybnosti. Vytvorili sme preto zoznam v├Żhod aplik├ície.

1. Jednoduch┼íie a r├Żchlej┼íie platby online

Zaka┼żd├Żm, ke─Ć ste pri pokladni online obchodu, m├┤┼żete si myslie┼ą, ┼że tr├ívite to─żko ─Źasu vypl┼łovan├şm platobn├ęho formul├íra. Ke─Ć budete pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Lydia, u┼ż tento probl├ęm nebudete ma┼ą.

Akon├íhle ste na platobnej str├ínke online obchodov a vyberiete ako mo┼żnos┼ą platby Lydiu, automaticky sa vypln├ş. Ke─Ć budete chcie┼ą plati┼ą pri online n├íkupe, nebudete teda musie┼ą znova zad├íva┼ą ┼żiadne inform├ície o platbe.

2. Lydia Mastercard

recenzia aplikácie lydia lydia mastercardLydia Mastercard

Po vytvoren├ş ├║─Źtu v aplik├ícii Lydia m├┤┼żete ma┼ą aj kartu Lydia Mastercard, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą ako debetn├║ kartu. Ke─Ć teda plat├şte za tovar a slu┼żby v re┼ítaur├íci├ích, butikoch, supermarketoch a ─Ćal┼í├şch, m├┤┼żete pou┼żi┼ą svoju na─Ź├ştan├║ kartu Lydia.

Z├şskanie be┼żnej debetnej karty v akejko─żvek banke m├┤┼że by┼ą problematick├ę. Existuje mno┼żstvo po┼żiadaviek, ktor├ę mus├şte splni┼ą, k├Żm v├ím ju daj├║. Tie┼ż m├┤┼że trva┼ą najmenej t├Ż┼żde┼ł, k├Żm bude karta pripraven├í. S aplik├íciou Lydia v├ím v┼íak dosiahnutie karty trv├í maxim├ílne jeden de┼ł.

3. K dispoz├şcii zadarmo

Teraz s├║ najhor┼íie na z├şskan├ş debetnej karty poplatky, ktor├ę mus├şte zaplati┼ą, aby ste si ju mohli vytvori┼ą. Existuje tie┼ż minim├ílna ─Źiastka, ktor├║ mus├şte vytvori┼ą.

S aplik├íciou Lydia v┼íak za vytvorenie ├║─Źtu nemus├şte ni─Ź plati┼ą. Na va┼íom ├║─Źte tie┼ż nesmie by┼ą ┼żiadna minim├ílna ─Źiastka pe┼łaz├ş. Ak teda h─żad├íte aplik├íciu, ktor├í m├┤┼że za prijate─żn├║ cenu sl├║┼żi┼ą ako debetn├í karta, mali by ste si ju vysk├║┼ía┼ą.

4. Z─żavy a exkluz├şvne ponuky

z─żavy a prom├í na recenziu aplik├ície lydiaPropag├ícia

Lydia m├í niektor├ę partnersk├ę obchody, ktor├ę niekedy pon├║kaj├║ z─żavy a exkluz├şvne ponuky, ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą iba v aplik├ícii Lydia. Ak ste teda pravideln├Żm z├íkazn├şkom ktor├ęhoko─żvek z obchodov, ktor├ę s├║ partnerom spolo─Źnosti Lydia, mali by ste aplik├íciu vysk├║┼ía┼ą.

5. ┼Żiv├ę ozn├ímenia

Lydia informuje pou┼ż├şvate─żov v┼żdy, ke─Ć uskuto─Ź┼łuj├║ ak├ęko─żvek transakcie v aplik├ícii. Poskytuje tie┼ż inform├ície v┼żdy, ke─Ć si k├║pia ─Źoko─żvek pomocou svojej karty Lydia. T├Żmto sp├┤sobom bud├║ pou┼ż├şvatelia upozornen├ş kdeko─żvek a kedyko─żvek, ak sa s ich ├║─Źtami vyskytn├║ nejak├ę diskutabiln├ę transakcie.

A najlep┼íia ─Źas┼ą?

Pou┼ż├şvatelia tie┼ż dostan├║ upozornenie prostredn├şctvom textovej spr├ívy.

Nev├Żhody aplik├ície Lydia

Preto┼że chceme by┼ą pri kontrole tejto aplik├ície spravodliv├ş, mus├şme by┼ą ├║primn├ş a podeli┼ą sa s vami o chyby, ktor├ę m├í. V s├║lade s t├Żm sme tie┼ż zostavili zoznam nev├Żhod aplik├ície Lydia.

1. Dostupnos┼ą v krajin├ích mimo Eur├│pu

Je skvel├ę, ┼że aplik├ícia Lydia je k dispoz├şcii v Eur├│pe, preto┼że v tomto mieste nie je k dispoz├şcii ve─ża aplik├íci├ş virtu├ílnej pe┼ła┼żenky. Ide v┼íak o to, ┼że nie je k dispoz├şcii v in├Żch krajin├ích, ktor├ę sa nenach├ídzaj├║ v Eur├│pe. Ak teda ve─ża cestujete a chcete virtu├ílnu pe┼ła┼żenku, neodpor├║─Źame v├ím, aby ste si vybrali t├║to aplik├íciu.

2. Dostupnos┼ą vo fyzick├Żch obchodoch

recenzia aplikácie lydia na nákup v kamennom obchodeNakupovanie

Mus├şme prizna┼ą:

Nie v┼íetky kamenn├ę obchody akceptuj├║ platby za aplik├íciu Lydia. Ak teda chcete vytvori┼ą ├║─Źet aplik├ície Lydia, aby z neho bola jedin├í mo┼żnos┼ą platby pri odchode, neodpor├║─Źame to. Existuje iba nieko─żko partnersk├Żch obchodov, ktor├ę akceptuj├║ Lydiu, a niekedy je ich platba prostredn├şctvom Lydia offline.

Preto d├┤razne odpor├║─Źame, aby ste v pe┼ła┼żenke mali aj z├ílo┼żn├║ fyzick├║ hotovostn├║ alebo debetn├║ kartu, ak pl├ínujete n├íkup ─Źohoko─żvek v kamenn├Żch obchodoch. Nebu─Ćte v├Żlu─Źne z├ívisl├ş na svojej aplik├ícii Lydia.

3. Z├ívis├ş od telef├│nu

Preto┼że na v┼íetky transakcie pomocou svojho ├║─Źtu Lydia mus├şte pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Lydia, mus├şte ma┼ą svoj telef├│n st├íle pri sebe. Niekedy v┼íak m├┤┼żete zabudn├║┼ą svoj smartphone. Tie┼ż sa niekedy m├┤┼że sta┼ą, ┼że sa v├ím bat├ęria telef├│nu vybije po─Źas nakupovania.

Je teda lep┼íie, ak vyu┼żijete kartu Lydia Mastercard, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj ako debetn├║ kartu v pr├şpade, ┼że v├í┼í telef├│n nie je k dispoz├şcii.

─îast├ę ot├ízky

M├┤┼żete si k├║pi┼ą bitcoiny pomocou Lydie?

├üno. Existuje sp├┤sob, ako nakupova┼ą bitcoiny pomocou aplik├ície Lydia, a postup je celkom jednoduch├Ż. Sta─Ź├ş si stiahnu┼ą aplik├íciu, vytvori┼ą ├║─Źet, ─Ź├şslo prepojovacej karty a potom posla┼ą peniaze predajcovi bitcoinov, ktor├ęho ste si vybrali.

Je pou┼ż├şvanie aplik├ície Lydia bezpe─Źn├ę?

├üno, je bezpe─Źn├ę pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Lydia na ukladanie pe┼łaz├ş. Ak uva┼żujete o tom, ┼że by mal niekto pr├şstup k v├í┼ímu ├║─Źtu, nemus├şte sa toho ob├íva┼ą.

Predt├Żm, ako budete m├┤c┼ą ─Źoko─żvek robi┼ą s va┼í├şm ├║─Źtom Lydia, budete musie┼ą zada┼ą bezpe─Źnostn├Ż k├│d. ├Ünik inform├íci├ş tie┼ż nie je probl├ęmom, preto┼że aplik├ícia je ┼íifrovan├í a ulo┼żen├í na zabezpe─Źenom serveri.

Ktor├ę krajiny podporuj├║ aplik├íciu Lydia?

Lydia je k dispoz├şcii hlavne v eur├│pskych krajin├ích ako Belgicko, Nemecko, Taliansko, ┼ápanielsko a Spojen├ę kr├í─żovstvo. Ak sa chcete dozvedie┼ą o v┼íetk├Żch krajin├ích, ktor├ę podporuj├║ aplik├íciu Lydia, m├┤┼żete klikn├║┼ą na odkaz, ktor├Ż sme poskytli ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż odkaz: Zoznam kompatibiln├Żch kraj├şn v aplik├ícii Lydia?

Záver

Trendov├Żm trendom sa v poslednej dobe st├ívaj├║ aplik├ície virtu├ílnej pe┼ła┼żenky. D├┤vodom je, ┼że online nakupovanie sa stalo vecou a s aplik├íciou virtu├ílnej pe┼ła┼żenky je ove─ża jednoduch┼íie nakupova┼ą ─Źoko─żvek online.

V Obchode Play je teraz k dispoz├şcii ve─ża aplik├íci├ş pre pe┼ła┼żenky, tak┼że je asi ┼ąa┼żk├ę rozhodn├║┼ą sa, ktor├║ aplik├íciu pou┼żi┼ą. Teraz v├ím chceme pom├┤c┼ą rozhodn├║┼ą sa, ktor├║ z r├┤znych aplik├íci├ş vysk├║┼ía┼ą a pou┼żi┼ą. A pre tento ─Źl├ínok sme vysk├║┼íali a otestovali aplik├íciu digit├ílnej pe┼ła┼żenky s n├ízvom aplik├ícia Lydia.

Pomohli sme v├ím lep┼íie porozumie┼ą aplik├ícii Lydia? Dajte n├ím vedie┼ą svoje my┼ílienky zanechan├şm koment├íra ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├ę obr├ízkov├ę kredity