Lucky Patcher Apk 8,6,9 Plne Apk + Mod pre android

So schopnos┼ąou aktualizova┼ą najnov┼íiu verziu ┼í┼ąastn├ęho patchervisual u─Źenia sa ─Ź├şta┼ą viac

Lucky Patcher Apk Je dobr├í aplik├ícia pre hru Pach V┼íetko m├Ąkk├ę a hra pre Android. Iste, ak nepozn├íte ten ┼í┼ąastn├Ż oprav├írsky softv├ęr apk s jednou in┼ítal├íciou, budete ho milova┼ą! pomocou softv├ęru na opravu ┼í┼ąastia si m├┤┼żete opravi┼ą v├Ą─Ź┼íinu programov a licenci├ş na hry a previes┼ą softv├ęr a hry na prasknut├Ż softv├ęr! N├ív┼ítevn├şci bud├║ ma┼ą k dispoz├şcii najnov┼íiu verziu tohto softv├ęru s vizu├ílnym u─Źen├şm sa zo str├ínok RevDl.

┼í┼ąastn├Ż z├íplatn├şk apk

┼í┼ąastn├Ż z├íplatn├şk apk

Atributies:

 • Schopnos┼ą odstr├íni┼ą chyby licenci├ş z aplik├íci├ş a hier
 • Schopnos┼ą uskuto─Ź┼łova┼ą platby v aplik├ícii zadarmo
 • Schopnos┼ą odstr├íni┼ą reklamy z aplik├íci├ş a hier pre Android
 • M├í patentovan├ę z├íplaty pre zn├íme aplik├ície.
 • Schopnos┼ą upravova┼ą Google Play.
 • Schopnos┼ą upravova┼ą Google Play.
 • Schopnos┼ą vytv├íra┼ą klonovan├║ verziu programov.
 • Schopnos┼ą uklada┼ą zmeny a vytv├íra┼ą modifikovan├║ verziu programov.

Ako nain┼ítalova┼ą aplik├íciu Lucky Patcher Apk:

 1. Stiahnu┼ą Ôľ╝ Lucky Patcher Apk od Revdl.
 2. nain┼ítalujte Lucky Patcher. Mus├şte klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×├ünoÔÇť.
 3. Kliknite na ikonu ┼í┼ąastn├ęho oprava a zadajte ju.

Lucky Patcher Apk V┼íeobecn├ę ┼íkolenie o softv├ęri na prelomenie aplik├íci├ş pre Android:

Po spusten├ş aplik├ície apk mod ┼í┼ąastia Patcher uvid├şte zoznam aplik├íci├ş nain┼ítalovan├Żch v telef├│ne, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í jednu farbu. ka┼żd├í z t├Żchto farieb m├í in├Ż v├Żznam a koncepciu na ich vysvetlenie:

Lucky Patcher Apk

Lucky Patcher Apk

Zelen├í farba: To znamen├í, ┼że t├íto aplik├ícia m├í ve─żmi vysok├║ ┼íancu z├şska┼ą n├íplas┼ą.

┼Żlt├í farba: To znamen├í, ┼że t├íto aplik├ícia m├í vyhraden├║ opravu a ak sa verzia nain┼ítalovan├ęho programu zhoduje s opravou, program je na 100% popraskan├Ż.

Svetlo modr├í farba: To znamen├í, ┼że t├íto aplik├ícia obsahuje reklamy Google a d├í sa odstr├íni┼ą opravou rekl├ím.

Ru┼żov├í farba: To znamen├í, ┼że tento program je v zozname zav├ídzac├şch zariaden├ş a ke─Ć d├┤jde, syst├ęm Android sa spust├ş automaticky.

Svetlo fialov├í farba: To znamen├í T├íto aplik├ícia m├í platby v aplik├ícii a m├íte ┼íancu uskuto─Źni┼ą fal┼íovan├ę platby.

─îerven├í farba: To znamen├í tento program sa neopravuje a nie je ┼íanca ich rozl├║┼íti┼ą.

Oran┼żov├í farba: To znamen├í, ┼że t├íto aplik├ícia je syst├ęmovou aplik├íciou pre Android a mus├şte by┼ą opatrn├ş pri oprave a pr├şle┼żitostne m├┤┼że program naru┼íi┼ą funkciu.

Zna─Źka l├şstia: Ak je akt├şvny, ukazuje, ┼że ┼í┼ąastn├Ż program├ítor zmenil program.

Znak hviezdy: S├║bor ODEX bol zmenen├Ż zmenami pou┼żit├Żmi v programe. Ak odstr├ínite ODEX, program sa vr├íti do stavu pred opravou.

Ako opravi┼ą aplik├ície a hry pre Android ┼í┼ąastn├Żm patcherom:

Ak to chcete urobi┼ą, mus├şte sa dotkn├║┼ą aplik├ície na dlh├║ dobu, k├Żm sa nezobraz├ş ponuka z├íplaty, a potom vyberte typ opravy, ktor├║ chcete zmeni┼ą.

Lucky Patcher Apk Mod

Lucky Patcher

 1. Vlastn├í oprava: pou┼żi┼ą vyhraden├║ opravu a je v popred├ş. Ak bola t├íto mo┼żnos┼ą pre program povolen├í, ur─Źite ju vyberte.
 2. Odstr├íni┼ą overenie licencie: Na odstr├ínenie licencie pre program a hry existuje nieko─żko mo┼żnost├ş:

a. Automatick├ę re┼żimy:T├íto epiz├│da obsahuje nieko─żko r├┤znych re┼żimov, ktor├ę automaticky opravia programy. Je lep┼íie najsk├┤r vysk├║┼ía┼ą iba prv├Ż re┼żim a potom, ak sa neodpoved├í, vysk├║┼ía┼ą in├ę re┼żimy, ako je inverzn├Ż a extr├ęmny re┼żim.

Tie┼ż, ak je aplik├ícia ur─Źen├í pre Amazon alebo na trhu Samsung vyberte t├║to mo┼żnos┼ą, ak bola aplik├ícia prenesen├í na SD kartu, vyberte mo┼żnos┼ą Pou┼żi┼ą z├íplatu na dalvik-cache.

b. Manu├ílne re┼żimy:V takom pr├şpade m├┤┼żete ┼í┼ąastn├ę z├íplaty manu├ílne vykona┼ą r├┤zne vzory z├íplatovania. Moment├ílne existuje 7 r├┤zne vzory pre z├íplatovanie v aplik├ícii. Ak chcete manu├ílne opravi┼ą, mus├şte najprv vybra┼ą mo┼żnos┼ą z├ílohy, potom povoli┼ą internet. Vyberte si jeden zo vzorov a stla─Źen├şm mo┼żnosti Oprava teraz m├┤┼żete program otestova┼ą v├Żberom mo┼żnosti spustenia. Ak vybran├Ż vzor nefunguje, vyberte mo┼żnos┼ą obnovenia a pou┼żite nasleduj├║ci vzor. Nakoniec, ke─Ć je oprava programu, vyberte mo┼żnos┼ą zmeny opr├ív.

Lucky Patcher mod apk

Lucky Patcher

C. Vybran├ę re┼żimy vzorov: Ak dva vy┼í┼íie uveden├ę re┼żimy nefunguj├║, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą aj mo┼żnosti uveden├ę v tejto ─Źasti.

Lucky Patcher apk

Lucky Patcher

 1. Odstr├ínenie rekl├ím Google: pomocou tejto mo┼żnosti m├┤┼żete odstr├íni┼ą reklamy z programov, ktor├ę maj├║ dva r├┤zne re┼żimy, a ak prv├í mo┼żnos┼ą nefunguje, sk├║ste nasleduj├║cu mo┼żnos┼ą.
 1. Oprava podpory pre emul├íciu InApp a LVL:T├íto mo┼żnos┼ą je ┼ípeci├ílna pre programy, ktor├ę maj├║ mo┼żnosti platby v aplik├ícii. T├íto mo┼żnos┼ą v skuto─Źnosti funguje ako sl├ívny program slobody po oprave programu touto mo┼żnos┼ąou po pou┼żit├ş v├Ż┼íky t├│nu a spusten├ş aplik├ície pri v├Żbere platieb v aplik├ícii, mo┼żnosti platby Lucky Patch by┼ą v├ím zobrazen├Ż.
 1. Zmeni┼ą komponenty aplik├ície: Touto vo─żbou m├┤┼żete zak├íza┼ą alebo zmeni┼ą komponenty a pr├şstupy definovan├ę v programe. T├íto mo┼żnos┼ą vy┼żaduje inform├ície o tom, ako funguje programovanie Android, ale s testom a chybou m├┤┼żete z├şska┼ą v├Żsledok.
 1. Vytvorte upraven├Ż s├║bor APK:S touto vo─żbou m├┤┼żete vytv├íra┼ą opraven├ę s├║bory apk. T├íto vo─żba aplikuje opravy op├şsan├ę vy┼í┼íie na in┼ítala─Źn├Ż s├║bor, tak┼że opravy sa nemusia aplikova┼ą nesk├┤r. Po ulo┼żen├ş zmien sa upraven├Ż s├║bor v prie─Źinku luckypatcher ulo┼ż├ş do pam├Ąte telef├│nu.
 1. Odstr├í┼łte ODEX so zmenami: T├Żmto sa odstr├íni mo┼żnos┼ą odex vytvoren├í so zmenami a program sa vr├íti do stavu pred opravou.
 1. Odstr├íni┼ą vybrat├Ż ulo┼żen├Ż s├║bor: T├íto vo─żba tie┼ż odstr├íni v┼íetky platby v programe a vr├íti program do prv├ęho stavu.
 1. z├ílohovanie:t├íto mo┼żnos┼ą Z├şska┼ą sp├Ątn├ę odkazy z aplik├íci├ş

10. obnovenia: T├íto mo┼żnos┼ą z├ílohovania obnovuje programy.

 1. Oprava pri re┼ítarte:Toto sa deje pomocou mo┼żnosti opravy po re┼ítarte syst├ęmu Android, ─Źo je nevybalen├Ż stav a iba pre aplik├ície, ktor├ę to vy┼żaduj├║.
 2. Manual Patcher: T├íto mo┼żnos┼ą je ur─Źen├í len pre profesion├ílnych pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş opravuj├║ aplik├ície pomocou zmien v hex poliach. Ak chcete pou┼żi┼ą t├║to mo┼żnos┼ą, mus├şte vedie┼ą o programovan├ş Androidu.
 1. ODEX T├íto aplik├ícia:T├íto vo─żba poskytuje verziu programov ODEX. ─î├şta┼ą viac o ODEXÔÇŽ
 1. Zak├íza┼ą zmrazenie bal├şka:V─Ćaka tejto mo┼żnosti m├┤┼żete pozastavi┼ą a deaktivova┼ą nain┼ítalovan├ę programy, ale aplik├íciu necha┼ą st├íle nain┼ítalovan├║.
 2. Zdie─ża┼ą t├║to aplik├íciu:T├íto mo┼żnos┼ą v├ím umo┼ż┼łuje zdie─ża┼ą aplik├íciu.

Vysvetlili sme v┼íetky mo┼żnosti v programe ┼í┼ąastn├Żch opr├ív, ktor├ę s├║ potrebn├ę na opravu. V programe je v┼íak aj in├í mo┼żnos┼ą pod n├ízvom Toolbox.

Zahrnut├ę s├║ niektor├ę funkcie programu Najd├┤le┼żitej┼íou z nich je in┼ítal├ícia upravenej slu┼żby Google Play

V sekcii nastaven├ş m├┤┼żete zmeni┼ą aj nastavenia aplik├ície pre ┼í┼ąastie oprava. Tieto nastavenia sa viac t├Żkaj├║ rozhrania.

Mod1:– Odstr├ínen├ę v┼íetky jazyky okrem angli─Źtiny, ru┼ítiny, ukrajin─Źiny – Grafika je komprimovan├í a optimalizovan├í pomocou Zipalign – Okr├║hla ikona v ┼ít├Żle Pixel-UI – Nepodpisuje sa origin├ílnym podpisom

Mod2:– Nahraden├í ikona v ┼ít├Żle pixelov – Jazyky anglick├Ż a rusk├Ż – Pridan├ę ┼ít├Żly materi├ílov pre Android 5.x a vy┼í┼íie (tla─Źidl├í v dial├│gov├Żch okn├ích – – s├║ tie┼ż v ┼ít├Żle android5.x) – Kompresn├í grafika

Mod3:– Nahraden├í ikona aplik├ície – Nahraden├ę v┼íetky ─Źierne a biele ikony na farbe – Oprava podp├şsan├ęho podpisu, klonovan├í – Odstr├ínen├ę prie─Źinky s lokaliza─Źn├Żmi hodnotami, s v├Żnimkou prilo┼żen├ęho obr├ízka prilo┼żen├ęho – obr├ízka prilo┼żen├ęho obr├ízka

Mod4:– Clone Mod

Mod5:– Nahraden├í ikona aplik├ície – Nahradila v┼íetky ─Źierne a biele ikony na farbe – Grafick├í kompresia bez straty kvality – Funguje na v┼íetk├Żch architekt├║rach Android – Icon Pack v─Ćaka G.P.V.33ÔÇô V┼íetky jazyky