Lucktastic App Review: Výrobca peňazí alebo strata času?

Lucktastic je ďalšia, ale jedna z väčších aplikácií pre odmeny, ktorá vám umožní v podstate vymeniť čas za peniaze. Namiesto toho, aby ste robili prieskumy alebo sledovali reklamu za reklamou (aj keď reklám je stále dosť), každý deň zoškrabujete virtuálne lístky, aby ste sa pokúsili získať odmeny.

Potenciálne odmeny sa líšia od karty k karte, ale každá karta vám buď prinesie čistú hotovosť, alebo niektorú z virtuálnych mien aplikácie, ktorú môžete použiť na uplatnenie darčekových kariet, keď máte dostatok. Ak ste aplikáciu prieskumu už používali, do teraz poznáte ich riešenie. Väčšina z nich je legitímna, nie sú to podvody, ale vždy vyžadujú veľa času.

Predtým, ako strávite týždeň voľného času aplikáciou, ktorá nemusí znamenať nič, poviem vám v tejto recenzii o Lucktastic. Použil som už veľa takýchto aplikácií, takže keď vidím, poznám dobrú alebo zlú.

Začíname s Lucktastic

Najrýchlejší spôsob, ako ma vypnúť z jednej z týchto aplikácií, je nakresliť a vyžiadať si náročný proces registrácie. Našťastie s Lucktastic to tak nie je. Na začiatok potrebujete PSČ a musíte byť v USA.

máme šťastnú recenziu

Potom môžete ihneď začať hrať a zistiť, či sa vám aplikácia páči.začnite šťastnú kontrolu

Aplikácia zachráni všetky mince a hotovosť, ktoré máte, aj keď nie ste zaregistrovaný, pokiaľ aplikáciu držíte, ale žiadne odmeny nemôžete uplatniť, kým sa nezaregistrujete. Na registráciu stačí emailová adresa, vaše meno alebo môžete použiť svoje Facebook ak to všetko chcete spoločne obísť.

zaregistrujte sa

Osobne vám odporúčam, aby ste sa zaregistrovali normálne a nepoužívajte Facebook možnosť. Môže to byť rýchlejšie, ale otvára vaše informácie väčšiemu počtu očí, než by malo, a potenciálne ohrozuje vaše súkromie a účet.

Potom, čo sa obrátite na odoslaný e -mail, môžete začať s Lucktastic. Je to veľmi jednoduchá aplikácia, do ktorej sa dostanete a od ktorej je ťažké odísť, pretože je návyková.

Dizajn a hmotnosť aplikácie Lucktastic

Ikona aplikácie pre Lucktastic vyzerá zďaleka lepšie ako celý zvyšok aplikácie. Znie to možno trochu drsne, ale celkový dizajn je pre lákavú tému, ktorou sa Lucktastic chystá, veľmi základný. Cieľom aplikácie je pokúsiť sa ju vyhrať vo veľkom, ale rozhranie namiesto toho vyzerá ako nízky rozpočet, okrem rozbaľovacej ponuky na ľavej strane.

šťastná recenzia dizajnu

Ak odložíme dizajn, čo mám na mysli pod hmotnosťou? Nevolám Lucktastic fat, aj keď si myslím, že niektoré tlačidlá sú trochu bucľaté, ale hovorím o tom, koľko zdrojov to žerie. Na začiatku používania aplikácie som si všimol, že odomknutie telefónu pri otvorenej aplikácii trvá dosť dlho.

Používam telefón bez veľkého množstva pamäte RAM, a tak som sa rozhodol zistiť, koľko priestoru Lucktastic potrebuje na svoju prevádzku, a bohužiaľ som bol prekvapený tým, čo som videl.

baran šťastná recenzia

Lucktastic je úplný RAM RAM, takže ak máte ešte menšiu RAM na prácu, než ja, očakávajte pád za pádom, ak na pozadí spustíte viac ako túto aplikáciu. Čo presne teda robí Lucktastic, ktorý potrebuje všetku RAM? Neskôr pokryjem jeho systém povolení, aby ste videli niektoré veci, o ktorých hovorím.

Ako zarobíte peniaze pomocou Lucktastic?

Lucktastic má dve rôzne meny: hotovosť a tokeny. Hotovosť je možné vyplatiť okamžite, ak máte dolár alebo viac, tromi rôznymi spôsobmi, pričom ďalšie budú čoskoro k dispozícii. Tokeny sa používajú na vstup do žrebovania a na získavanie digitálnych darčekových poukážok, ak ich máte veľké množstvo.

žetóny šťastná kontrola

Ako teda získate obe meny? Ak chcete peniaze alebo tokeny, šťastie je názov hry a názov aplikácie, keď o tom premýšľam. Každý deň dostanete určitý počet tematických stieracích tiketov, ktoré hráte o hotovosť alebo žetóny, ale každý lístok má zaručenú sumu tokenu, ktorú môžete vyhrať.

viac žetónov šťastná kontrola

Ak si myslíte, že to znie veľkoryso, v skutočnosti to nie je tak, keď bonusové množstvo žetónov, ktoré získate, je malé ako dva úbohé žetóny, keď každá položka, ktorú je možné vyplatiť, má hodnotu niekoľko tisíc. Je to lepšie ako nič, ale pre mňa to nie je nič iné ako spôsob, ako udržať hru s touto aplikáciou.

uplatniť žetóny šťastnou kontrolou

Na to, či je pokračovanie hry zlé alebo nie, si budete musieť počkať do neskoršej časti recenzie. Väčšina stieracích lístkov nestojí nič za hranie, niektoré však majú dodatočné požiadavky. Niektoré lístky chcú, aby ste ich zdieľali na Facebooku, iné chcú, aby ste sa k nim prihlásili YouTube, a pod., než ich môžete poškriabať.

Aj keď tieto požiadavky splníte, stále neexistuje žiadna záruka, že niečo vyhráte, buďte preto opatrní a neposkytujte príliš veľa osobných údajov.

tokeny požiadaviek šťastná kontrola

Na začiatku prakticky každého lístka je video alebo obrázková reklama, ktorá spravidla trvá od pätnásť sekúnd do tridsať. Keď je reklama hotová a zavriete ju, môžete zoškrabať svoj tiket a ak budete mať šťastie, uplatniť si nejaké výhry.

Prostredníctvom reklám alebo inej stránky v aplikácii si zároveň môžete nainštalovať ďalšie vybrané aplikácie a získať tak symbolický bonus, ktorý je zvyčajne oveľa vyšší ako čokoľvek, čo zarobíte na lístku.

Lucktastic App Review: Výrobca peňazí alebo strata času? 2

Nemôžem zaručiť všetky aplikácie v zozname Lucktastic, pretože ich nemôžem skontrolovať, ale dávajte si pozor na sťahovanie ďalších aplikácií do svojho systému Android, aby ste získali ďalšie tokeny. Sťahujte iba aplikácie a hry, o ktorých si myslíte, že im môžete dôverovať.

ďalšie žetóny šťastná kontrola

Okrem sledovania ponúk môžete súčasne sledovať upútavky a vykonávať prieskumy na zvýšenie počtu tokenov.

sledujte šťastnú recenziu

Ak nemáte v pláne investovať veľa času do Lucktastic každý deň, je ľahké ich ignorovať a sústrediť sa na denné a nočné lístky, ktoré môžete zoškrabať.

Vymazanie všetkých lístkov za deň mi trvá asi 15-20 minút a zatiaľ môj najlepší deň bolo 100+ tokenov a dolár v hotovosti.

Asi pätnásť minút popichania obrazovky, to nie je také zlé, a to dokonca bez toho, aby ste urobili všetky lístky navyše s ďalšími požiadavkami. Ak máte viac šťastia ako ja, môžete to urobiť ešte lepšie. To všetko znie celkom jednoducho, takže v zákulisí sa musí diať niečo iné, však?

Čo je „úlovok“ spoločnosti Lucktastic?

Nikto by vám nikdy nedal peniaze len za zoškrabanie virtuálnych lístkov, takže je tu háčik, nie? Nehovorím len o reklamách, ktoré sa hrajú pred každým lístkom. Ak poskytujete svoje informácie a odomknete ďalšie lístky, to je ďalšia cena, ktorú platíte za šancu na veľké peniaze.

žetóny viac požiadaviek šťastná kontrola

Pretože sú tokenové ceny cien tak vysoké, je pravdepodobnejšie, že aplikáciu ukončíte skôr, ako skutočne dostanete výplatu. Môžete speňažiť doláre až za $1, ale pokiaľ ide o tokeny, ceny idú do tisícov, takže bude trvať najmenej mesiac alebo dva, kým s nimi niečo zarobíte.

Na druhej strane, stávky a ďalšie „hry“ sú neustále ponúkané, aby ste za ne minuli svoje žetóny, čím sa budete stále viac vzďaľovať od svojich cieľov.

lotéria - šťastná kontrola

Ak neskončíte vykúpením všetkého, urobíte len to, že Lucktasticu poskytnete svoje osobné informácie, bezplatnú reklamu a ďalšie peniaze sledovaním ich reklám alebo inštaláciou partnerských hier a aplikácií.

Ak to nestačí na to, aby ste zdvihli obočie, pozrite sa na všetky povolenia, ktoré chce aplikácia povoliť.

oprávnenia šťastná kontrola

Všetky tieto veci môžu byť nevinné, ale nie sú to presne také veci, ako by som chcel, aby mala spoločnosť kedykoľvek prístup. Ak sa zaujímate o to, prečo je váš telefón taký pomalý, keď je Lucktastic otvorený, môže byť dôvodom práve tento zoznam povolení na pranie.

Lucktastic nepoužíva tienistú stratégiu, ktorá by vás držala ďaleko od vykúpenia vašich žetónov, ale nie je ľahké mu odolať, najmä s návykovou povahou hry.

Prečo je Lucktastic návykový?

Lucktastic robí niečo iné ako všetky ostatné aplikácie typu prieskum v Obchode Play a inde, ako funguje v prvku šťastia. Každý deň hráte rôzne, ale v podstate rovnaké hazardné hry s malými, ale variabilnými výnosmi.

ponúka šťastnú recenziu

Je veľmi nepravdepodobné, že vyhráte veľké sumy, ale každá malá výhra vám poskytne dostatočnú motiváciu pokračovať v hre, kým to konečne nevzdáte a neprejdete k niečomu inému, alebo sa vám nepodarí dosiahnuť veľkú výhru. Lucktastic vám posiela asi štyri push notifikácie denne, ak ich ešte máte zapnuté, pričom každé vám hovorí o tom, koľko peňazí by ste mohli vyhrať, ak sa znova prihlásite.

výhry šťastná kontrola

Napriek tomu, že Lucktastic môže byť návykový, je škodlivý? Nehráte práve s Lucktastic, ale tipujete čas v nádeji, že dôjde k veľkému výnosu. Do Lucktastic nie je možné vložiť peniaze ani na nákup tokenov, takže jedinou menou, ktorú miniete, je čas pokúsiť sa získať hotovosť a tokeny.

Čokoľvek s návykovou kvalitou je škodlivé, ak tým začnete byť posadnutí, ale pokiaľ aplikácii netrávite každý deň príliš veľa času, myslím si, že je dobré ju používať.

Ako stabilný je Lucktastic, je bezpečný?

Problém s aplikáciou Lucktastic mám iba vtedy, keď sa pokúša načítať reklamu, ktorá niekedy spôsobuje zlyhanie. Ak havarujete, keď sa chystáte vyskúšať lístok, nebojte sa, stále ho budete môcť zoškrabať, keď sa znova prihlásite.

Samotná aplikácia Lucktastic sa zdá byť bezpečná, ale nemôžem povedať nič o všetkých ostatných aplikáciách, ktoré si chcete stiahnuť, aby ste získali viac tokenov. Pri prezeraní ktorejkoľvek z týchto ponúk buďte opatrní a nerobte nič, čo ohrozuje vás alebo váš Android.

oprávnenia šťastná kontrola

Stále som trochu ostražitý voči všetkým povoleniam, ktoré aplikácia požaduje, ale okrem nepríjemných upozornení push som s nimi nenarazil na žiadne problémy.

Môžete zarobiť šťastie s Lucktastic?

Lucktastic sa do istej miery javí ako spravodlivý, ale nie je prehnane štedrý na svoju menu ani hotovosť. Môžete mať šťastie a zasiahnuť ho bohatým, ale pri digitálnych tiketoch je vždy ťažké určiť, či niekedy získate potrebné víťazné symboly, kým sa systém nerozhodne, že áno.

výkupná hotovosť šťastná kontrola

Nepoznám osobne nikoho, kto by s Lucktastic zarobil veľkú sumu peňazí, ale myslím si, že ak ju budete hrať niekoľko minút každý deň, nakoniec skončíte s poriadnym kusom zmeny.

S Lucktastic a inými aplikáciami, ktoré sa jej páčia, je takmer nemožné zarobiť majetok, alebo dokonca slušne na nich zarobiť. Ak však cyklujete rôzne aplikácie, môžete si zaistiť doplnkový príjem, ktorý je oveľa lepší ako nič, ak so systémom Android nič nerobíte.

Záver

Potom, čo som strávil nejaký čas s Lucktastic a inými aplikáciami, ktoré sa pokúšajú urobiť to isté, si myslím, že Lucktastic nie je zlé pridať do cyklu. Ak budete aplikáciu používať nepretržite mesiac alebo dva, nakoniec budete mať dostatok peňazí na ospravedlnenie stráveného času.

Myslím si, že Lucktastic sa najlepšie používa spolu s inými podobnými aplikáciami, ako sú prieskumné aplikácie, alebo dokonca s inými druhmi aplikácií, ktoré vám a vášmu Androidu pomôžu získať nejaké ďalšie peniaze. Jediným problémom pri použití v spojení s inými aplikáciami je, že Lucktastic je RAM RAM a s ničím iným sa vo vašom telefóne nehrá.

Má vysoký potenciál zisku, ale pokiaľ šťastie nebude na vašej strane, vaše zárobky budú relatívne nízke. Pretože som vždy bol fanúšikom hazardných hier, aj keď sú šance proti mne, Myslím, že Lucktastic stojí za vyskúšanie. Ak ste na to zvedaví, použite ho týždeň alebo dva, kým sa rozhodnete, či vám to stojí za to.

Máte nejaké aplikácie ako Lucktastic, o ktorých by ste nám chceli povedať, alebo máte skúsenosti, o ktoré by ste sa chceli podeliť? Povedzte nám to prosím v nižšie uvedených komentároch!

Odporúčaný kredit obrázku