Lookout Security & amp; Kontrola aplik├ície antiv├şrusu (Android)

Existuje ve─ża z├íkern├Żch ─żud├ş, ktor├ş sa pok├║┼íaj├║ dosta┼ą k va┼íim osobn├Żm ├║dajom. Existuj├║ aplik├ície, ktor├ę s├║ navrhnut├ę tak, aby kradli inform├ície, widgety, ktor├ę chamtivo h─żadaj├║ inform├ície o kreditn├Żch kart├ích, alebo dokonca kl├ívesnice, ktor├ę zaznamen├ívaj├║ ka┼żd├ę stla─Źen├ę tla─Źidlo. Dobr├Ż str├í┼żca, ak├Żm je Lookout Security & Antivirus, je v t├Żchto testovac├şch ─Źasoch digit├ílnych kr├íde┼ż├ş a ukradnut├Żch ident├şt takmer potrebn├Ż. V┼íetci milujeme svoj smartphone s Androidom a nikdy by sme nechceli, aby sa dostal do nespr├ívnych r├║k, ale nikto nem├┤┼że vedie┼ą, ktor├í aplik├ícia je dobr├í a ktor├í zl├í. Pou┼ż├şvan├şm dobrej antiv├şrusovej aplik├ície pre Android m├┤┼żete ma┼ą okolo svojho zariadenia aspo┼ł pevn├║ ochrann├║ stenu.

Lookout-Security-Antivirus-pre-Android

V┼żdy vyz├Żvam ─żud├ş, aby si svoje osobn├ę d├┤le┼żit├ę ├║daje ulo┼żili inde. Odpor├║─Źam tie┼ż pou┼żi┼ą dobr├║ slu┼żbu cloudov├ęho ├║lo┼żiska, ktor├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą v pr├şpade straty ├║dajov. Tie┼ż v├ím odpor├║─Źam, nikdy si nenech├ívajte inform├ície o svojej kreditnej karte vo svojom smartf├│ne. K├║pte si aplik├íciu a potom odstr├í┼łte v┼íetky inform├ície. Viem, ┼że to m├┤┼że by┼ą probl├ęm, ale zlodeji nem├┤┼żu ukradn├║┼ą to, ─Źo tam ani nie je. Ak potrebujete pomoc so zapam├Ątan├şm v┼íetk├Żch t├Żchto ─Ź├şsel a hesiel kreditn├Żch kariet, m├┤┼żete na to ─żahko pou┼żi┼ą pekn├║ aplik├íciu na spr├ívu hesiel. V─Ćaka tomu bud├║ v┼íetky va┼íe d├íta navy┼íe ulo┼żen├ę a zdrav├ę. Pam├Ątajte si, ┼że antiv├şrusov├í aplik├ícia by mala by┼ą poslednou obranou v├í┼ího zariadenia Android; t├Żm prv├Żm je v├í┼í zdrav├Ż rozum.

S├║visiace: Android Antivirus

Pozn├ímka: Otestoval som bezplatn├║ verziu Lookout Security & Antivirus a aktivoval som 14 -d┼łov├║ bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu. Vrelo odpor├║─Źam, aby ste urobili to ist├ę namiesto toho, aby ste za pr├ęmiov├║ verziu platili priamo. Aplik├íciu som pou┼żil na svojom Samsungu Galaxy Pozn├ímka III a v┼íimol si niektor├ę probl├ęmy, ktor├ę podrobne uvediem ni┼ż┼íie. V opa─Źnom pr├şpade aplik├ícia fungovala a po─Źas testovacej f├ízy nedo┼ílo k ┼żiadnym chyb├ím alebo zlyhaniam.

Naše hodnotenie: 3.5 mimo 5 Hviezdy

Hodnotenie Google Play: 4.5 mimo 5 Hviezdy

Stiahnu┼ą na Google Play

Dobro

Aplik├ícia je dod├ívan├í s jedn├Żm z najlep┼í├şch rozhran├ş, ktor├ę som mal to pote┼íenie testova┼ą. Aplik├ícia nebude predstavova┼ą ┼żiadne probl├ęmy pre nikoho, aj ke─Ć s├║ vo svete Androidu relat├şvne nov├ę. Aplik├ícia vykon├íva v├Ą─Ź┼íinu funkci├ş automaticky a vy┼żaduje od v├ís minim├ílny vstup. T├íto bezplatn├í antiv├şrusov├í aplik├ícia pre Android obsahuje aj funkcie z├ílohovania kontaktov, ktor├ę sa v├ím bud├║ hodi┼ą.

Zl├Ż

Aplik├ícia be┼ż├ş neust├íle na pozad├ş a v├Żrazne vyb├şja bat├ęriu. Tento odtok je mo┼żn├ę ─żahko pozorova┼ą cez noc a m├┤┼że by┼ą pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov nepr├şjemn├Ż. Aplik├ícia tie┼ż skr├Żva nieko─żko dobr├Żch funkci├ş za platobnou stenou, ktor├ę ostatn├ę aplik├ície poskytuj├║ zadarmo. Ak chcete sledova┼ą svoj telef├│n, m├┤┼żete to urobi┼ą pomocou tejto aplik├ície. Ak to chcete urobi┼ą zadarmo, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na najlep┼íie aplik├ície na sledovanie syst├ęmu Android.

─Äal┼íou zlou vecou je, ┼że aplik├ícia z├şskava pln├Ż pr├şstup k v├í┼ímu zariadeniu s Androidom. ├Üplne m├ím na mysli v┼íetko od kontaktov po gal├ęriu a od e -mailov po dokumenty. Mysl├şm, ┼że aplik├ícia by mala h─żada┼ą potenci├ílne v├şrusy, ale hej, nikto nem├í r├íd, ke─Ć d├íva jednej aplik├ícii v┼íetko.

Aplik├ícia je tie┼ż schopn├í identifikova┼ą legit├şmne aplik├ície ako hrozby. Je to ve─żmi nepr├şjemn├í funkcia, ktor├í m├┤┼że oslabi┼ą d├┤veryhodnos┼ą samotnej aplik├ície.

Spodn├Ż riadok

Lookout Security & Antivirus je vynikaj├║ca aplik├ícia, ak chcete iba skenova┼ą aplik├ície. Aplik├ícia funguje ├║┼żasne a r├Żchlo identifikuje hrozby. Hodil som do telef├│nu mal├Ż v├şrus, aby som zistil, ─Źi ho aplik├ícia dok├í┼że zisti┼ą alebo nie, na┼í┼ąastie Lookout Security & Antivirus dok├ízal hrozbu takmer okam┼żite n├íjs┼ą a odstr├íni┼ą. Ukazuje to, ┼że aplik├ícia je st├íle zapnut├í, ─Źo m├┤┼że by┼ą dobr├í alebo zl├í vec v z├ívislosti od toho, ako si cen├şte v├Żdr┼ż bat├ęrie pred bezpe─Źnos┼ąou.

Zap├şnanie – 5 mimo 5 Hviezdy

In┼ítal├ícia Lookout Security & Antivirus je bezbolestn├Ż postup. Jednoducho cho─Ćte do Google Play Store odkaz a kliknite na nain┼ítalova┼ą. Aplik├ícia sa za─Źne s┼ąahova┼ą. Bal├ş─Źek nem├í ve─żk├║ ve─żkos┼ą, tak┼że u┼ż na┼ł nebudete musie┼ą dlh┼íie ─Źaka┼ą. Po stiahnut├ş n├íjdete Lookout Security & Antivirus v z├ísuvke aplik├ície. Sta─Ź├ş klepn├║┼ą na ikonu a aplik├ícia za─Źne oz├Żva┼ą.

Lookout Security & Antivirus

K dispoz├şcii bude nieko─żko obrazoviek, ktor├ę v├ím povedia, ─Źo aplik├ícia vlastne rob├ş. S├║ skvel├ę, ak nepozn├íte in├║ antiv├şrusov├║ aplik├íciu. Odpor├║─Źam v├ím pre─Ź├şta┼ą si 3 alebo tak obrazovky tutori├ílu a potom pokra─Źujte.

Lookout Security & Antivirus

Aplik├ícia sa v├ím potom pok├║si preda┼ą pr├ęmiov├║ verziu, odpor├║─Źam v├ím to presko─Źi┼ą a na ─Ćal┼íej obrazovke sa rozhodn├║┼ą pre 14 -d┼łov├║ bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu. To v├ím umo┼żn├ş skuto─Źne otestova┼ą aplik├íciu pred vynalo┼żen├şm zna─Źnej sumy pe┼łaz├ş na nie─Źo, ─Źo ├║plne nepozn├íte.

Lookout Security & Antivirus

Rozhranie – 4 mimo 5 Hviezdy

Rozhranie Lookout Security & Antivirus je pr├şjemn├ę, ale zd├í sa, ┼że ho obmedzuje. Nech├ípte ma zle, funkcie s├║ jasne vidite─żn├ę a s├║ ─żahko dostupn├ę z hlavnej obrazovky, p├┤sobilo to trochu konzervat├şvne.

Lookout Security & Antivirus

Minim├ílne mo┼żnosti na hlavnej obrazovke ur─Źite u─żah─Źuj├║ pou┼ż├şvanie aplik├ície, ale rozhranie vyzeralo v re┼żime na v├Ż┼íku mal├ę, aj ke─Ć som pou┼ż├şval 5.5 palcov├Ż phablet. Rozhranie tabletu je pod─ża m┼ła ove─ża lep┼íie.

Lookout Security & Antivirus

Po kliknut├ş na ktor├║ko─żvek z mo┼żnost├ş sa zobraz├ş ─Ćal┼íia obrazovka s podrobnos┼ąami o tejto funkcii. Inform├ície s├║ op├Ą┼ą obmedzen├ę na minimum. Chcel by som vedie┼ą viac o potenci├ílnych hrozb├ích a detekovan├Żch v├şrusoch. Ale nem├┤┼żem od─Ź├şta┼ą ┼żiadne body z aplik├ície za jednoduch├ę pou┼ż├şvanie.

Lookout Security & Antivirus

Vlastnosti a vlastnosti – 4 mimo 5 Hviezdy

Lookout Security & Antivirus je nabit├Ż funkciami. Niektor├ę z nich s├║ ├║┼żasn├ę a r├íd som ich pou┼ż├şval, niektor├ę nie a┼ż tak. Aplik├ícia rob├ş dobr├║ pr├ícu pri skenovan├ş in├Żch aplik├íci├ş a rob├ş nie─Źo, ─Źo naz├Żva ÔÇ×hlbok├ę skenovanieÔÇť. Mysl├şm, ┼że aplik├ícia sa pozer├í do s├║borov in├Żch aplik├íci├ş, aby zistila, ─Źi nie─Źo nie je v poriadku.

Lookout Security & Antivirus

Existuje mo┼żnos┼ą z├ílohovania kontaktov, ktor├í je celkom sama osebe vysvet─żuj├║ca. Ale k ulo┼żen├Żm inform├íci├ím m├íte pr├şstup aj z ak├ęhoko─żvek po─Ź├şta─Źa prihl├ísen├şm sa do svojho ├║─Źtu, ─Źo je ve─żmi pr├şjemn├ę. ─Äal┼íou funkciou, ktor├í sa mi ve─żmi p├í─Źila, je funkcia N├íjdi m├┤j telef├│n. Toto je mo┼żno jedna z najlep┼í├şch funkci├ş Lookout Security & Antivirus, dokonca lep┼íia ako vratk├Ż skener aplik├íci├ş. Aplik├ícia v z├ísade lokalizuje v├í┼í telef├│n, nech je kdeko─żvek, a rob├ş to s prekvapuj├║cou presnos┼ąou.

Lookout Security & Antivirus

Ale to sa mi nep├í─Źilo, p├í─Źila sa mi funkcia kriku. Ke─Ć si vyberiete t├║to mo┼żnos┼ą, m├┤┼żete necha┼ą telef├│n vyd├íva┼ą hlasn├║ sir├ęnu s blikaj├║cou obrazovkou. Testoval som to pomocou po─Ź├şta─Źa ako aktiv├ítora a t├íto funkcia fungovala bezchybne.

Lookout Security & Antivirus

Skenovanie vec├ş – 2.5 mimo 5 Hviezdy

Neexistuje ┼żiadny sp├┤sob, ako zisti┼ą, ako aplik├ícia skenuje ostatn├ę aplik├ície. ─îo skenuje a ─Źo kontroluje v aplik├íci├ích, a ned├í sa ur─Źi┼ą. Iste si m├┤┼żeme pre─Ź├şta┼ą, ─Źo chce v├Żvoj├ír poveda┼ą, ale ja never├şm v marketingov├Ż obsah, ktor├Ż k n├ím tla─Źia.

Ke─Ć teda aplik├ícia uviedla, ┼że na┼íla hrozbu, bol som prekvapen├Ż. O svoj smartf├│n sa star├ím ve─żmi opatrne a nikdy nein┼ítalujem ni─Ź, ─Źo je ─Źo i len trochu vypnut├ę. Netrpezlivo som teda otvoril Lookout Security & Antivirus, aby som zistil, ak├ę ryby pre┼íli moj├şm skr├şningov├Żm procesom. I┼ílo o doplnok Nova Launcher, ktor├Ż na ikon├ích aplik├íci├ş zobrazuje nepre─Ź├ştan├ę kurty a ─Ź├şsla upozornen├ş.

Lookout Security & Antivirus

Bola to pre m┼ła sklaman├şm, preto┼że tento doplnok poch├ídza od d├┤veryhodn├ęho v├Żvoj├íra. Nova Launcher sa v─Ćaka svojmu brilantn├ęmu dizajnu a jednoduch├ęmu prisp├┤sobeniu zaradil aj do zoznamu 15 najlep┼í├şch odpa─żova─Źov.

Lookout Security & Antivirus

Po┼żadovan├ę povolenia – 2 mimo 5 Hviezdy

Rozumiem, ┼że aplik├ícia Lookout Antivirus sa mus├ş na n├íjdenie hrozieb pozrie┼ą hlboko do m├┤jho zariadenia. Ale nem├┤┼żem im tieto inform├ície d├┤verova┼ą. Iste s├║ renomovanou spolo─Źnos┼ąou, ale napriek tomu sa mi nebude p├í─Źi┼ą, aby si prezreli v┼íetko, ─Źo m├ím v telef├│ne. Mala by existova┼ą mo┼żnos┼ą odstr├ínenia miest a ich znepr├şstupnenia pre aplik├íciu, a nie umo┼żnenie ├║pln├ęho pr├şstupu k v├í┼ímu zariadeniu. Mysl├şm, ┼że je to sk├┤r chyba syst├ęmu Android ne┼ż chyba tejto aplik├ície. Bezplatn├í bezpe─Źnostn├í aplik├ícia pre Android rob├ş dobr├║ pr├ícu pri zabezpe─Źen├ş v├í┼ího zariadenia, tak┼że sa u┼ż nem├┤┼żeme na ni─Ź s┼ąa┼żova┼ą.

Záver

Lookout Security & Antivirus je dobre vyzeraj├║ca aplik├ícia so sol├şdnym rozhran├şm. Aplik├ícia je dod├ívan├í so zoznamom zdrav├Żch funkci├ş, ktor├Ż je mo┼żn├ę navy┼íe nab├║ra┼ą zaplaten├şm za pr├ęmiov├║ verziu. Opatrenia proti kr├íde┼żi, ktor├ę vykonala t├íto bezplatn├í bezpe─Źnostn├í aplik├ícia pre Android, patria k najlep┼í├şm, ak├ę som kedy videl. Ak potrebujete v┼íetko zabalen├ę ├║h─żadne v balen├ş, toto je aplik├ícia, ktor├║ by ste mali dosta┼ą pre svoje zariadenie Android. U─żah─Ź├ş v├ím to ┼żivot a poskytne dobr├ę slu┼żby. Ale ak m├íte energiu nain┼ítalova┼ą ┼ípecializovan├ę aplik├ície pre ka┼żd├║ z funkci├ş poskytovan├Żch programom Lookout Security & Antivirus, budete ma┼ą celkovo lep┼í├ş z├í┼żitok.