Location Faker uľahčuje spoof vašu polohu na iOS 13

Location Faker uľahčuje spoof vašu polohu na iOS 13 1

Podvádzanie polohy je jedným z hlavných dôvodov, prečo by niekto mohol chcieť zastaviť útek z väzenia. V skutočnosti to bol jeden z argumentov uvedených v desiatich najčastejších dôvodoch, prečo by ste mali zastaviť útek z väzenia v iPhone v roku 2020. Nájdenie spoľahlivého riešenia falšovania polohy však môže byť náročné, a preto sme obzvlášť radi, za novú, bezplatnú verziu na ladenie útek z väzenia Falošná poloha vývojár iOS Jonathan Seals.

Ako je uvedené v príkladoch snímok vyššie, nástroj Location Faker má dostatok energie, aby oklamal väčšinu služieb založených na lokalizácii, aby si mysleli, že ste niekde, kde nie ste. V tomto príklade opravujeme našu polohu niekde v Japonsku a zdá sa, že aplikácie Mapy a Počasie veria, že toto je naša skutočná poloha, aj keď to tak nie je.

Používanie nástroja Location Faker je veľmi jednoduché. Používatelia po inštalácii jednoducho navštívia nový panel predvolieb v aplikácii Nastavenia a nakonfigurujú ich podľa svojich preferencií:

Location Faker uľahčuje spoof vašu polohu na iOS 13 2

Tu môžu používatelia:

 • Povolí alebo zakáže funkciu vyhľadávača na požiadanie
 • Zadajte svoju preferovanú zemepisnú šírku a šírku
 • Použiť nové zmeny
 • Ak nepoznáte zemepisnú šírku a šírku, dobrá správa je, že nemusíte. Môžete jednoducho navštíviť Mapy Google a umiestniť špendlík kdekoľvek na svete, pre ktorý chcete hodnoty zemepisnej šírky a šírky, a vyplivne čísla späť na vás. Stačí ich zadať v okne preferencií:

  Location Faker uľahčuje spoof vašu polohu na iOS 13 3

  Aj keď je spoofing polohy účinnou funkciou, ktorú môžete použiť na zabránenie sledovania polohy a na to, aby si ostatné aplikácie mysleli, že nemáte žiadne výhody týkajúce sa polohy, odporúčame vám postupovať opatrne. Niektoré aplikácie, napr Pokémon Je známe, že používateľom zakazujú falošné stránky. Je zrejmé, že pred použitím týchto aplikácií by ste chceli túto funkciu úplne zakázať, pretože by ste nechceli nechtiac nechceným spôsobom zakázať prístup.

  Location Faker je určený pre tých, ktorí by chceli začať so starožitnosťami tým, že si predstierajú svoje miesta, ktoré sú k dispozícii na bezplatné stiahnutie z úložiska Jonathan Seals prostredníctvom ľubovoľného správcu balíkov, ktorý si vyberiete. Táto aktualizácia podporuje útek z väzenia zariadení so systémom iOS 13.

  Plánujete spoof svoju polohu novým vylepšením útek z väzenia Location Faker? Dajte nám vedieť prečo alebo prečo nie v sekcii s komentármi nižšie.