LocalSafe: aplikácia, ktorá vám ukáže zariadenia bez koronavírusu

Koronavírus veľa zmenil spôsob, akým používame mobilné telefóny, a zistili sme, že môže byť veľmi užitočný (vždy ho používať zodpovedne). Je to skutočne silný nástroj a prichádza mnoho aplikácií, ktoré nám trochu uľahčujú život. Jednou z nej je LocalSafe.

Má na starosti naše odporúčanie certifikované priestory na ktoré môžete ísť s pokojom v duši, že berú Opatrenia zodpovedajúce ochoreniu COVID19. V tomto článku vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť o tejto aplikácii.

Ako LocalSafe funguje a na čo je určené?

Jeho ovládanie je tak jednoduché, ako užitočné. Pri jeho otvorení nás požiada o lokalizačné služby (nie sú povinné a v skutočnosti nás vôbec neumiestnili) a vy môžete nájdi svoje mesto z ikony vpravo hore. Akonáhle to budete mať, uvidíte Mapa a označí stránky, ktoré spĺňajú všetky hygienické normy.

Má mnoho zaujímavých funkcií, ktoré zhrnieme nižšie:

operácia návrhu lokálnej bezpečnej aplikácie

  • Filtre podľa typ prevádzok (reštaurácie, cestovný ruch, obchod, šport, kancelárie …).
  • Tri pečiatky rôzne: striebro Je to ten, ktorý má väčšina stránok a potvrdzuje, že dané miesto do bodky dodržiava všetky vládne odporúčania. The zlato Je pre tých, ktorí robia viac, ako je ich podiel, a starajú sa o ne obzvlášť. The platina je to pre priestory kontrolované odborníkmi a kontrolované ako budovy s mimoriadnou úrovňou prevencie.
  • Pohľad na okolité lokality v režim zoznamu takže si môžete ľahko vybrať, ktorý je vám najbližší.
  • Docela dohoda v stredných a veľkých mestách. Vyskúšali sme to v Murcii a je na výber niekoľko možností. Dá sa očakávať, že sa kúsok po kúsku rozšíri po celom Španielsku.
  • Môžete vytvoriť a účet na uloženie stránok a niekoľko ďalších podrobností.

Páčilo sa nám, že všetko robia úplne jednoduchým a nemusíte príliš chodiť, aby ste našli to, čo chcete. Ak k tejto aplikácii pridáme napríklad Sodar od Googlu, aby rešpektoval bezpečnú vzdialenosť, môžeme bez obáv ísť nakupovať.

LocalSafe

Som spoločnosť, ako vložím svoj obchod do LocalSafe?

Ak ste spoločnosť, možno budete chcieť vložiť svoje miesto do tejto aplikácie, ak spĺňate všetky potrebné požiadavky, je to dobrý spôsob, ako poskytnúť z pridanej hodnoty do vášho podnikania. Je to veľmi jednoduché, stačí ísť do Nastavenia, vytvorte si účet a kliknite na „Som spoločnosť“.

ako umiestniť svoje miestne do localsafe

Pošle vás na a dotazník v ktorom môžete vyplniť všetky potrebné údaje a akonáhle to skontrolujú, budete vo vnútri. Čo si myslíte o tejto iniciatíve v boji proti koronavírusu? Čítame vás v sekcii komentárov.