LinkedIn uv├ídza na trh nov├ę spr├ívy o presmerovan├ş a digit├ílnom marketinguÔÇŽ

LinkedIn rob├ş ve─żk├ę ozn├ímenie o anga┼żovanosti. N├ístroje spr├ívcu webu s├║ ostrej┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm, Twitter Nakoniec umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom napl├ínova┼ą si tweety vopred a hostitelia Jess Budde, Greg Finn a Christine “Shep” Zirnheld s├║ tu, aby v├ím porozpr├ívali v┼íetky spr├ívy, ktor├ę sa tento t├Ż┼żde┼ł mohli vynecha┼ą.

Navy┼íe sme sp├Ą┼ą k fotoapar├ítu! Ak ste zabudli vidie┼ą n├ís, m├┤┼żete naladi┼ą epiz├│du tohto t├Ż┼żd┼ła YouTube Denn├şk vyh─żad├íva─Źa, aby ste videli na┼íe usmievaj├║ce sa tv├íre vysielan├ę z domu.

Pridajte sa k n├ím a z├şskajte najlep┼íie t├Ż┼żdenn├ę spr├ívy o digit├ílnom marketingu:

├Ü─Źastn├şcky remarketing zasahuje reklamy LinkedIn

O─Źaroval n├ís tento dlho o─Źak├ívan├Ż zdroj, o─Źaril n├ís a odv├í┼żil sa to poveda┼ą?

LinkedIn ozn├ímilo, ┼że inzerentom umo┼żn├ş vytv├íra┼ą remarketingov├ę publikum na z├íklade interakcie s najlep┼í├şmi formami alebo videami platformy.

REKLAMY

PO─î├ŹTAJTE SI PO─î├ŹTAJTE SI

T├║to funkciu by mali inzerenti vidie┼ą vo svojich ├║─Źtoch bud├║ci mesiac.

Twitter umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom napl├ínova┼ą tweety vopred

Twitter Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu kone─Źne napl├ínova┼ą zverej┼łovanie tweetov v bud├║cnosti.

Je to neuverite─żn├í pr├şle┼żitos┼ą pre zna─Źky napl├ínova┼ą aktualiz├ície pre uvedenie produktu na trh alebo udalosti bez pou┼żitia n├ístroja tretej strany.

Pri vytv├íran├ş tweetu na po─Ź├şta─Źovej verzii syst├ęmu Twitter.com, kliknite na ikonu kalend├íra a napl├ínujte si tweet. Tweety je mo┼żn├ę napl├ínova┼ą do roku 2022.

Do N├ístrojov spr├ívcu webu boli pridan├ę nov├ę funkcie

Spolo─Źnos┼ą Bing uviedla na trh nov├Ż n├ístroj na overenie webov├Żch str├ínok, ktor├Ż m├í preh─żad├íva┼ą va┼íe webov├ę str├ínky a kontrolova┼ą technick├ę probl├ęmy.

Uprednostnite probl├ęmy na svojom webe, ako napr├şklad chyby (najvy┼í┼íia priorita), varovania (priorita) a varovania (najni┼ż┼íia z├íva┼żnos┼ą), aby ste zistili, ktor├ę probl├ęmy by sa mali vyrie┼íi┼ą ako prv├ę, aby sa zlep┼íil zdravotn├Ż stav str├ínky.

Spolo─Źnos┼ą Bing tie┼ż aktualizovala a vylep┼íila svoj vyh─żad├ívac├ş n├ístroj pre sp├Ątn├ę odkazy, ktor├Ż zobrazuje najlep┼íie jedine─Źn├ę odkazy na sprostredkuj├║ce dom├ęny, odkazy na ├║rovni str├ínky a text ukotvenia pre konkuren─Źn├ę weby a weby.

REKLAMY

PO─î├ŹTAJTE SI PO─î├ŹTAJTE SI

V na┼íom segmente t├Ż┼żd┼ła Steve Hammer str├íca v┼íetku vieru v bl├şzku zhodu variantov spolo─Źnosti Google.

Toto je nov├Ż probl├ęm s PPC z├ípasmi, ktor├Ż vid├şm. BMM, v ktorom sa slovo vynech├íva. Pr├şklad modrej miniaplik├ície: zodpoved├í modrej miniaplik├ícii. Je samozrejm├ę, ┼że syst├ęm predstavuje z├ísadn├║ zmenu v ├║mysle. Niekto in├Ż? #ppcchat

– Steve Hammer (@armondhammer) 3 J├║n 2020

Tento t├Ż┼żde┼ł ICYMI poch├ídza od Stevena van Vessuma, ktor├Ż n├ím ukazuje spr├ívny sp├┤sob zru┼íenia upozornen├ş.

V s├║─Źasnosti mnoh├ş z v├ís vedia o zmene ├║ryvkov.

Bu─Ćte opatrn├ş …

Vid├şm MNOHO ─żud├ş, ktor├ş odpor├║─Źaj├║ pou┼ż├şva┼ą metazna─Źku ÔÇ×nosnippetÔÇť.

NA NIE. ├üno. IT.­čŤĹ

H─żad├íte zna─Źku maxim├ílneho ├║ryvku. Zn├ş┼żte maxim├ílnu d─║┼żku, k├Żm sa v├í┼í fragment FS nestane norm├ílnym. pic.twitter.com/9nMR3VOyd9

– Steven van Vessum (@ Senvenvvessum) 23. janu├íra 2020

Po─Źas n├í┼ího bleskov├ęho kola sme potom odpovedali na va┼íe hor├║ce ot├ízky t├Żkaj├║ce sa digit├ílneho marketingu.

 • Kto dok├ízal, ┼że boli GOAT detekciou nov├Żch funkci├ş PPC vo vo─żnej pr├şrode?
 • ─îo je PinterestNov├í nov├í funkcia vizu├ílneho vyh─żad├ívania?
 • Kedy budete ma┼ą pr├şstup k vysvetleniam zmien vo v├Żkonnosti rekl├ím Google?
 • Kde m├┤┼żete identifikova┼ą nov├║ funkciu pos├║vania textu od spolo─Źnosti Google?
 • Pre─Źo na┼íi hostitelia porovn├ívaj├║ nov├ę zdie─żan├ę umiestnenie M├íp Google s digit├ílnym hovoren├şm?
 • Ako m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia mas├şvne odstra┼łova┼ą star├ę Facebook publik├ícia? Na┼íi hostitelia zdie─żaj├║ niektor├ę zo svojich najstar┼í├şch a najtr├ípnej┼í├şch pr├şspevkov, aby uk├ízali, ako (alebo nie).
 • ─îo maj├║ spolo─Źn├ę k─ż├║─Źov├ę znaky spolo─Źnosti Google spolo─Źn├ę s ├║nosom korytna─Źky v zoo Buffalo? Nala─Ćte sa na to!
 • Ak sa v├ím program p├í─Źil, nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku Marketing O’Clock a pre─Ź├ştajte si dne┼ín├ę ─Źl├ínky a prihl├íste sa na odber.

  V─Ćaka na┼íim sponzorom.

 • Ahrefs – Kompletn├í sada n├ístrojov SEO, ktor├í poskytuje n├ístroje, ktor├ę potrebujete na ohodnotenie svojich str├ínok na str├ínkach Google a z├şskanie ve─żkej n├ív┼ítevnosti z vyh─żad├ívania.

 • Opteo – Pom├íha spr├ívcom rekl├ím Google automatizova┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├ę manu├ílne ├║lohy, tak┼że m├┤┼żu tr├ívi┼ą viac ─Źasu strat├ęgiou na vysokej ├║rovni a tvorivou pr├ícou.

 • Vybran├Ż kredit na obr├ízok: Cypress North