Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

LinkedIn interne testuje funkciu pr├şbehov typu Snapchat

LinkedIn interne testuje funkciu pr├şbehov typu Snapchat 1

LinkedIn, profesion├ílna sie┼ąov├í slu┼żba vlastnen├í spolo─Źnos┼ąou Microsoft, testuje funkciu ÔÇ×Pr├şbehyÔÇť (v┼íimol ju The Verge) na zlep┼íenie konverz├íci├ş na platforme. T├íto funkcia je podobn├í tomu, ─Źo sa nach├ídza v mnoh├Żch aplik├íci├ích soci├ílnych siet├ş, ako je Snapchat, Instagram, Facebook, a dokonca YouTube, je moment├ílne v internom testovan├ş. Pete Davis, ved├║ci oddelenia Content Products na LinkedIn, uv├ídza, ┼że na zlep┼íenie zapojenia boli zaveden├ę funkcie ako Live Video, Trending News a Reactions. Anga┼żovanos┼ą celkovo zaznamenala medziro─Źn├Ż n├írast o 25%.

Davis v blogovom pr├şspevku dod├íva, ┼że t├şm minul├Ż rok za─Źal uva┼żova┼ą nad my┼ílienkou prinies┼ą pr├şbehy do profesion├ílneho sveta. LinkedIn m├í v ├║mysle v┼żdy spozna┼ą ─Źlenov ÔÇ×tam, kde s├║ ich hlasyÔÇť, dod├íva. V meniacom sa rozsahu profesion├ílnej komunik├ície neexistoval tak├Ż form├ít, ako s├║ pr├şbehy, a preto t├şm ned├ívno za─Źal funkciu testova┼ą. Umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zdie─ża┼ą aktualiz├ície s sledovate─żmi ─żahk├Żm a z├íbavn├Żm sp├┤sobom bez toho, aby boli nav┼żdy spojen├ş s profilom.

T├şm hovor├ş, ┼że sa u┼ż dozvedel ve─ża pr├şpadov pou┼żitia tejto funkcie v profesion├ílnom form├íte. Davis hovor├ş, ┼że tieto pom├íhaj├║ pou┼ż├şvate─żom zdie─ża┼ą sled udalost├ş alebo okamihov a form├ít umo┼ż┼łuje ─żah┼íie zdie─żanie tipov a trikov. ├Ü─Źelom tejto funkcie je tie┼ż vyvola┼ą konverz├ície a zlep┼íi┼ą spojenia.

Niet divu, ┼że funkcia Stories je zameran├í na mlad┼íiu gener├íciu, o ktorej spolo─Źnos┼ą tvrd├ş, ┼że vyr├ístla ÔÇ×so Stories ako sp├┤sob rozpr├ívaniaÔÇť, a tie, ktor├ę s├║ pohodlnej┼íie pri za─Źat├ş konverz├íci├ş v tomto form├íte. Hovor├ş sa v┼íak o tom, ako bude t├íto funkcia prijat├í a ─Źi to pom├┤┼że zlep┼íi┼ą zapojenie sa do platformy, ako firma o─Źak├íva.

Neexistuje ┼żiadny konkr├ętny ─Źasov├Ż harmonogram, kedy t├íto funkcia sp├┤sob├ş v┼íeobecn├║ dostupnos┼ą. Spolo─Źnos┼ą, ktor├║ vlastn├ş spolo─Źnos┼ą Microsoft, ju v s├║─Źasnosti testuje aj s pou┼ż├şvate─żmi mimo organiz├ície a po┼żaduje n├ízory ostatn├Żch pou┼ż├şvate─żov na pos├║denie pr├şjmu do tak├ęhoto form├ítu.