Link Whisper: Inteligentnej┼íie intern├ę prepojenie WordPress

Vo svete SEO nie─Źo vyhr├íte a strat├şte. Strata vn├║torn├Żch vz┼ąahov by v┼íak bola ┼íkoda. To je jednoducho zl├ę, najm├Ą ke─Ć Link Whisper, dne┼ín├í t├ęma recenzie, pon├║ka presne to, ─Źo potrebujete na z├şskanie vn├║torn├Żch odkazov ako profesion├íl.

Aj ke─Ć to v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş ignoruje, pridanie intern├Żch odkazov je skvel├ę pre pou┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą (UX) a optimaliz├íciu vyh─żad├ívacieho n├ístroja. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu r├Żchlo n├íjs┼ą relevantn├Ż obsah a vyh─żad├ívacie n├ístroje m├┤┼żu indexova┼ą viac obsahu bez probl├ęmov. Intern├ę odkazy m├┤┼żu navy┼íe zv├Ż┼íi┼ą mieru interakcie a zn├ş┼żi┼ą mieru odchodov, preto┼że pou┼ż├şvatelia tr├ívia na va┼íom webe viac ─Źasu.

Intern├Ż odkaz je v┼íak vy─Źerp├ívaj├║ci, najm├Ą ak m├í tonu obsahu. A ak si nebudete d├íva┼ą pozor, m├┤┼żete skon─Źi┼ą s osirel├Żm obsahom na va┼íom webe, ─Źo je rovnako zl├ę, ako ┼że nem├íte ┼żiadny obsah. Nakoniec, pre─Źo sa ob┼ąa┼żova┼ą vytv├íran├şm obsahu, ktor├Ż nikto nevid├ş?

Prejdite do doplnku Link Whisper a m├┤┼żete sa rozl├║─Źi┼ą so v┼íetk├Żmi svojimi probl├ęmami s vn├║torn├Żmi odkazmi. V dne┼ínom pr├şspevku zist├şte, pre─Źo je tento doplnok intern├ęho prepojenia WordPress jedn├Żm z najlep┼í├şch n├ístrojov pre v┼íetk├Żch vlastn├şkov webov├Żch str├ínok. Okrem toho v├ím uk├í┼żeme presne, ako doplnok funguje, ─Źo znamen├í, ┼że sa m├┤┼że spusti┼ą.

Bez ─Ćal┼íieho upovedomenia v├ím pom├┤┼żeme usporiada┼ą va┼íe odkazy tak, aby boli pr├şnosom pre va┼íich pou┼ż├şvate─żov a ├║silie v oblasti SEO. Neodch├ídzajte bez zdie─żania svojich my┼ílienok v sekcii koment├írov na konci pr├şspevku. Ak viete o doplnku, ktor├Ż prekon├íva funkciu Link Whisper, radi by sme v├ís tie┼ż po─Źuli ­čÖé

─îo je Link Whisper?

odkaz intern├Ż ┼íepot odkaz wordpress plugin

Link Whisper je fantastick├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje prid├íva┼ą a spravova┼ą intern├ę odkazy na va┼íom webe. V─Ćaka funkci├ím, ako je text inteligentnej kotvy, umel├í inteligencia (AI) a pod├ívanie spr├ív, m├┤┼żete na svojom webe vlastni┼ą intern├ę odkazy ako ┼í├ęf.

Pod─ża v├Żvoj├íra ÔÇ×Link Whisper v├ím pom├┤┼że prevzia┼ą to, ─Źo bolo kedysi ─Źasovo n├íro─Źn├í ├║loha (ktor├í sa s rastom va┼íej str├ínky e┼íte zv├Ą─Ź┼íuje) a rob├ş z v├ís pr├şle┼żitos┼ą ma┼ą lep┼íie optimalizovan├║ str├ínku ako va┼íi konkurenti. ÔÇť

To v├┤bec neznie zle. Najm├Ą ─Źas┼ą, ktor├í hovor├ş: ÔÇ×… pr├şle┼żitos┼ą pre v├ís ma┼ą lep┼íie optimalizovan├║ str├ínku ako va┼íi konkurenti.ÔÇť ─îo sa na tom nemiluje?

O Link Whisper s├║ nad┼íen├ş aj ─Ćal┼í├ş vlastn├şci webov├Żch str├ínok:

Link Whisper vyl├║─Źil 90% pr├íce s├║visiacej s vn├║torn├Żm prepojen├şm. ─îo bolo kedysi ├║lohou, ktor├í mi trvala dlho, alebo bolo pre VA ve─żmi ┼ąa┼żk├ę urobi┼ą spr├ívne, teraz trv├í len p├ír min├║t a je hotov├ę tak, ako chcem. Vzh─żadom na hodnotu intern├Żch odkazov v SEO na str├ínke je tento doplnok zrejm├Ż. – Jared Bauman

A hodnotenie 5 hviezdy st├íle prich├ídzaj├║. V├Żvoj├ír navrhol Link Whisper, aby urobil pr├ícu a urobil ju spr├ívne. Je to jeden z najlep┼í├şch doplnkov intern├ęho prepojenia pre WordPress. D├║fam, ┼że v├ím uk├í┼żem, pre─Źo o p├ír sek├║nd, najm├Ą teraz, ke─Ć vieme, ─Źo je Link Whisper a ─Źo rob├ş.

Prepojte funkcie šepkania

prepojenie funkci├ş ┼íepotu

Najlep┼íie na Link Whisper je skuto─Źnos┼ą, ┼że nie je pr├şli┼í komplikovan├í, rovnako ako mnoho in├Żch doplnkov. Je to tak jednoduch├ę, ako je to mo┼żn├ę, ─Źo znamen├í, ┼że nebudete str├íca┼ą ─Źas zostaven├şm hordy zlo┼żit├Żch nastaven├ş. V┼íetko je to plug and play, ale predt├Żm, ako sa k tomu dostaneme, po─Ćme sa pozrie┼ą na to, ─Źo Link Whisper pon├║ka, pokia─ż ide o funkcie.

N├ívrhy na automatick├ę odkazy

n├ívrhy na automatick├ę odkazy

Link Whisper je intuit├şvny doplnok intern├ęho prepojenia WordPress. Pri p├şsan├ş pr├şspevku pou┼ż├şva doplnok neuverite─żn├║ umel├║ inteligenciu na navrhovanie kontextov├Żch a relevantn├Żch vn├║torn├Żch odkazov. To je pravda; nemus├şte opusti┼ą editor pr├şspevkov WordPress, aby ste na svojom webe vyh─żad├ívali a prepojili relevantn├Ż obsah.

Bez oh─żadu na po─Źet ─Źl├ínkov na va┼íom webe, Link Whisper kombinuje v├í┼í obsah z h─żadiska relevantnosti navrhnut├şm mo┼żn├Żch odkazov. Potom mus├şte za─Źiarknu┼ą pol├ş─Źko ved─ża pr├şslu┼ín├ęho n├ívrhu intern├ęho odkazu a va┼ía pr├íca je hotov├í.

Text inteligentnej kotvy

prepoji┼ą ┼íikovn├Ż text na ukotvenie

Kotviaci text je nevyhnutnou s├║─Źas┼ąou poskytovania lep┼íej pou┼ż├şvate─żskej sk├║senosti a zvy┼íovania v├í┼ího hodnotenia SEO. Dobr├Żm pr├şkladom je text ukotvenia, ktor├Ż sme pou┼żili pre odkaz v predch├ídzaj├║cej vete. Ak kliknete na odkaz, budete vedie┼ą, ┼że sa dostanete na str├ínku, ktor├í v├ím poskytne viac inform├íci├ş o texte kotvy.

A to je to, ─Źo rob├ş kotva text. Svojim pou┼ż├şvate─żom a vyh─żad├ívac├şm n├ístrojom poskytuje kontextov├ę a relevantn├ę inform├ície o obsahu cie─żov├ęho miesta odkazu. Ak na va┼íe webov├ę str├ínky odkazuje ve─ża ─żud├ş napr├şklad pomocou t├ęm ÔÇ×WordPressÔÇť, va┼íe webov├ę str├ínky sa m├┤┼żu dobre hodi┼ą pre tento text ukotvenia, aj ke─Ć ste ho vo svojom obsahu nepou┼żili.

Niche Pursuits LLC, chlapci za odkazom Whisper, t├║to skuto─Źnos┼ą dobre poznaj├║, a preto je neuverite─żne ─żahk├ę prida┼ą do svojich odkazov relevantn├ę kotevn├ę texty. In├Żmi slovami, doplnok automaticky navrhuje ukotvenie textu va┼íich odkazov. A ak sa v├ím nep├í─Źia n├ívrhy na ukotvenie textu, m├┤┼żete prida┼ą alebo odstr├íni┼ą slov├í jedin├Żm kliknut├şm!

Podrobn├ę spr├ívy o odkazoch

intern├ę spr├ívy o prepojen├ş

Viete, ko─żko osiroten├Żch vec├ş m├íte na svojich webov├Żch str├ínkach? Stav├şm sa, ┼że nie v┼íetky svoje peniaze. A to je ve─żk├Ż probl├ęm, preto┼że m├┤┼żete ma┼ą skvel├Ż obsah, ktor├Ż n├ív┼ítevn├şci a vyh─żad├ívacie n├ístroje nem├┤┼żu n├íjs┼ą. Nerobte si starosti, preto┼że veci m├┤┼żete zmeni┼ą zameran├şm intern├Żch odkazov na obsah, ktor├Ż by pou┼ż├şvatelia a vyh─żad├ívacie n├ístroje inak neuvideli.

A najlep┼íie na tom je? Doplnok Link Whisper je dod├ívan├Ż so spr├ívami intern├Żch odkazov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu polo┼żi┼ą prst na ┼ítrukt├║ru odkazov na va┼íom webe. M├┤┼żete zobrazi┼ą v┼íetky pr├şspevky a str├ínky bez vn├║torn├Żch odkazov. Okrem toho m├┤┼żete vidie┼ą po─Źet intern├Żch a extern├Żch odch├ídzaj├║cich odkazov poch├ídzaj├║cich z ka┼żd├ęho ─Źl├ínku.

Okrem toho m├┤┼żete do svojich hromadn├Żch ─Źl├ínkov ─żahko prid├íva┼ą intern├ę odkazy. Na odkazy nemus├şte chodi┼ą pri ka┼żdej polo┼żke; m├íte centr├ílny panel, ktor├Ż proces pr├şli┼í zjednodu┼íuje. Teraz mus├şte zisti┼ą, ako budete pou┼ż├şva┼ą cel├Ż ─Źas, ktor├Ż u┼íetr├şte.

Prepojte globálne nastavenia Whisper

odkaz na nastavenie šepotu

Obrazovka nastavenia Link Whisper op├Ą┼ą nie je pr├şli┼í komplikovan├í. Z├şskate nieko─żko ─żahko pou┼żite─żn├Żch mo┼żnost├ş na prisp├┤sobenie intern├Żch odkazov a n├ívrhov. Namiesto mnoh├Żch pokro─Źil├Żch nastaven├ş udr┼żuje doplnok svetlo obrazovky nastaven├ş. Mnoho pou┼ż├şvate─żov nebude musie┼ą meni┼ą nastavenia, aby mohli pou┼ż├şva┼ą doplnok.

Ak potrebujete zmeni┼ą sp├┤sob, ak├Żm doplnok sprac├║va intern├ę odkazy na va┼íom webe, Link Whisper v├ím pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş. Napr├şklad m├┤┼żete otvori┼ą v┼íetky intern├ę odkazy na novej karte jedin├Żm kliknut├şm. M├┤┼żete tie┼ż ignorova┼ą ─Ź├şsla a ur─Źit├ę slov├í bez poru┼íenia potu.

Okrem toho si m├┤┼żete vybra┼ą, ak├ę typy pr├şspevkov stopy doplnkov intern├Żch odkazov poskytuj├║ pr├şle┼żitos┼ą zachyti┼ą v┼íetky po┼żadovan├ę intern├ę odkazy (alebo ich nedostatok). Re┼żim ladenia m├┤┼żete prepn├║┼ą aj v pr├şpade, ┼że potrebujete na svojom webe zachyti┼ą chyby. Pou┼ż├şvanie odkazu Whisper je ve─żmi jednoduch├ę a ni─Ź nepreh├í┼łam.

Prepojte v├Żukov├ę programy a podporu spolo─Źnosti Whisper

odkaz návody šepot

Ke─Ć u┼ż hovor├şme o chyb├ích a podobne, Link Whisper prich├ídza s in┼ítrukt├í┼żnymi videami, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu v pr├şpade, ┼że ste uviazli z nejak├ęho d├┤vodu. Ner├íd by som predpokladal veci, ale vide├í sa sotva daj├║ vidie┼ą, preto┼że doplnok sa ─żahko pou┼ż├şva. Ak v┼íak potrebujete pomoc, video sa v├ím hod├ş.

Okrem toho program Link Whisper prich├ídza s podrobnou datab├ízou poznatkov, ktor├í pokr├Żva ─Źasto kladen├ę ot├ízky (FAQ). Ak v┼íak potrebujete priamu pomoc, v┼żdy si m├┤┼żete vytvori┼ą l├şstok, aby ste si mohli u┼żi┼ą prvotriednu podporu. Koniec koncov, Link Whisper je pr├ęmiov├Ż doplnok WordPress, ─Źo znamen├í, ┼że z├şskate odborn├║ pomoc.

Navy┼íe si v┼żdy m├┤┼żete pozrie┼ą blog Niche Pursuits, kde n├íjdete in┼ípirat├şvne pr├şspevky na v┼íetk├Żch ┼ípecializovan├Żch webov├Żch str├ínkach. Zah┼Ľ┼łaj├║ ┼íirok├║ ┼ík├ílu t├ęm, ktor├ę sa to─Źia okolo vytv├írania ├║spe┼ín├Żch ┼ípecializovan├Żch webov├Żch str├ínok a online firiem. Ale ja odbo─Ź├şm; Teraz nain┼ítalujme doplnok.

Ako nain┼ítalova┼ą doplnok intern├ęho odkazu Link Whisper WordPress

Link Whisper je pr├ęmiov├Ż doplnok, ─Źo znamen├í, ┼że ho nem├┤┼żete stiahnu┼ą z ├║lo┼żiska doplnkov WordPress. Prejdite na ofici├ílnu webov├║ str├ínku Link Whisper a kliknite na tla─Źidlo Z├şskajte odkaz ┼íepot teraz , ako je zn├ízornen├ę na obr├ízku ni┼ż┼íie.

oficiálny odkaz webovej stránky šepot

Potom si vyberte pr├şslu┼ín├║ licenciu kliknut├şm na pr├şslu┼ín├║ ikonu ┼ítart , ako to ilustrujeme na obr├ízku ni┼ż┼íie.

odkaz cena šepot

oddelene: Ako vidno na obr├ízku vy┼í┼íie, m├íte k dispoz├şcii tri cenov├ę bal├ş─Źky. M├í jednu webov├║ licenciu, ktor├í stoj├ş 67 dol├írov ro─Źne. Okrem toho m├í licenciu 3 a 10 str├ínok za 97 dol├írov a 147 dol├írov za rok. V┼żdy si vyberte bal├şk, ktor├Ż vyhovuje v├í┼ímu rozpo─Źtu a potreb├ím.

Na nasleduj├║cej obrazovke vyberte preferovan├Ż sp├┤sob platby (PayPal alebo karta), zadajte svoje ├║daje a kliknite na tla─Źidlo n├íkup v dolnej ─Źasti str├ínky, ako je zv├Żraznen├ę ni┼ż┼íie.

odkaz na stránku šepkania platby

Po dokon─Źen├ş n├íkupu v├ís web presmeruje na v├í┼í ├║─Źet, ako je to zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

odkaz na vlastn├Ż ├║─Źet whispepr

Na str├ínke ├║─Źtu si m├┤┼żete zobrazi┼ą svoju licenciu a stiahnu┼ą doplnok Link Whisper. Link Whisper v├ím navy┼íe po┼íle priate─żsk├Ż e-mail s pokynmi na stiahnutie a aktiv├íciu.

odkaz na za┼íifrovanie aktiv├ície prostredn├şctvom e-mailu

Potom si stiahnite doplnok do svojho po─Ź├şta─Źa.

Inštalácia odkazu Whisper

Potom sa prihl├íste do svojho administra─Źn├ęho panela WordPress, prejdite na str├ínku ons, a kliknite na tla─Źidlo OK Prida┼ą nov├ę ako je podrobne uveden├ę ni┼ż┼íie.

nain┼ítalova┼ą ┼íepot odkazu

O Pridajte doplnky obrazovka kliknite na Odovzda┼ą doplnok Tla─Źidlo. Potom stla─Źte Vyberte s├║bor vyberte doplnok Link Whisper, ktor├Ż ste stiahli predt├Żm, a potom stla─Źte kl├íves Nain┼ítalujte teraz Tla─Źidlo. Kroky n├íjdete na obr├ízku ni┼ż┼íie.

na─Ź├ştava sa ┼íepot odkazu na odkaz

Potom kliknite na ikonu Aktivujte doplnok , ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

šepot spúšte

Po aktiv├ícii doplnku prejdite do ponuky spr├ívcu WordPress a kliknite na tla─Źidlo Link Whisper, ako je uveden├ę na sn├şmke obrazovky ni┼ż┼íie.

prepoji┼ą polo┼żku ponuky za┼íifrovan├ęho slova

Na obrazovke Link Whisper zadajte licen─Źn├Ż k─ż├║─Ź a kliknite na tla─Źidlo activate licencie , ako je zn├ízornen├ę na obr├ízku ni┼ż┼íie.

aktivova┼ą odkaz na ┼íepot

UPOZORNENIE: Licen─Źn├Ż k─ż├║─Ź n├íjdete v ├║─Źte Link Whisper alebo v e-maile na stiahnutie / aktiv├íciu, ktor├ę ste dostali.

Aktiv├íciou licen─Źn├ęho k─ż├║─Źa Link Whisper odomkne ─Ćal┼íie polo┼żky z podponuky, ako je to zn├ízornen├ę na obr├ízku ni┼ż┼íie.

prepoji┼ą polo┼żky ponuky ┼íepot

A to je; Ste pripraven├ş pou┼żi┼ą doplnok Link Whisper na r├Żchle zlep┼íenie intern├Żch odkazov. Pou┼ż├şvanie doplnku je tak├ę jednoduch├ę ako A, B, C. Napr├şklad, ak chcete zobrazi┼ą svoje preh─żady, prejdite na Link Whisper> Nahl├ísi┼ą, ako je zn├ízornen├ę na obr├ízku ni┼ż┼íie.

odkaz na ┼íepotov├ę spr├ívy

Ak chcete zobrazi┼ą nastavenia funkcie Link Whisper, prejdite na Link Whisper> Konfigur├ícia na paneli spr├ívcu WordPress, ako zd├┤raz┼łujeme ni┼ż┼íie.

odkaz na nastavenie šepotu

Vid├ş┼í? Do konca jednoduch├ę.

Potrebujete viac inform├íci├ş? Tu je kr├ítke video, ktor├ę ukazuje, ako pou┼ż├şva┼ą funkciu Link Whisper.

Link Whisper je vynikaj├║cim rie┼íen├şm pre v┼íetky va┼íe vn├║torn├ę probl├ęmy s odkazmi. Doplnok sa ─żahko konfiguruje a pou┼ż├şva; Mali by ste by┼ą v prev├ídzke v priebehu nieko─żk├Żch min├║t. Pon├║ka v├ím ve─ża mo┼żnost├ş na hromadn├ę prid├ívanie intern├Żch odkazov alebo jednotlivo, ─Źo v├ím u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu a pe┼łaz├ş.

S cenami za─Ź├şnaj├║cimi iba 67 dol├írov ro─Źne by v├ím ni─Ź nemalo br├íni┼ą v implement├ícii intern├Żch odkazov na va┼íich webov├Żch str├ínkach WordPress ako profesion├ílov. Doplnok je od renomovan├Żch v├Żvoj├írov a online marketingov├Żch pracovn├şkov, ─Źo znamen├í, ┼że je v dobr├Żch ruk├ích.

Ak├Ż je v├í┼í n├ízor na doplnok Intern├Ż odkaz na odkaz Whisper? Pou┼ż├şvate namiesto toho in├Ż doplnok intern├ęho odkazu? Pros├şm, pode─żte sa o svoje my┼ílienky v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie. Vopred ─Ćakujeme!