Limitovaná edícia OnePlus Watch Harryho Pottera bude skutočne potrebovať nejaké kúzlo

Nostalgia je veľmi silná emócia, ktorú možno až príliš ľahko využiť. To bolo dokázané mnohými úspešnými crowdfundovanými kampaňami, ako aj hot-selling položkami, ako sú retro konzoly v miniatúrnych formách. OnePlus teraz využíva rovnaký pocit pri predaji novej limitovanej edície svojich hodiniek OnePlus. A ak tento návrat do najskorších dní Harryho Pottera nasvedčuje, bude skutočne potrebovať nejaké to čarodejnícke kúzlo, aby sa dobre predávalo.

OnePlus Watch nie sú úplne hrozné inteligentné hodinky, ale pri uvedení na trh nesplnili meno OnePlus. Aby sme boli spravodliví, spoločnosť presadila mnoho aktualizácií, aby sa zaoberala najväčšími problémami, ale niektorí stále zisťujú, že zaostáva za svojimi kolegami, najmä tými, ktoré skutočne používajú Wear OS. OnePlus sa očividne nevzdal svojich prvých a zatiaľ jediných inteligentných hodiniek a po vydaní Cyberpunk 2077 spoločnosť tentoraz vyvoláva spomienky a fantázie z detstva.

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition je do značnej miery to, čo hovorí názov, špeciálne tematická verzia inteligentných hodiniek spoločnosti. Medené telo ich odlišuje od zvyšku modelov OnePlus Watch a červeno-hnedý vegánsky kožený remienok má vpísané Rokfortské znaky. Spona remienka má ochrannú známku Harry Potter, zatiaľ čo jedno z tlačidiel inteligentných hodiniek má ikonické logo jazvy po blesku.

Krabica, v ktorej prichádza limitovaná edícia OnePlus Watch, je tiež urobená vkusne, oddeľuje sa od stredu a otvára sa ako scéna v Šikmej uličke, na ktorú si fanúšikovia s najväčšou pravdepodobnosťou radi spomínajú. Po softvérovej stránke sa hodinky dodávajú so štyrmi ciferníkmi pre každý z veľkých domov, jedným pre erb Rokfortu a druhým pre samotný hrad. Nechýbajú ani animácie nabíjania a spustenia, aj keď sú príliš krátke a vyskytujú sa príliš zriedkavo na to, aby boli skutočne ocenené.

Okrem týchto sú to takmer rovnaké hodinky OnePlus, ktoré sú na trhu už niekoľko mesiacov. Dobrou správou je, že všetka táto služba pre fanúšikov Harryho Pottera nebude stáť príliš veľa nad rámec bežnej ceny inteligentných hodiniek. Zlou správou je, že táto limitovaná edícia OnePlus Watch Harry Potter môže byť obmedzená aj na Indiu, kde sa bude od 21. októbra predávať za 16 999 INR (približne 230 dolárov).