Limit chyby časového limitu doménového servera: Nedá sa pripojiť počas hrania s priateľmi

Limit chyby časového limitu doménového servera: Nedá sa pripojiť počas hrania s priateľmi 1

The Forest je ďalšia hra na prežitie, ktorú väčšina milovníkov prežitia vysoko odporúča. Hra bola vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Endnight Games už v roku 2014. Je k dispozícii pre Windows, Hracia stanica 4 platforiem. Zatiaľ čo hra ponúka hry na prežitie s peknou grafikou a ďalšími režimami, ktoré sa stanú preživšími pri páde lietadla. Niektorí hráči PC však majú problémy s pripojením na server pri hraní s priateľmi. Ak ste tiež jedným z nich, skontrolujte kroky na odstránenie chyby servera Forest Forest Timeout.

Takže podľa mnohých Windows Používateľom pri vstupe na náhodný server sa zobrazí chybová správa s textom „Časový limit servera. Nepodarilo sa pripojiť k tomuto serveru .. “, čo je veľmi frustrujúce, pretože nedokážu správne nájsť možné príčiny tohto problému. Súčasne sa niekedy vyskytne konkrétna chyba a zatiaľ nie je k dispozícii žiadne konkrétne oficiálne riešenie. Ak však chcete tento problém na svojom zariadení Steam vyriešiť, postupujte podľa pokynov na riešenie problémov uvedených nižšie.

Limit chyby časového limitu doménového servera: Nedá sa pripojiť počas hrania s priateľmi

Limit chyby časového limitu doménového servera: Nedá sa pripojiť počas hrania s priateľmi

Uistite sa, že majiteľ servera môže alebo nemôže vstúpiť do hry. Ak nie, skúste sa pripojiť k inému serveru a zistiť, či funguje alebo nie. Vo väčšine prípadov môžu online hry pre viacerých hráčov spôsobiť problémy, ktoré sa nemôžu pripojiť k serveru alebo vypršať časový limit kvôli pomalšiemu alebo nestabilnému pripojeniu na internet. Uistite sa, že máte aktívne pripojenie na internet s dostatočnou rýchlosťou sťahovania / nahrávania. Môžete tiež skontrolovať, či má hodnota servera pomalšie pripojenie na internet alebo nie. Ak áno, skúste to opraviť. Skúste resetovať nastavenia smerovača na predvolený režim. To môže tiež vyriešiť problém. Zatvorte všetky ikony okrem lesnej hry na paneli úloh. Uistite sa, že lesná hra je aktualizovaná na najnovšiu verziu. Skúste zatvoriť klienta Steam> Otvoriť Správca úloh> Vyberte položku Steam a kliknite na Dokončiť úlohu. Reštartujte spúšťač Steam a znova spustite hru. Vypnite program Microsoft Game Bar. Kliknite na Štart> Nastavenia> Prehrať> Vypnite „Nahrávať klipy, snímky obrazovky a vysielať pomocou herného poľa“. Požiadajte priateľa, aby počkal, kým sa nepripojíte k hre, a potom vy / priateľ môžete stlačiť tlačidlo Start Game.

To je všetko, chlapci. Predpokladáme, že vám tento článok pomohol. Ak máte akékoľvek otázky, komentár nižšie.