Life360 vs Nájsť môj iPhone recenzia: Čo je lepšie?

Life360 Vs Nájsť môj iPhone

Zamietli ste si telefón a máte obavy, že ste ho stratili alebo niekto ho ukradol. Zavolali ste na telefón a nemôžete ho počuť. Po kontrole vášho auta a parkoviska sa začnete báť, ale potom si pamätáte, že v telefóne máte aplikácie Life360 aj Find My iPhone.

Otázka teda vyvoláva otázku, ktorý z nich je lepší? Je aplikácia Life360 preferovaná alebo vás najľahšie osloví jednoduchosť aplikácie Find My iPhone?

Nájdi môj iPhone

Nájdi môj iPhone je aplikácia, ktorá vám umožní nájsť nesprávne umiestnené iOS zariadenie, či už je to váš iPod, iPhone, iPad alebo Mac. Je zadarmo a ľahko sa používa. Aplikácia je známa ako „Nájsť môj iPhone“ v Európe a Veľkej Británii a ako „Nájsť môj“ v USA.

Obe verzie nie sú vzájomne kompatibilné. Napríklad, ak používate verziu pre USA a potom sa presťahujete do Európy, verzia aplikácie pre USA nebude fungovať, pretože by stále musela komunikovať so servermi v USA. Mali by ste teda začať používať európsku verziu aplikácie Find My iPhone.

Nájdi môj iPhone

Aplikáciu umiestnite do svojho zariadenia a po strate zariadenia navštívite webovú stránku Nájsť moju aplikáciu. Táto aplikácia vám umožňuje chrániť vaše údaje odoslaním signálov a pokynov do vášho zariadenia.

Ak je zariadenie zapnuté, môžete aktivovať GPS a nájsť ho na mape. Môžete tiež uzamknúť zariadenie, uzamknúť zariadenie, prehrávať zvuky, zobraziť správu a dokonca vymazať všetko v telefóne. Môžete uverejniť správu, ktorá poskytuje telefónne číslo pre každého, kto nájde vaše zariadenie, na ktoré sa má volať.

Pomocou tejto aplikácie môžete zariadenie prepnúť do režimu blokovania, ktorý zariadenie automaticky uzamkne a zobrazí správu a telefónne číslo každému, kto nájde telefón. Ak bol GPS vášho telefónu v tom čase zapnutý, mohlo by vám poskytnúť históriu polohy, čo vám môže pomôcť zistiť, čo sa stalo s vašim telefónom po jeho strate.

Predtým, ako začnete aplikáciu používať, uistite sa, že na svojom zariadení povolíte nastavenie iCloud, pretože aplikácia využíva túto službu na komunikáciu so zariadením.

Life360

Life360 aplikácia sa definuje ako vyhľadávač GPS a rodiny. Jeho cieľom je pomôcť vám nájsť telefón a nájsť aj rodinných príslušníkov. Je to trochu viac informačne hladné, s čím sa niektorí ľudia cítia nepohodlne. Life360 však funguje aj na systéme Android, čo znamená, že pomocou tejto aplikácie môžete vyhľadať zariadenia IOS aj Android.

Life360 vs Nájsť môj iPhone recenzia: Čo je lepšie? 1

Môžete nastaviť zariadenie, aby vás informovalo o tom, kedy ľudia vo vašom rodinnom kruhu v aplikácii opustia fyzické miesto. To isté platí, ak používate aplikáciu na nájdenie telefónu, aj keď by ste potrebovali prístup k mobilnému zariadeniu niekoho z vášho rodinného kruhu v aplikácii.

Môžete zobraziť polohy svojich rodinných príslušníkov alebo mobilné zariadenie v reálnom čase. Svoju polohu môžete nastaviť ako súkromnú, alebo môžete nechať celý rodinný kruh, aby zistil, kde sa nachádzate. Kruhy, ktoré vytvoríte v aplikácii, sa nemusia obmedzovať iba na vašich rodinných príslušníkov. Mohli by ste mať jedného pre spolupracovníkov, priateľov atď.

Life360 používa technológiu GPS na nájdenie vášho telefónu. Môžete tiež zavolať tímu technickej podpory Life360, ak potrebujete pomoc pri používaní aplikácie. Napríklad, ak máte problémy s nájdením strateného telefónu, zavolajte mu. Alebo, aj keď sa vaše auto pokazí, môžete zavolať tímu Life360 a môžu využiť vašu polohu, aby vám mohli zavolať odťahovacie vozidlo.

Life360 vs Nájsť môj iPhone – verdikt

Aplikácia Nájsť môj iPhone je zameraná na lokalizáciu chýbajúcich zariadení iOS a má niekoľko vynikajúcich bezpečnostných funkcií. Life360 tieto funkcie nemá, ale má sociálne nástroje a funguje so zariadeniami iOS aj Android.

Ak chcete zariadenie vyhľadať a chrániť, použite aplikáciu Nájsť môj iPhone. Ak by ste chceli vyhľadať svoj telefón a sledovať svojich rodinných príslušníkov, potom je Life360 pre vás. Žiadne pravidlo však nehovorí, že nemôžete mať oboje.

Ktorú aplikáciu si vyberiete a prečo? Dajte nám vedieť, čo si myslíte v sekcii komentárov.