LG Velvet je dodávaný s adaptérom pre Android 11

Nemudo são rosas quando se trata da divisão de smartphones od LG. Väčšina prekážok a výrobných pokračovaní telefónov prináša inovácie v oblasti dizajnov a zaujímavostí z oblasti LG Wing.

Nemudo são rosas quando se trata da divisão de smartphones da LG. Väčšina prekážok výroby a pokračovania telefónov Inovácie a inovácie Vzťahy s intrigantes como o Krídlo LG.

A marca sul-coreana até é apontada para lançar um smartphone com ecrã rolável, chamado Rolovateľné LG em breve. Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne najnovšie zariadenia, ktoré by sa mohli vyskytnúť Spoločnosť LG Electronics tem vindo a ser alvo de rumores sobre a saída do negócio dos smartphones.

Žiadne entanto, no meio de todo este caos e especulação, a verdade é que a divisão de smartphones da LG pokračujte v hre o víťazstvo, pretože nedávne atualizações o mais rapidamente possível à sua linha de equipmentamentos. Ou pelo menos está a tentar.

Dito isto, o desenvolvimento manyis recente no que závrat respeito and atualizações de software está relacionado com uma das suas mais recente ofertas – o LG Velvet – pretože agora príde a atualização do Android 11 com základňa č LG UX 10 na Coreia. Publikácia nie je dostupná na stránkach Reddit.

Všetko, čo musíte urobiť, je, aby ste si všimli, že ide o 2251 MB Väčšina aplikácií, ktoré sa majú aktualizovať, sa uskutočňujú v roku 2021. Além disso, embora o seu log não tenha mencionado muito além de uma única linha que menciona “atualização de sistema Android”, ainda se pode esperar uma panóplia de novascion . Celková, operatívna a úplná operácia systému novy.

Súvisiace články: WhatsApp sa opakuje, ako sa správať a obsluhovať mnohé ďalšie.

Väčšina nárastov nárazov môže viesť k zvýšeniu počtu testovaných beta verzií. Väčšina týchto reakcií predstavuje kombináciu referenčných a atualizačných parametrov. Android 11 para o LG Velvet parece ter sido lançada apenas on Coreia do Sul por enquanto. Mas, uma vez que já foi lançada, podemos esperar que seja enviada também noutras regiões em breve. A LG Pokračujte v čítaní, pretože väčšina modelov zatiaľ neexistuje.

Formado em Informática / Multimédia trabalho há 10 anos em Logística no Ramo Automóvel. Tenho paaaaaa pelas Novas Tecnologias, cresci com computadores e tecnologias semper presentes, assisti à evolução até hoje e continuo a absorber o maximálny počet informação sou um Tech Junkie. Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt