LG V60 ThinQ 5G s dvojitým displejom prináša späť toľko potrebného vzrušenia späť do systému Android

LG V60 ThinQ 5G s dvojitým displejom prináša späť toľko potrebného vzrušenia späť do systému Android 1

V súčasnosti existuje na trhu toľko telefónov s Androidom, že je ťažké byť nadšení. Pozrite, spoločnosť Samsung nedávno vydala svoj Galaxy Zariadenia S20 a z väčšej časti svet pokrčil plecami. Nechápte ma zle, som si istý, že linka S20 je skvelá a všetko, ale celkovo sa telefóny ťažko pritiahli k spotrebiteľom. Nehovoriac o tom, že existuje veľa rozpočtu Android smartphones z Číny, ktorá je dnes v skutočnosti celkom dobrá – mnohí spotrebitelia začínajú premýšľať, prečo by mali pokračovať v ostreľovaní veľkých peňazí za telefóny s menovkou, ak budú každý rok iba zvyšovať upgrade. Celkovo bol stav systému Android trochu … dobre … nudný,

A tak dnes spoločnosť LG oznamuje svoju najnovšiu vlajkovú loď a som si istý, že vás zaujíma – je to ďalší nudný telefón s Androidom? Vlastne. Nie. "LG V60 ThinQ 5G", ako sa nazýva, je vlastne niečo, čo by vám malo zrýchliť srdce. Na povrchu to vyzerá ako štandardný smartphone – a to je – ale krása je úžasná špecifikácia, ktorú tu našla spoločnosť. Spoločnosť LG konečne prináša vzrušenie späť do stagnujúceho sveta Androidu!

Prečo je model V60 ThinQ 5G taký veľký? Má pôsobivé špecifikácie ako 5G, 802.11ax (Wi-Fi 6), zadná kamera s rozlíšením 64 MP, nahrávanie videa s rozlíšením 8 000 pixelov a obrovský obsah 6,8- palcová obrazovka FHD + P-OLED. Dodáva sa s 8 GB pamäte RAM standard, 128 GB úložného priestoru standard, a dokonca môžete upgradovať úložnú kapacitu pomocou microSD.

Vlajková loď Android 10 má dokonca obrovský rozmer 5, 000mAh batéria! Nakoniec, LG zdanlivo dostal všetko správne s V60 ThinQ 5G – vyzerá to prekliate takmer dokonalé. Ale počkajte, zariadenie má ešte jeden trik do rukávu – odnímateľnú druhú „duálnu obrazovku“ s rovnakými špecifikáciami ako vstavaná obrazovka zariadenia. Čo!?

LG V60 ThinQ 5G s dvojitým displejom prináša späť toľko potrebného vzrušenia späť do systému Android 2

„LG D60 aj vylepšená dvojitá obrazovka LG sú dodávané so super ostrými obrazovkami 6,8-inch, 20.5:9, Displeje FHD + P-OLED, ktoré sú takmer o pol palca väčšie ako LG G8X ThinQ. Napriek tomu nový Dual Screen nakláňa váhu na rovnakú vynikajúco prenosnú hmotnosť ako jej predchodca vďaka tenšiemu panelu OLED. Vďaka rebrovanej chrbte pre lepšiu priľnavosť a rovnakému displeju ako LG V60 zdvojnásobuje obrazovka LG Dual Screen dostupnú realitu obrazovky, vďaka ktorej je zábava pri multitaskingu, produktivita, hry a zábava príjemnejšia ako kedykoľvek predtým. A čo viac, používatelia môžu nastaviť LG Dual Screen's 2,1-inch Displej Cover, aby sa vždy zobrazili kľúčové informácie pre ľahký prístup alebo ich nakonfigurovali tak, aby vypršali časový limit po 10 sekundách, “hovorí LG.

Populárny výrobca telefónov tiež hovorí: „LG V60 je vybavený najpokrokovejšími funkciami a technológiami spoločnosti LG, ktoré ešte ponúkajú zážitok z videografie na vyššej úrovni. LG V60 je vybavený dvoma zadnými kamerami a radom senzorov času letu (ToF) vrátane 64MP hlavný fotoaparát pre ostrejší a jasnejší obraz bez ohľadu na svetelné podmienky. Popri hlavnom fotoaparáte je tiež širokouhlý objektív s 13 MP pre rozsiahle a všestranné zábery. Po prvýkrát na zariadení LG podporuje LG V60 8K video nahrávanie na snímanie videí v kvalite 8 K. “

LG V60 ThinQ 5G s dvojitým displejom prináša späť toľko potrebného vzrušenia späť do systému Android 3

Chris Yie, vedúci spoločnosti LG Mobile North America, poskytuje nasledujúce vyhlásenie.

Medzi vysokými rýchlosťami 5G pre vysokokvalitné streamovanie, dvoma displejmi pre viac multitaskingu a veľkým displejom a veľkou batériou s cieľom maximalizovať produktivitu, LG V60 ThinQ 5G s duálnou obrazovkou transformuje to, ako interagujeme s našimi smartphones, Naši zákazníci majú radi hľadanie nových a vzrušujúcich spôsobov použitia LG Dual Screen a cielená inovácia V60 ThinQ 5G prinesie túto radosť širšiemu publiku túto jar.

LG V60 ThinQ 5G s dvojitým displejom prináša späť toľko potrebného vzrušenia späť do systému Android 4

LG zdieľa špecifikácie nižšie.

LG V60 ThinQ 5G

 • Čipset: Mobilná platforma Qualcomm Snapdragon 865 s modelom Snapdragon X55 5G
 • displej: 6,8-inch 20.5:9 FHD + P-OLED FullVision (2460 x 1, 080 / 395ppi)
 • Pamäť: 8 GB RAM / 128 GB ROM / microSD (do 2 TB)
 • Zadná kamera: štandard 64MP (F1.8 / 08 m / 78), 13 MP Super Wide (F1.9 / 1.0m / 117), kamera Z (prijímač / vysielač ToF)
 • Predná kamera: 10MP Standard (F1.9 / 10,22 m / 72.5)
 • batérie: 5, 000mAh
 • Operačný systém: Android 10
 • Veľkosť: 169.3 x 77.6 X 80,9mm
 • Hmotnosť: 218 g
 • Sieť: 5G / LTE / 3G / 2G
 • Pripojiteľnosť: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac, sekera / Bluetooth 5,1 / NFC / USB Type-C (USB 3,1 kompatibilné)
 • Biometria: snímač odtlačkov prstov na displeji
 • Farba: Elegantná modrá, Elegantná Biela
 • Ostatné: Stereofónny reproduktor / 4-kanálové mikrofóny / AI CAM / 32-bitový Hi-Fi Quad DAC4 / LG 3D zvukový engine / HDR10 + snímanie videa / Qualcomm Quick Charge 4+ / IP68 Odolnosť proti vode a prachu / LG Pay / FM rádio

LG V60 ThinQ 5G s dvojitým displejom prináša späť toľko potrebného vzrušenia späť do systému Android 5

Dvojitá obrazovka LG

 • displej: 6,8-inch 20.5:9 FHD + P-OLED FullVision (2460 x 1, 080 / 395ppi)
 • Kryt displeja: 2,1-inch Mono
 • Veľkosť: 175.9 x 86 x 14,9 mm
 • Hmotnosť: 134 g
 • Typ kontaktu: USB Type-C
 • Typ sklápania: 360 záves

LG V60 ThinQ 5G s dvojitým displejom prináša späť toľko potrebného vzrušenia späť do systému Android 6

Bohužiaľ to, čo nevieme o telefóne LG V60 ThinQ 5G, je cena a dostupnosť. Aj keď nevieme presný dátum vydania, malo by to byť na jar obchodov. Spoločnosť je zatiaľ tichá, o koľko to bude stáť, čo môže signalizovať, že to bude drahá záležitosť. Na základe uvedeného bude pravdepodobne dôjsť k obchodom pri nákupe prostredníctvom prepravcov. Čo však vieme s istotou, je to, že LG série V od spoločnosti LG smartphones už dávno špičkové a vzrušujúce – je skvelé vidieť, že tradícia zostane nažive.