LG V30 aparece no GeekBench com 4 GB RAM a Android 7.1.2

Väčšina a množstvo LG LG povráva o ultimátnych maximálnych priblíženiach a výškach a má veľké množstvo výrobcov telefónov.

O LG V30 nezistilo žiadne populárne benchmarky GeekBench s procesorom Snapdragon 835 so 4 GB pamäte RAM. Čo sa týka torna a konfigurácie hardvéru pre hlavné vlajkové lode, kliknite sem Galaxy S8 eo HTC U11. Enquanto isso, outros fabricantes chineses de telefones emao a colocar 6 GB de RAM nos seus dispositivos, como o Xiaomi Mi 6 eo OnePlus 5.


Vlastné testovanie je k dispozícii na najnovšej verzii systému Android Nougat 7.1.2 Výsledkom je viacjadrový výkon, ktorý je k dispozícii v prvom kole marca 6.300, tecnicamente não bateu a pontuação do Xiaomi Mi 6 de mais de 6, 700.

Čo sa týka LG V30, vylepšenia alebo zabezpečenia niektorých sérií starších OLED zariadení s úplným výhľadom na aspekt 2: 1 de 6,0 polegadas. Como o G6, o V30 terá um novo design integrado com uma battery and não removeível and resistência à água. Telefónne čísla a zoznamy hlavných kapacít a skladieb.

Súvisiace články: iPhone Flip ponúka veľký počet inteligentných telefónov Apple

Väčšina z nich sa týka LG a V30. A LG já enviou o save-the-date que convida para 31 de agosto em Berlim, no dia anterior ao início da IFA.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3