LG Gramm, prenosný počítač, ktorý v lete revolucionizuje a závisí od práce na diaľku

LG Gramm, prenosný počítač, ktorý v lete revolucionizuje a závisí od práce na diaľku.

76% Španielov, ktorí pracujú na diaľku, verí, že ak pracujú doma, zvýšia svoju produktivitu. Spoločnosť LG preto ponúka rad gramov LG ako perfektnú alternatívu k práci kdekoľvek. Ľahkosť, autonómia a odolnosť týchto notebookov z nich robí ideálne zariadenie pre ľahký prenos a ideálne pre prácu na diaľku.

Práca na diaľku je v spoločnostiach stále častejším opatrením a je perfektnou alternatívou na zosúladenie pracovného a súkromného života všetkých zamestnancov. Tento postup je obzvlášť uspokojivý v letných mesiacoch, keď môže teplo sťažiť prácu. Prečo si urobiť prestávku a prácu na diaľku na pláži? Spoločnosť LG navrhuje svoju trávu LG ako perfektné zariadenie na tento účel.

Niekoľko štúdií ukázalo, že práca na diaľku môže zvýšiť produktivitu pracovníkov približne o 13%. Toto je veľmi zjavný fakt, ktorý uvádza, že táto prax dištančného vzdelávania sa bude v budúcnosti ďalej rozširovať. Zvyšovanie produktivity nie je jediným prínosom, pretože tiež pomáha znižovať stres pri práci. Tí, ktorí pracujú doma, majú o 50% menej pracovných odevov.

Vďaka práci na diaľku môžu zamestnanci nielen tráviť viac času s rodinou, ale tiež si užiť slnečné dni na pláži a pri bazéne, na ktoré sa tešíme na túto sezónu. Spoločnosť LG si je vedomá, že táto prax sa stáva stále viac zavedenou, a preto navrhuje novú škálu trávy LG, ktorá sa vyznačuje ľahkosťou a dlhou výdržou batérie.

Iba váženie 1 kg, tieto ultraľahké notebooky sú ideálnou alternatívou pre milovníkov cestovania. Spoločnosť LG tak ponúka možnosť pracovať kdekoľvek, pretože tento malý počítač je najlepším spojencom pre každého, kto je schopný pracovať s prácou na diaľku a užívať si pár dní od domova.

Ďalšou pozoruhodnou črtou týchto trávnych modelov LG je dlhá výdrž batérie, ktorá nám umožňuje stráviť celý deň na pláži a zabudnúť na káble a zástrčky. Tieto notebooky majú batériu 72 Wh s 19-hodinovou autonómiou.

Vďaka svojej odolnosti, autonómii a neuveriteľnej ľahkosti sú tieto zariadenia ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa môžu rozhodnúť pre prácu na diaľku. Týmto spôsobom je omnoho ľahšie spojiť pracovný a súkromný život a užívať si najlepšie letné dni.

Spoločnosť LG verí tráve ako udržateľnej alternatíve

Telekomunikácia je výhodná nielen pre zamestnancov, ale tiež pomáha znižovať škodlivé plyny pre zamestnancov, ktorí nemusia chodiť do kancelárie. Spoločnosť LG zachováva svoju filozofiu Smart Green, a preto navrhuje trávnik LG ako perfektnú voľbu pre prácu na diaľku as tým súvisiace zníženie škodlivých emisií.

„Spoločnosť LG je presvedčená, že telekomunikácie sú v našej spoločnosti stále častejšie implementované. Náš sortiment LG ponúka pracovníkom silu, dizajn a ľahkosť, ktorú hľadajú, v ideálnom zariadení na splnenie tohto lukratívneho zvyku,“ hovorí Rosa Malmcrona, IT marketingový manažér v spoločnosti LG Electronics Spain. „Pracujeme tiež na rozvoji udržateľnosti a znižovaní škodlivých plynov, ktoré telepráca vyžaduje v súlade s našou filozofiou Smart Green.“

LG Gramm, prenosný počítač, ktorý v lete revolucionizuje a závisí od práce na diaľku 1

LG Gramm, prenosný počítač, ktorý v lete revolucionizuje a závisí od práce na diaľku 2LG Gramm, prenosný počítač, ktorý v lete revolucionizuje a závisí od práce na diaľku 3LG Gramm, prenosný počítač, ktorý v lete revolucionizuje a závisí od práce na diaľku 4LG Gramm, prenosný počítač, ktorý v lete revolucionizuje a závisí od práce na diaľku 5LG Gramm, prenosný počítač, ktorý v lete revolucionizuje a závisí od práce na diaľku 6

Medzi rôznymi modelmi prenosných počítačov Gram, ktoré ponúka LG, vynikajú nasledujúce: nová 17-palcová tráva LG (17Z990), LG 2-na-1- Convertible Gram (14T990), ktorý získal CES Innovation Awards a novú verziu 15-palcového LG Gram (15Z990).