LG G8X ThinQ, kontakt na IFA 2019

Pred niekoľkými hodinami kórejský výrobca uviedol na trh nový LG G8X ThinQ, zariadenie, ktoré sa etablovalo ako súčasť najväčšieho dosahu tohto odvetvia. A použite to IFA 2019Nechceli sme nechať ujsť príležitosť vyskúšať najsilnejší telefón na berlínskom veľtrhu. Bez toho by sme vás nechali s nami Prvý dojem s LG G8X ThinQ.

Budeme hovoriť o estetickej časti tohto podivného zariadenia, ktorého vzhľad je jedným z jeho veľkých predstaviteľov. Pretože ak existuje niečo, čo náš kontakt objasní, je to ono Dizajn LG G8X ThinQ Je to jedinečné. Terminál, ktorý vyzerá naozaj dobre a vďaka svojim kovovým a tvrdeným skleneným povrchom ponúka krásny a kvalitný terminál Note.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Povedzme, že LG G8X je ThinQ vodeodolný A nakoniec položte prst na snímač odtlačkov prstov na obrazovke, prvý telefón spoločnosti, ktorý má túto technológiu. Multimediálna oblasť je však veľkým stimulom. Dôvod? Váš duálny zobrazovací systém.

Toto je LG G8X ThinQ, testovali sme ho pre vás

Na začiatku Obrazovka LG G8X ThinQ Skladá sa z a 6,4- Otvorte panel OLED v deň 195: formát 9FullHD + a rozlíšenie, ktoré ponúka vynikajúci výkon. Na druhej strane je tu druhý panel, LG V50 ThinQ. Jednoducho pripojte túto druhú obrazovku k USB typu C na LG G8X ThinQ a použite ju. Môžete medzi nimi prepínať, používať na hranie, prácu alebo čokoľvek. A Eye, ktoré je tiež OLED a má rozlíšenie FullHD +, je prvkom, ktorý považujeme za veľmi zaujímavý.

Pokiaľ ide o technické vlastnosti LG G8X ThinQ, považuje sa za klenot v korune Qualcomm, model Snapdragon 855. Na tento účel 8 Môže byť pridaný GB RAM a 256 GB interné úložisko, ktoré sa dá rozšíriť aj cez slot na kartu microSD. vďaka 4Batteries 0, 000 mAh s rýchlym a bezdrôtovým nabíjaním, bod zariadenia je veľmi vysoký.

LG G8X ThinQ nižšie

Ako obvykle na zariadeniach v tejto sérii, LG G8X má ThinQ bluetooth 5,0, NFC, 3, 5 výstupov pre slúchadlá 5 mm … a jedným z veľkých prekvapení: 5G, Detail sa nám páči, najmä keď si uvedomíte, že veľkí operátori začínajú tejto technológii veľa dôverovať.

Počas nášho Dojmy s LG G8X ThinQ na IFA 2019Nepodarilo sa nám zariadenie otestovať, ale faktom je, že s vnútornými funkciami funguje výborne a spĺňa potreby všetkých používateľov.

LG G8X ThinQ zozadu

Poďme k záveru o Fotoaparát LG G8X ThinQ, Najprv nájdeme duálny senzor, ktorý pozostáva z prvých 12 megapixelových šošoviek s optickou stabilizáciou obrazu a druhého 13 megapixelových senzorov so širokým uhlom.

Fotoaparát LG G8X ThinQ

Nemôžeme zabudnúť na prednú kameru LG G8X ThinQ s rozlíšením 32 megapixelov, aj keď sa veľa nedalo otestovať, vyzerá to veľmi dobre. Nevieme cenu a dátum vydania tohto smartfónu, ale musíme s ním držať krok, pretože to vyzerá naozaj dobre.