LG G6 dúfa v aktualizáciu Android Pie

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia telegramov├ęho pracovn├şka skupiny T na┼íli v posledn├Żch d┼łoch zn├ímy port├íl XDA, ktor├ęho sa im podarilo n├íjs┼ą prv├í beta verzia Android Pie pre lÔÇ×LG G6. Najm├Ą z h─║bkovej anal├Żzy sa uk├ízalo, ┼że pr├şslu┼ín├í budova je venovan├í eur├│pskemu variantu (H870).

Potom pou┼ż├şvate─ż Reddit na svojom zariaden├ş zableskal budovu (PKQ1.190421.001) a zverejnil pot├ípa─Ź a pozn├ímky o jeho u┼żito─Źnosti: Aktualiz├ície zabezpe─Źenia Loch boli aktualizovan├ę na 1 M├íj a verzia softv├ęru je ve─żmi stabiln├í a m├í m├ílo ch├Żb; m├í implementovan├Ż syst├ęm gest podobaj├║ci sa pixelom; pozorne si pre─Ź├ştajte mo┼żnosti v├Żvoj├íra, n├íjdete tie┼ż no─Źn├Ż m├│d.

LG G6 dúfa v aktualizáciu Android Pie 1

Chej mal z├íujem osobne otestova┼ą, ─Źi va┼ía aktualiz├ícia LG G6 dok├í┼że overi┼ą, ─Źi je jej variantom 870H a ─Źi bola nain┼ítalovan├í Oreo, zatia─ż ─Źo vy slep├ş si ju m├┤┼żete stiahnu┼ą z nasleduj├║ceho odkazu je zachyten├ę pomocou TWRP. V tejto pr├şru─Źke je uveden├í mo┼żnos┼ą postupu, hoci je dobr├ę zd├┤razni┼ą, ┼że tieto postupy musia by┼ą vykon├ívaj├║ odborn├şci a sk├║senosti, preto┼że m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą zlyhanie smartf├│nu (aj preto, ┼że existuj├║ neofici├ílne postupy).

D├ítum, kedy bude vydan├Ż, nie je zn├ímy aktualizova┼ą, tak, ako je uveden├ę v pl├íne ofici├ílne za─Źiatkom roku 2017, by sa mala z├şska┼ą verzia syst├ęmu Android 9,0 v tre┼ąom ┼ítvr┼ąroku tohto roka. LG sa op├Ą┼ą ukazuje by┼ą dos┼ą pomaly vo svojich vydaniach alebo v├Ą─Ź┼í├şch vydaniach pre svoje star┼íie smartphones, najm├Ą v porovnan├ş s konkurenciou. Pam├Ąt├íme si to Galaxy S8 bol z├ístupcom spolo─Źnosti Pie pred mesiacmi a bol prepusten├Ż v rovnakom obdob├ş ako skupina G6.