LeTV uvádza na trh Zero65 Pro, ultratenký Smart TV s…

Inteligentný televízor LeTV Zero65 Pro

Pamätáte si na LeTV? Bola to čínska platforma na streamovanie seriálov a filmov, ktorá neskôr spustila svoje vlastné televízory a začala nepretržite rásť. V súčasnosti je hlavná spoločnosť známa ako LeEco a angažuje sa v akejkoľvek oblasti, na ktorú si spomeniete, ako sú bicykle, skútre, elektrické autá, mobilné telefóny a iné.

Prakticky by sme mohli povedať, že je to ako Xiaomi, no LeEco je zapojené do viacerých trhových výklenkov. Po rebrandingu sme o LeTV (čo je momentálne podznačka) viac nevedeli. Žiadne predchádzajúce oznámenia alebo fámy, LeTV práve predstavila ultratenký 65-palcový Smart TV, Chcete sa s ňou stretnúť?

Toto je nový LeTV Zero65 Pro Mural TV, ultra tenký Smart TV, ktorý vás nenechá ľahostajnými.

Ultra tenký inteligentný televízor LeTV Zero65 Pro

LeTV Zero65 Pro Mural TV je 65-palcový Smart TV, ktorý má hrúbka len 13,5 mm. Vďaka tomu je veľmi ľahké ho umiestniť na akúkoľvek stenu vo vašej domácnosti, pretože by mohol ľahko prejsť ako obraz.

Čo je viac, jeho obrazovka pokrýva 97 % prednej plochy, takže rámy prakticky neexistujú. V skutočnosti je spodný rám jediný, ktorý vyžaduje miesto, pretože tam idú reproduktory.

Nový Smart TV od LeTV funguje 4K rozlíšenie a jeho panel pokrýva 85 % farebného spektra NTSC. Podporuje kompenzáciu pohybu MEMC, má HDR a HDR10+. Samozrejme je kompatibilný s hlavnými formátmi prehrávania multimediálneho obsahu.

Aké ďalšie skvelé veci má? Okrem všetkých vyššie uvedených, LeTV Zero65 Pro je modulárny Smart TV. Čo to znamená? Že na jednej strane je zobrazovací modul (obrazovka) a na druhej spracovateľský modul (nazývaný Smart Box), ktorý je zameniteľný.

Tento posledný modul sa ukrýva vo vnútri štvorjadrového procesora Morningstar 6A938 A72 a grafiky Mali-T820. Taktiež má 3 GB RAM DDR3 a 32 GB skladovanie.

O tomto čipe vieme málo, no LeTV uisťuje, že ide o špičkový SoC a ak k nemu pridáme zvyšok komponentov, hovorili by sme o veľmi výkonný Smart TV. V skutočnosti s 3 GB RAM je umiestnená nad TV Sticks tak známymi ako Chromecast s Google TV alebo Fire TV Stick 4K Amazon.

Nástenný televízor LeTV Zero65 Pro má predný zvuk, aj keď oveľa viac o tom nevieme. Okrem toho má filter proti modrému svetlu, prichádza s vlastným operačným systémom EUI 8.0 a jeho príkaz má hlasové ovládanie.

Cena a dostupnosť 65-palcového televízora LeTV Zero65 Pro Mural TV

Nový Smart TV od LeTV Je vyrobený s kovovými rámami a hliníkovým chrbtom leštené a plastové. Modul Smart Box má medzitým sklenený kryt. Ako by ste mohli očakávať, tento Smart TV je kompatibilný s držiakom VESA, hoci LeTV nešpecifikovala veľkosť.

Televízor LeTV Zero65 Pro Mural bol predstavený v Číne, bude v predaji od 7 novembra a bude stáť 879 € (6999 juanov). Nie je to lacná Smart TV, no jej funkcie stoja za to, hoci stále zaostáva za priehľadnou Smart TV od Xiaomi.