Letisk├í 2019 s bezdr├┤tov├Żm nab├şjan├şm a ├║plne obnovenou verziou iba v roku 2020?

Pristane na Vianoce druh├í gener├ícia let├║nov? Av┼íak ┼ąa┼żk├ę existuj├║ dobr├ę ┼íance na rok 2019 a najm├Ą do roku 2020, prinajmen┼íom pod─ża analytika Ming-Chi Kuo – medzi najcitovanej┼íie v progn├│zach t├Żkaj├║cich sa sveta Apple v─Ćaka svojim priemyseln├Żm kontaktom.

V novej spr├íve to ┼ípecialista tvrd├ş Letisk├í s podporou bezdr├┤tov├ęho nab├şjania bud├║ k dispoz├şcii v prvom ┼ítvr┼ąroku 2019, Namiesto ├║plne nov├ęho modelu mus├şme po─Źka┼ą na prv├Ż ┼ítvr┼ąrok 2020.

Stru─Źne povedan├ę, prv├ę spr├ívy sa m├┤┼żu dotkn├║┼ą o─Źak├ívan├ęho pr├şpadu bezdr├┤tovej bezdr├┤tovej nab├şjacej technol├│gie Qi – ktor├║ u┼ż iPhone podporuje 8, 8 Plus, X, XS a XR. Na druhej strane nie je vyl├║─Źen├ę, ┼że sa ozn├ímenie uskuto─Źn├ş v s├║vislosti s prezent├íciou vank├║┼ía AirPower, ktor├Ż bol predstaven├Ż v septembri 2017 a ktor├Ż sa o─Źak├íva v roku 2018 a e┼íte nebol prijat├Ż. Ming-Chi Kuo pre vydanie AirPods v roku 2020 hovor├ş o novom dizajne, inovat├şvnej pou┼ż├şvate─żskej sk├║senosti a v├Ą─Ź┼íej integr├ícii so zariadeniami iOS a Mac.

Letisk├í 2019 s bezdr├┤tov├Żm nab├şjan├şm a ├║plne obnovenou verziou iba v roku 2020? 1

Domnieva sa, ┼że trhov├Ż potenci├íl je obrovsk├Ż vzh─żadom na odhadovan├Ż objem predaja v roku 2018 vo v├Ż┼íke 26/28 mili├│nov jednotiek a v roku 2019 vo v├Ż┼íke 50/55 mili├│na; na rok 2020 je predpove─Ć 100/110 mili├│nov jednotiek. V s├║─Źasnosti iba 5% pou┼ż├şvate─żov iPhone m├í p├ír Airpodov, ale majitelia na svete s├║ smartphones ÔÇ×Navrhol CupertinoÔÇť vy┼íe miliardy.

Nakoniec treba poznamena┼ą, ┼że bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í s├║ pridan├ę Apple, najm├Ą v─Ćaka najnov┼í├şm aktualiz├íci├ím syst├ęmu iOS, vyrie┼íili v┼íetky probl├ęmy, ktor├ę sa vyskytli pri spusten├ş. Je to pravdepodobne jeden z naj├║spe┼ínej┼í├şch v├Żrobkov od zn├ímej zna─Źky v Kalifornii v posledn├Żch rokoch.