Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Lesklé Pokemon Hmyz GO sčervenal do zlata

Lesklé Pokemon Hmyz GO sčervenal do zlata 1

Dnes sa pozeráme na najnovšiu aktualizáciu Pokemon GO, vrátane pridania Shiny Kricketot. S touto aktualizáciou bol Shiny Kricketot pridaný v zlatej forme – alebo možno oranžovej, ako vidíte. Táto zmena upravuje väčšinu Pokemon, uložte si golier, cummerbund a košeľu. Za predpokladu, že táto chyba skutočne nosí košeľu, nie telo chrobáka.

Červená farba tela je zlatá, sivá farba rúk, nôh a antén má hnedú/olivovo zelenú farbu. Je to podobné vo vývoji Kricketot Kricketune, ktorý má rovnakú sadu farebných zmien, pričom antény sa prevracajú dole na fúzy a ruky sa menia na obrovské nože.

Keď Shiny Kricketot prichádza do tejto ríše, vedzte to! Ideme smerom k ďalšiemu Pokemon Hodina pozornosti v utorok 22. septembra od 6 do 19:00 miestneho času. To znamená, že bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, od 18:00 do 19:00 nájdete vo svojej oblasti aktivované špeciálne funkcie.

Počas doby, kedy je táto hodina reflektorov aktívna, nájdete zvýšený počet … Spearow. To je pravda … Spearow. A Pokemon takmer určite ste vôbec nehľadali. VŽDY však existujú dobré správy.

Počas špeciálnej hodiny reflektorov získate dvojnásobok XP, kedykoľvek vyviniete a Pokemon. To platí pre KAŽDÉHO Pokemon, takže možno budete chcieť skočiť do zachytenia podstatnej časti Spearowa a potom sa vyvinúť tak rýchlo, ako to len bude možné! Akonáhle ste mimo štandardného času Spotlight Hour, už viac nezískate dvojnásobok XP!

V piatok októbra sa chystá aj veľká kostýmová udalosť (a nie je to celkom Halloween!) 22020, od 8:00 do štvrtok, október 8, 2020, o 22:00 PDT (GMT -7), bude špeciálna módna udalosť.

• Croagunk s baseballovou čiapkou: Go Snapshot
• Shinx s cylindrom: Raid Battles
• Kirlia s cylindrom: Raid Battles
• Smoochum s lukom: 7 km vajcia

Hore uvidíte spôsoby, akými nájdete každý z veľmi špeciálnych módnych Pokemon počas tejto akcie. Počas tejto akcie tiež veľmi pravdepodobne nájdete Shiny Kricketot a Kricketune, takže klepnite na VŠETKY chyby, ktoré uvidíte, bez ohľadu na to!