Lep┼íie spravujte udalosti pomocou modern├ęho kalend├íra udalost├ş

Mysl├şm, ┼że budete s├║hlasi┼ą, ke─Ć v├ím poviem: Spravovanie webovej str├ínky udalosti je n├íro─Źn├í udalos┼ą. Mali by ste vytv├íra┼ą udalosti, uverej┼łova┼ą to ist├ę na svojich webov├Żch str├ínkach a registrova┼ą ├║─Źastn├şkov bez toho, aby ste si veci vymie┼łali. Pri pr├íci s premenn├Żmi, ako s├║ r├┤zne ─Źasy, ceny a miesta pre r├┤zne udalosti, sa ├║loha st├íva desa┼ąkr├ít ┼ąa┼ż┼íou.

Uk├ízalo sa to; Syst├ęm spr├ívy udalost├ş na svojom webe m├┤┼żete ─żahko vytvori┼ą pomocou doplnku Modern Calendar Calendar. A v dne┼ínom preh─żade / ako na to v├ím presne uk├í┼żeme, pre─Źo je Kalend├ír modern├Żch udalost├ş jedn├Żm z najlep┼í├şch doplnkov udalost├ş WordPress na ozdobenie webu.

─î├ştajte ─Ćalej a objavte funkcie a mo┼żnosti, v─Ćaka ktor├Żm sa doplnok Modern├Ż kalend├ír udalost├ş odli┼íuje od davu. Nezabudnite skontrolova┼ą skvel├ę vide├í prid├ívame ku koncu ─Źl├ínku. Okrem toho sa pode─żte o svoje my┼ílienky v koment├íroch. Z cesty, po─Ćme do pr├íce.

Ak├Ż je modern├Ż kalend├ír udalost├ş?

aktualiz├ícia modern├ęho kalend├íra udalost├ş

Modern Calendar Calendar je vynikaj├║ci doplnok, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że vytv├íra┼ą, publikova┼ą a spravova┼ą udalosti na va┼íom webe WordPress. Je to intelektu├ílny t├şm t├şmu Webnus, uzn├ívan├í t├ęma WordPress a v├Żvoj├ír doplnkov. Doplnok je vybaven├Ż v┼íetk├Żmi funkciami, ktor├ę potrebujete na spr├ívu udalost├ş na svojom webe WordPress ako profesion├íl.

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, modern├Ż kalend├ír udalost├ş v├ím pon├║ka najnov┼íie met├│dy dizajnu a pohodln├Ż sp├┤sob riadenia udalost├ş bez toho, aby sa potil. Doplnok je ako tak├Ż pripraven├Ż na mobiln├ę zariadenia, plne pripraven├Ż na preklad a dobre funguje aj s va┼íimi ob─ż├║ben├Żmi n├ístrojmi, ako je napr├şklad WooCommerce.

Navy┼íe je doplnok mimoriadne ─żahko pou┼żite─żn├Ż a dobre navrhnut├Ż tak, aby v├ím u┼íetril ve─ża ─Źasu. Namiesto str├ícania ─Źasu konfigur├íciou nastaven├ş m├┤┼żete v┼íetko nakonfigurova┼ą nieko─żk├Żmi kliknutiami a za─Źa┼ą pracova┼ą. Vytv├íranie a spr├íva udalost├ş pomocou MEC je tak├ę jednoduch├ę ako A, B, C, nemus├şte ho nikto vzia┼ą za ruku.

Ak h─żad├íte fantastick├Ż doplnok na spr├ívu udalost├ş pre svoju webov├║ str├ínku WordPress, modern├Ż kalend├ír udalost├ş je skuto─Źn├Żm rie┼íen├şm. A v─Ćaka vynikaj├║cej v─Źasnej podpore z├íkazn├şkov v├ím tento doplnok pom├┤┼że u┼íetri┼ą ─Źas, peniaze a poskytn├║┼ą skvel├║ pou┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą na va┼íom webe.

Teraz, ke─Ć viete, s ─Ź├şm pracujeme, za─Źneme bezplatnou verziou Kalend├íra modern├Żch udalost├ş. Nesk├┤r v presk├║man├ş sa zaober├íme PRE verzia a doplnky, ktor├ę v├ím pon├║kaj├║ viac funkci├ş bez toho, aby ste museli min├║┼ą ve─ża pe┼łaz├ş. Bez zbyto─Źnej ─Ćal┼íej sekundy sa pozrime, ─Źo doplnok poskytuje z h─żadiska funkci├ş.

Modern├ę funkcie kalend├íra udalost├ş

modern├ę funkcie kalend├íra udalost├ş

Doplnok Kalend├ír modern├Żch udalost├ş m├í ve─żk├Ż vplyv na oddelenie funkci├ş. Dokonca aj bezplatn├í verzia v├ím rob├ş ├║smev s p├┤sobivou sadou funkci├ş, ktor├ę id├║ nad r├ímec toho, ─Źo pon├║ka mnoho konkuren─Źn├Żch doplnkov. S bezplatnou verziou budete ma┼ą skvel├Ż ─Źas, ale ak sa rozhodnete pre inov├íciu, m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą iba v├Żkonnej┼íie funkcie.

Po─Źet funkci├ş v tejto t├ęme je pomerne dlh├Ż, ale urob├şm maximum, aby som zhrnul, ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą od doplnku udalost├ş WordPress, ako ┼żiadny in├Ż. Navy┼íe pravdepodobne nebudete nikdy potrebova┼ą v┼íetky funkcie, ale ak tak urob├şte, modern├Ż kalend├ír udalost├ş nesklame.

Kalend├ír modern├Żch udalost├ş je dod├ívan├Ż so ┼íirokou ┼ík├ílou funkci├ş, ako sme ich klasifikovali ni┼ż┼íie.

Charakteristika udalosti

modern├ę funkcie kalend├íra udalost├ş

Doplnok je dod├ívan├Ż s dobr├Żm v├Żberom funkci├ş a mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ ─żahko vytv├íra┼ą r├┤zne typy udalost├ş. Pre za─Źiato─Źn├şkov m├┤┼żete vytv├íra┼ą jednod┼łov├ę udalosti, celodenn├ę udalosti a udalosti, ktor├ę obsahuj├║ viac ako jeden de┼ł.

Okrem toho m├┤┼żete svoje udalosti ┼íiroko prisp├┤sobova┼ą. M├┤┼żete napr├şklad prida┼ą udalosti do Kalend├íra Google, iCal alebo Outlook na spr├ívu udalost├ş pomocou svojho ob─ż├║ben├ęho n├ístroja. Navy┼íe m├┤┼żete k udalostiam ─żahko prid├íva┼ą obr├ízky, organiz├ęry, reproduktory, ┼ít├ştky, kateg├│rie, vlastn├ę rezerva─Źn├ę formul├íre, hodinov├ę pl├íny, vari├ície l├şstkov a mapy miest.

Okrem toho m├┤┼żete nastavi┼ą, aby sa udalosti opakovali vo vlastn├Żch d┼łoch, napr. ka┼żd├Ż prv├Ż pondelok v mesiaci a tak ─Ćalej. To nie je v┼íetko; M├┤┼żete vytv├íra┼ą udalosti, ktor├ę sa dej├║ ka┼żd├Ż de┼ł, t├Ż┼żdenne, mesa─Źne alebo ro─Źne. Navy┼íe m├┤┼żete vytv├íra┼ą nekone─Źn├ę udalosti, zobrazova┼ą vybran├ę udalosti, nastavova┼ą odpo─Ź├ştavanie udalost├ş, skry┼ą ─Źas udalosti, prid├íva┼ą ┼ít├ştky dynamick├Żch udalost├ş a ─Ćal┼íie.

Neboj sa; V├Ą─Ź┼íinu t├Żchto funkci├ş m├┤┼żete vidie┼ą v akcii, ke─Ć sme doplnok testovali nesk├┤r v ─Źl├ínku. Zatia─ż si uk├í┼żeme viac funkci├ş.

Funkcie displeja

Modern├ę funkcie na zobrazenie kalend├íra udalost├ş

Pokia─ż ide o prezeranie udalost├ş na va┼íom webe, doplnok Modern├Ż kalend├ír udalost├ş nem├í dostatok atrakt├şvnych dizajnov, ktor├ę nezasahuj├║ do pou┼ż├şvate─żskej sk├║senosti. Jeho udalosti vyzeraj├║ svie┼żo a ─Źisto a s├║ pr├şstupn├ę na prezeranie a rezerv├íciu. V skuto─Źnosti je to skvel├í spr├íva, preto┼że mnoho ─Ćal┼í├şch doplnkov udalost├ş vy┼żaduje ve─ża prisp├┤sobenia, aby sa dosiahol slu┼ín├Ż vzh─żad.

Kalend├ír modern├Żch udalost├ş v┼íak ni─Ź z toho nebude ma┼ą. Doplnok sa dod├íva s viacer├Żmi farebn├Żmi maskami, mo┼żnos┼ąou zvoli┼ą si vlastn├ę farby, ikonami p├şsiem Awesome, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zobrazi┼ą va┼íe udalosti v najlep┼íom mo┼żnom svetle. 5 zobrazi┼ą ┼ít├Żly zobrazenia, 7 ┼át├Żly zobrazenia mrie┼żky, ├║pln├ę zobrazenie kalend├íra, zobrazenie programu, zobrazenie muriva, udalosti v Map├ích Google, v├Żkonn├ę vyh─żad├ívanie udalost├ş at─Ć.

Ak teda chcete zobrazi┼ą svoje udalosti v mrie┼żke, zozname, karuselovom alebo mod├ílnom re┼żime, plugin Modern├Ż kalend├ír udalost├ş to podporuje. V─Ćaka plnej podpore RTL, filtrom a ─Ćal┼í├şm funkci├ím bud├║ va┼íe udalosti vyzera┼ą dobre na r├┤znych zariadeniach. V─Ćaka v┼íetk├Żm mo┼żnostiam prisp├┤sobenia, ktor├ę z├şskate, m├┤┼żete svoje udalosti prisp├┤sobi┼ą svojej zna─Źke v priebehu nieko─żk├Żch min├║t.

Rezerva─Źn├ę funkcie

modern├ę funkcie na rezervovanie kalend├íra udalost├ş

Vytv├íranie, zobrazovanie a spr├íva udalost├ş na va┼íom webe WordPress je dobr├ę a v┼íetko, ale rezerv├ícia ├║─Źastn├şkov udalost├ş je nadbyto─Źn├í. Pre─Źo by mal z├íkazn├şk na svojej webovej str├ínke zobrazi┼ą podrobnosti o udalosti a o─Źak├íva┼ą, ┼że zaplat├ş pri pr├şchode na udalos┼ą?

Nemysl├şte si, ┼że je lep┼íie ├║─Źtova┼ą poplatok za udalos┼ą dlho predt├Żm, ako ├║─Źastn├şci opustia v├í┼í web? Preto mus├ş ├║─Źastn├şk na podujat├ş predlo┼żi┼ą len l├şstok. ┼áetr├şte ─Źas, zar├íbate viac pe┼łaz├ş a z├şskavate vyhliadky, ktor├ę by inak mohli vynecha┼ą va┼íu udalos┼ą.

Kalend├ír modern├Żch udalost├ş v├ím pon├║ka vynikaj├║cu sadu funkci├ş rezerv├ície, ale iba v profesion├ílnej verzii, Z├şskate p├Ą┼ą platobn├Żch br├ín, r├┤zne typy vstupeniek, kup├│ny, vlastn├ę polia, dane, ozn├ímenia, mo┼żnosti meny a zoznam pokra─Źuje.

Pokia─ż ide o rezerv├íciu udalost├ş, Kalend├ír modern├Żch udalost├ş v├ím pon├║ka v┼íetky funkcie, ktor├ę potrebujete na ├║pln├║ automatiz├íciu rezerv├ície na va┼íom webe.

Integra─Źn├ę funkcie

modern├í integr├ícia kalend├íra udalost├ş

Integr├ícia Kalend├íra modern├Żch udalost├ş je pomerne jednoduch├í. ─îi u┼ż pou┼ż├şvate in├Ż doplnok alebo aplik├íciu udalost├ş WordPress, Kalend├ír modern├Żch udalost├ş nediskriminuje. Doplnok m├┤┼żete bez probl├ęmov integrova┼ą do r├┤znych doplnkov kalend├íra udalost├ş.

To znamen├í, ┼że m├┤┼żete ─żahko importova┼ą udalosti z in├Żch doplnkov WordPress a slu┼żieb udalost├ş. Okrem toho m├┤┼żete svoje udalosti exportova┼ą na platformy tret├şch str├ín s absol├║tnou ─żahkos┼ąou. Kalend├ír modern├Żch udalost├ş navy┼íe spolupracuje s WooCommerce a r├┤znymi stavite─żmi str├ínok pripraven├Żmi na pou┼żitie.

Doplnok je mimoriadne flexibiln├Ż a umo┼ż┼łuje v├ím na va┼íom webe prev├ídzkova┼ą plne automatizovan├Ż rezerva─Źn├Ż syst├ęm a syst├ęm spr├ívy udalost├ş. Od vytvorenia po prezeranie a rezervovanie udalost├ş, modern├Ż kalend├ír udalost├ş zefekt├şv┼łuje v├í┼í pracovn├Ż postup, tak┼że sa m├┤┼żete s├║stredi┼ą na rast svojho podnikania.

Modern├Ż kalend├ír udalost├ş je okrem in├ęho kompatibiln├Ż s doplnkami SEO, WordPress pre viac str├ínok, EventOn, kalend├írom udalost├ş, kalend├írom, doplnkami vyrovn├ívacej pam├Ąte, kalend├írom Google a pl├ínom udalost├ş WP.

Funkcie pre v├Żvoj├írov

Modern├Ż kalend├ír udalost├ş je dokonal├Żm n├ístrojom pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu WordPress, a to v─Ćaka mno┼żine funkci├ş vhodn├Żch pre v├Żvoj├írov. Pre za─Źiato─Źn├şkov m├┤┼żete v t├ęme prep├şsa┼ą str├ínky, s├║bory a masky farieb. Navy┼íe m├┤┼żete aktivova┼ą vlastn├ę funkcie WordPress, filtrova┼ą mo┼żnosti doplnkov, prisp├┤sobova┼ą kr├ítke k├│dy a robi┼ą ove─ża viac pomocou h├í─Źikov.

Ako nain┼ítalova┼ą modern├Ż kalend├ír udalost├ş Lite

Zatia─ż sme testovali vody, aj ke─Ć iba na va┼íich prstoch na noh├ích. Je ─Źas urobi┼ą tento krok. Nem├┤┼żeme sa nau─Źi┼ą ni─Ź t├Żm, ┼że sa budeme dr┼ża┼ą za hrany, tak┼że sa po─Ćme ponori┼ą a z├şskajte praktick├ę sk├║senosti s touto ┼íelmou. Bezplatn├í verzia je k dispoz├şcii v ofici├ílnom ├║lo┼żisku doplnkov WordPress, tak┼że viete, ┼że to bude ─żahk├ę.

Prejdite na Doplnky> Prida┼ą nov├ę, Ako je uveden├ę ni┼ż┼íie.

Lep┼íie spravujte udalosti pomocou modern├ęho kalend├íra udalost├ş 1

Potom do vyh─żad├ívacieho po─ża zadajte ÔÇ×Kalend├ír modern├Żch udalost├şÔÇť a potom stla─Źte kl├íves Nain┼ítalujte teraz Tla─Źidlo.

nain┼ítalova┼ą modern├Ż kalend├ír udalost├ş

Potom stla─Źte kl├íves activate na dokon─Źenie in┼ítal├ície.

aktivova┼ą modern├Ż doplnok kalend├íra udalost├ş

T├Żm sa dostanete na ├║vodn├║ str├ínku Kalend├íra modern├Żch udalost├ş, ktor├║ vid├şte na nasleduj├║com obr├ízku.

moderná úvodná stránka kalendára

Z obr├ízku vy┼í┼íie sa pozrite na nov├Ż M.E. Calendar polo┼żka v ponuke spr├ívcu WordPress. V tejto chv├şli m├┤┼żete za─Źa┼ą vytv├íra┼ą udalosti.

Vytv├íranie udalost├ş

Vytvorenie novej udalosti pomocou modern├ęho kalend├íra udalost├ş je jednoduch├ę. Prejdite na M.E. Calendar a kliknite na tla─Źidlo OK Prida┼ą udalos┼ą, ako je zn├ízornen├ę na obr├ízku ni┼ż┼íie.

prida┼ą nov├Ż kalend├ír udalost├ş modern├Żch udalost├ş

Ak tak urob├şte, dostanete sa do editora, ktor├Ż vyzer├í dobre ako je uveden├ę ni┼ż┼íie.

prida┼ą nov├Ż editor udalost├ş

Pridajte n├ízov udalosti, popis a posunut├şm nadol pridajte ─Ćal┼íie podrobnosti udalosti, ako je zv├Żraznen├ę ni┼ż┼íie.

modern├Ż editor kalend├íra udalost├ş

Na predch├ídzaj├║cu obrazovku m├┤┼żete prida┼ą v┼íetky podrobnosti o svojej udalosti. M├┤┼żete prida┼ą polohu, miesto, organiz├ítorov, n├íklady, hodinov├Ż rozvrh, opakuj├║ce sa udalosti, odpor├║─Źan├Ż obr├ízok at─Ć. Vytv├íranie udalost├ş je jednoduch├ę pomocou doplnku Modern Calendar Calendar.

Po pridan├ş v┼íetk├Żch potrebn├Żch podrobnost├ş stla─Źte publikova┼ą na uverejnenie udalosti na va┼íom webe. Takto vyzer├í na┼ía vzorov├í udalos┼ą na na┼íom testovacom webe.

modern event zobraz├ş kalend├ír udalost├ş

Vyzer├í skvele, ak sa ma p├Żtate ­čÖé

Pou┼ż├şvatelia v┼íak st├íle nem├┤┼żu rezervova┼ą udalosti, preto┼że sme neaktivovali rezerva─Źn├Ż modul, ktor├Ż, ak si pam├Ątaj├║, je k dispoz├şcii iba v kalend├íri Modern Events PRO.

Ak chcete aktivova┼ą rezerva─Źn├Ż modul vo verzii pro, prejdite na M.E. Calendar> Settings> Reserveskontrolova┼ą Povoli┼ą rezerva─Źn├Ż modul za─Źiarknite pol├ş─Źko a kliknite na ikonu Ulo┼żte zmeny ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

aktivova┼ą rezerva─Źn├ę funkcie

Rob├ş to dod├íva Sp├┤sob platby k nastaveniam rezerv├ície MEC a rezerv├ície polo┼żka do ponuky spr├ívcu WordPress.

Teraz, ke─Ć m├┤┼żete vytvori┼ą udalos┼ą a zobrazi┼ą ju na svojom webe, pozrime sa na modern├Ż kalend├ír udalost├ş Pro a doplnky.

Modern├ę doplnky kalend├íra udalost├ş

kalend├ír modern├Żch udalost├ş

Ak potrebujete viac funkci├ş, m├┤┼żete v┼żdy pou┼żi┼ą Modern Calendar Calendar Pro. Webnus pon├║ka tri bal├ş─Źky: 1 licencia na 75 USD, p├Ą┼ą licenci├ş na 255 USD a 10 licenci├ş na 455 USD.

Vyberte si pl├ín, ktor├Ż v├ím vyhovuje, k├║pte a stiahnite doplnok. Potom sa prihl├íste do svojho administra─Źn├ęho panela WordPress a prejdite na Doplnky> Prida┼ą nov├ę,

Pridajte nov├Ż doplnok do WordPress

O Pridajte doplnky kliknite na obrazovku Odovzda┼ą doplnok, vyberte s├║bor .zip v Kalend├íri modern├Żch udalost├ş a prejdite na str├ínku Nain┼ítalujte teraz,

Lep┼íie spravujte udalosti pomocou modern├ęho kalend├íra udalost├ş 2

Potom aktivujte doplnok.

aktiv├ícia modern├ęho kalend├íra pr├ęmiov├Żch udalost├ş

Potom kliknite M.E. Calendar, prejdite nadol, zadajte token n├íkupu a kliknite na ikonu send ako je zn├ízornen├ę ni┼ż┼íie.

Aktivujte modern├Ż token n├íkupu kalend├íra udalost├ş

Teraz, ke─Ć je pripraven├í va┼ía pr├ęmiov├í verzia Kalend├íra modern├Żch udalost├ş, presk├║majme niektor├ę pr├ęmiov├ę doplnky. Ak chcete zobrazi┼ą a nain┼ítalova┼ą doplnky, prejdite na M.E. Calendar> Accessories Ako je uveden├ę ni┼ż┼íie.

modern├ę doplnky kalend├íra udalost├ş

Doplnky si m├┤┼żete stiahnu┼ą z v├í┼ího ├║─Źtu MEC a nain┼ítalova┼ą ich na svoje str├ínky ako typick├Ż doplnok. Pre v├Żu─Źbu sme nain┼ítalovali v┼íetky doplnky, preto┼że kde si u┼żijete z├íbavu? ­čÖé

Pozrime sa na pr├ęmiov├ę doplnky Kalend├íra modern├Żch udalost├ş.

Doplnok WooCommerce

Modern├Ż doplnok Kalend├ír udalost├ş WooCommerce v├ím umo┼ż┼łuje pred├íva┼ą vstupenky na udalosti prostredn├şctvom WooCommerce. Okrem n├íkupu l├şstkov m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia nakupova┼ą aj ─Ćal┼íie produkty WooCommerce. Na pou┼ż├şvanie integra─Źn├ęho doplnku WooCommerce potrebujete Modern Calendar Calendar Pro a WooCommerce.

Na nasleduj├║com videu sa dozviete, ako pred├íva┼ą vstupenky na udalosti prostredn├şctvom doplnku WooCommerce:

V┼íetko pripraven├ę ­čÖé Teraz viete, ako pred├íva┼ą vstupenky na akcie na svojom webe pomocou doplnku WooCommerce. Teraz ste pripraven├ş nain┼ítalova┼ą ─Ćal┼í├ş modern├Ż doplnok Kalend├ír udalost├ş: Elementor Form Builder.

Doplnok na tvorbu formulárov Elementor

Doplnok Element Builder Form Builder v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą jedine─Źn├ę formul├íre pre va┼íe vstupenky v Builderi str├ínky Elementor. Doplnok obsahuje mnoho mo┼żnost├ş na vytv├íranie a navrhovanie formul├írov tak, ako chcete.

Na pou┼żitie doplnku potrebujete Modern Calendar Calendar Pro a Builder str├ínky Elementor. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v kr├ítkom videu ni┼ż┼íie.

Ďalej máme doplnok Elementor Single Builder.

Elementor Single Builder Plugin

Doplnok Elementor Single Builder v├ím poskytuje presne to, ─Źo potrebujete na vytvorenie vlastn├Żch ┼íabl├│n pre va┼íe udalosti Elementor. Doplnok v├ím pon├║ka ve─ża mo┼żnost├ş na vytvorenie elegantn├Żch str├ínok udalost├ş, ktor├ę sa daj├║ ve─żmi ─żahko prisp├┤sobi┼ą na serveri Elementor.

V nasleduj├║com videu n├íjdete ─Ćal┼íie inform├ície o tom, ako nain┼ítalova┼ą doplnok na svoju webov├║ str├ínku WordPress.

Doplnok Elementor Single Builder z cesty zoberme na ─Ćal┼í├ş.

Doplnok Element Builder s krátkym kódom

Doplnok Elementor Shortcode Builder v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą a prisp├┤sobova┼ą neobmedzen├ę MEC k├│dy v prvku Elementor. Kr├ítke k├│dy v├ím umo┼ż┼łuj├║ zobrazi┼ą va┼íe udalosti kdeko─żvek na va┼íom webe. ─Żahko si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą ┼ít├Żly a ─żahko zobrazi┼ą / skry┼ą prvky v r├┤znych kr├ítkych k├│doch.

Viac inform├íci├ş n├íjdete ni┼ż┼íie v kr├ítkom videu.

Potom máme doplnok Event API.

Event API Plugin

Ak chcete kop├şrova┼ą udalosti z jedn├ęho webu na druh├Ż, budete milova┼ą z├ísuvn├Ż modul API API udalost├ş. Doplnok v├ím umo┼ż┼łuje prezera┼ą udalosti z v├í┼ího webu WordPress na ─żubovo─żnej webovej aplik├ícii alebo platforme. Je to perfektn├Ż n├ístroj na presun udalost├ş medzi aplik├íciami bez znalosti k├│dovania.

─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v kr├ítkom videu ni┼ż┼íie.

─Äalej je to modul na synchroniz├íciu udalost├ş viacer├Żch str├ínok.

Z├ísuvka na synchroniz├íciu viacer├Żch miest

M├íte webov├║ str├ínku podujatia s viacer├Żmi podujatiami? V─Ćaka doplnku na synchroniz├íciu udalost├ş viacer├Żch str├ínok m├┤┼żete ─żahko synchronizova┼ą udalosti na svojich podstr├ínkach s hlavn├Żm webom. Po v├Żbere podstr├ínok, ktor├ę sa maj├║ synchronizova┼ą na paneli spr├ívcu, sa zmeny na hlavnej webovej str├ínke zdedia t├Żmito podstr├ínkami.

─Äal┼íie podrobnosti n├íjdete vo videu ni┼ż┼íie.

Doplnok pre pou┼ż├şvate─żsk├Ż panel

Ak chcete vytvori┼ą konkr├ętnu str├ínku pre ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża, potrebujete doplnok Pou┼ż├şvate─żsk├ę panely. Str├ínka prisp├┤soben├ęho pou┼ż├şvate─ża obsahuje podrobnosti, ako s├║ zak├║pen├ę vstupenky, rezervovan├ę udalosti at─Ć. Doplnok umo┼ż┼łuje svojim pou┼ż├şvate─żom prihl├ísi┼ą sa do rozhrania a k├║pi┼ą si l├şstky.

─Äal┼íie podrobnosti n├íjdete vo videu ni┼ż┼íie.

A to je v┼íetko. ─îoskoro pribudn├║ ─Ćal┼íie pr├ęmiov├ę doplnky, ako je faktur├ícia, ─Źo znamen├í, ┼że sa na ne budete m├┤c┼ą e┼íte te┼íi┼ą.

Ceny pr├şslu┼íenstva

Ak si chcete k├║pi┼ą ktor├ęko─żvek z pr├ęmiov├ęho pr├şslu┼íenstva, v┼íetko je dostupn├ę na serveri Webnus. Ceny za─Ź├şnaj├║ od:

  • Integr├ícia WooCommerce, ktor├í v├ím umo┼żn├ş bezprobl├ęmov├ę pripojenie doplnku k WooCommerce, aby ste mohli zhroma┼ż─Ćova┼ą platby na svojich webov├Żch str├ínkach. Doplnok stoj├ş 35 dol├írov
  • Elementor Shortcode Builder, ktor├Ż v├ís bude st├í┼ą 35 dol├írov
  • Elementor Form Builder za 35 dol├írov
  • Elementor Single Builder za 35 dol├írov
  • Bal├şk doplnkov Elementor vr├ítane 3 Doplnky spolo─Źnosti Elementor za 79 dol├írov
  • Bal├şk elementov Woor Plus (pozost├ívaj├║ci z 4 Doplnky Elementor a WooCommerce) za 99 dol├írov
  • Events API za 45 dol├írov: umo┼ż┼łuje v├ím zobrazova┼ą udalosti na in├Żch zariadeniach alebo na webov├Żch str├ínkach
  • Synchroniz├ícia udalost├ş na viacer├Żch str├ínkach za 35 USD
  • Ovl├ídac├ş panel pou┼ż├şvate─ża na vytvorenie vlastn├Żch pou┼ż├şvate─żsk├Żch str├ínok za 35 dol├írov

Modern├Ż kalend├ír udalost├ş je skvel├í vo─żba pre ka┼żd├ęho, kto chce vytv├íra┼ą profesion├ílne udalosti bez ob├ív. Tento doplnok sa d├í jednoducho nastavi┼ą a pou┼ż├şva┼ą, aj ke─Ć obsahuje mili├│n funkci├ş. A ak budete niekedy potrebova┼ą viac ┼í┼ąavy, m├íte profesion├ílnu verziu a pr├ęmiov├ę doplnky.

Ak├Ż je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż doplnok udalost├ş WordPress? Alebo m├íte nejak├ę ot├ízky t├Żkaj├║ce sa Kalend├íra modern├Żch udalost├ş, ktor├ę nie s├║ uveden├ę v na┼íom sprievodcovi? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch.