Lenovo Xiaoxin Air14 2020 bude uvedený na trh 20. februára prostredníctvom online konferencie


Spoločnosť Lenovo oznámila, že 20. februára 2020 usporiada online konferenciu s cieľom uviesť na trh úplne nový produkt Lenovo Xiaoxin Air 14. Oficiálne zdroje spoločnosti Lenovo potvrdili, že nasledujúci deň spoločnosti Lenovo 14 sa skutočne spustí v tento deň.

Produktový manažér spoločnosti Lenovo, divízia Tablet PC, už zdieľal správy na webe Weibo 15. februára 2020.

Úplne nový Lenovo Xiaoxin Air 14 2020 bude bežať na procesore Core 10nm Ice Lake spoločnosti Intel 10 generácie. Výkonný procesor je navyše spojený s video pamäťou GeForce MX350 2G. Na novom Xiaoxin Air 14 je prekvapujúce, že napriek tomu, že nejde o solídny herný notebook, prichádza s chladiacimi ventilátormi vyrobenými špeciálne pre herné notebooky.

Najnovší prenosný počítač spoločnosti Lenovo prichádza v celokovovom prevedení. Obrazovka sa skladá zo 100% sRGB s DC bez stmievania bez blesku, vysoko farebný gamut s matnou obrazovkou FHD IPS. Okrem toho bude notebook vybavený 16G DDr4 pamäťou s 2 200 MHz dvojkanálovým vysokofrekvenčným signálom. Ako už bolo spomenuté vyššie, notebook je vybavený ventilátormi na chladenie gade, ktoré sú presnými 12V veľkoobjemovými ventilátormi. Ventilátory sú vybavené systémom nastavenia chladenia FN a Q. Oba tieto chladiace systémy sú inteligentné a statické.

Pokiaľ ide o energiu batérie, prenosný počítač Lenovo Xiaoxin Air 14 2020 obsahuje 56.5 Veľká batéria a dodáva sa s nabíjačkou PD.

Ríša spoločnosti Lenovo v oblasti počítačov a prenosných počítačov sa v priebehu rokov rozrástla a samotná spoločnosť sa ukázala byť jednou z najlepších. V priebehu posledných niekoľkých rokov sa notebooky Lenovo stali slávnymi nielen vďaka svojej elegantnej značke. Všetky notebooky spoločnosti Lenovo majú výkonnú konfiguráciu a dosahujú mimoriadne vysokú výkonnosť. To viedlo k popularite medzi používateľmi.

Niektorí používatelia tvrdia, že nový Xiaoxin Air14 musí mať vo svojom systéme nejaké vylepšenia. Ak sa spoločnosť Lenovo rozhodne upgradovať niektoré zo svojich funkcií, online konferencia to určite odhalí.