Lenovo Legion prichádza v júli v dvoch variantoch?

Lenovo sa chystá uviesť na trh nový smartphone navrhnutý pre hráčov: légie už mohol prísť júl, Výrobca nedávno vydal plagát, ktorým oficiálne potvrdil existenciu tohto smartfónu.

Stále viac producentov sa rozhodlo niektoré z nich uviesť na trh smartphone určené pre i Videohra, Jedná sa o jednotky vybavené vynikajúce technické špecifikácie, vďaka čomu sú takmer prenosné konzoly. Po Asusovi, s telefónom ROG a Xiaomi, s čiernym žralokom 3 (k dispozícii na Amazon), tiež Lenovo čoskoro bude vyrábať výrobok v tejto kategórii.

Lenovo Legion prichádza v júli v dvoch variantoch? 1

Lenovo Legion – môže prísť v júli – bude smartphone, ktorý niektoré z nich predstaví estetické voľby čo zlepší dojem používateľa. Už sme hovorili o dvoch vstupoch USB typu C, jeden na jednej strane a kamere s kontextovým mechanizmom, vždy na bočnej strane. Ideálne prvky pre každého, kto na svojom smartfóne používa videohry, a preto ich zvyčajne používa vodorovne jednotkou.

Lenovo Legion prichádza v júli v dvoch variantoch? 2Lenovo Legion prichádza v júli v dvoch variantoch? 3

Technické vlastnosti sú stále záhadou, aj keď pravdepodobne zaručujú vynikajúci výkon. Hovorí sa o SoC Snapdragon 865, BAGGE LPDDR5, vnútorná pamäť UFS 3,0 je to systematické chladenie kvapalinou.

Môžu existovať dve varianty:standard“Je”pre“. Viac informácií môže prísť v najbližších dňoch.