Len prines Apple na WWDC20

Apple Pri┼íla s novou prezent├íciou WWDC20 v ├║plne origin├ílnom form├íte. Cupertino sa teraz rozhodlo predstavi┼ą video nov├Żch v├Żrobkov, ktor├ę bude uveden├ę na trh v roku 2020.

Jednou z nov├Żch funkci├ş je iOS 14, opera─Źn├Ż syst├ęm s Apple M├í nov├║ ┼ítrukt├║ru a dizajn miniaplik├íci├ş, preklada─Ź offline a AppleMaps a AppClips, kde n├íjdete aplik├ície r├Żchlo pomocou #AppleMaps alebo pomocou fotoapar├ítu v t├Żchto klipoch AppleClip, je ur─Źite skvel├Ż n├ípad. ─Äal┼í├ş nov├Ż produkt z Apple Je to nov├Ż iPadOS, s├║ to v┼íetky novinky.

iPadOS, to sú všetky správy

Obrázky, predstavenie a hudba!

Len prines Apple na WWDC20 1

Nov├Ż sp├┤sob prezent├ície hovorov v iPade!

Len prines Apple na WWDC20 2

Nov├Ż univerz├ílny vyh─żad├ívac├ş n├ístroj pre iPad

V─Ćaka nov├ęmu univerz├ílnemu vyh─żad├ívaciemu n├ístroju, ktor├Ż u─żah─Źuje pr├ícu, m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą obr├ízky, s├║bory, kontakty, webov├ę str├ínky, aplik├ície a ─Ćal┼íie.

Len prines Apple na WWDC20 3

Zmeny v ApplePencil

Nov├Ż iPad m├í omnoho komplexnej┼íie funkcie a v─Ćaka nemu automaticky vylep┼íuje tvary, ktor├ę vytv├írame Apple Ceruzka.

Len prines Apple na WWDC20 4

V─Ćaka programu Scribble m├┤┼żeme do vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov zad├íva┼ą text pomocou ApplePencil a automaticky vyh─żad├íva┼ą

S iPadOS 14 je Scribble nov├í funkcia iPadu, ktor├í umo┼ż┼łuje p├şsa┼ą rukou v ─żubovo─żnom textovom poli, vybera┼ą rukopisy, kresby, tvary a ─Ćal┼íie.

Len prines Apple na WWDC20 5

Kni┼żnica aplik├íci├ş na z├şskanie v┼íetk├Żch potrebn├Żch aplik├íci├ş

Pomocou kni┼żnice aplik├íci├ş m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą v┼íetky aplik├ície bez toho, aby ste k nim mali pr├şstup v iPade.

Procesory ARM

Ako zd├┤raznili zvesti Apple oznamuje svoje vlastn├ę procesory ARM, ─Źo je rana pre spolo─Źnosti Intel a Cupertino.

Novinky vo v├Żvoji …