Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

LEGO Super Mario otv├íra stavidl├í s nov├Żmi sadami, bal├ş─Źkami post├ív a vylep┼íeniami

LEGO Super Mario otv├íra stavidl├í s nov├Żmi sadami, bal├ş─Źkami post├ív a vylep┼íeniami 1

LEGO Super Mario sa dnes celkom rozrast├í, pri─Źom Nintendo a The LEGO Group ozn├ímili mno┼żstvo roz┼íiruj├║cich s├íd, bal├şkov post├ív a bal├ş─Źkov na doplnenie energie. Dne┼ín├ę ozn├ímenia nasleduj├║ po sad├ích, ktor├ę boli prv├Żkr├ít odhalen├ę v j├║ni a uveden├ę na trh v apr├şli, ale napodiv sa zd├í, ┼że tieto nov├ę sady tu nebud├║ v─Źas na pr├ízdniny. V skuto─Źnosti im Vianoce – ─Źo sa zd├í, ┼że by to bol o─Źividn├Ż cie─ż pre nov├ę s├║pravy LEGO – pr├şdu o t├Ż┼żde┼ł.

Z nov├Żch s├║prav, ktor├ę boli dnes ozn├ímen├ę, str├ívilo LEGO v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu rozpr├ívan├şm o s├║prave Master Your Adventure Maker Set a pop├şsalo ju ako ÔÇ×kreat├şvnu s├║pravu n├ístrojovÔÇť. 336-dielna sada obsahuje stroj na prisp├┤sobenie, ktor├Ż je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na zmenu fungovania ┼ípeci├ílnych teh├íl, a nov├║ ┼ítartovaciu trubku, ktor├í m├┤┼że zmeni┼ą pravidl├í na ├║rovni, ─Ź├şm sa stane n├íro─Źnej┼íou v├Żmenou za ─Ćal┼íie odmeny.

K hre Master Your Adventure Maker Set sa prid├ívaj├║ tri roz┼íiruj├║ce bal├ş─Źky: Chain Chomp Jungle Encounter, Piranha Plant Puzzling Challenge a Wiggler’s Poison Swamp. K dispoz├şcii s├║ tie┼ż dva nov├ę bal├ş─Źky nap├íjania, ktor├ę poskytuj├║ nap├íjanie LEGO Mario Penguin a Tanooki.

LEGO a Nintendo kone─Źne uv├ídzaj├║ na trh 10 nov├Żch bal├şkov post├ív. S├ęria 2, ako sa ofici├ílne naz├Żva, pon├║ka Huckit Crab, Spiny Cheep Cheep, Ninji, Foo, Parachute Goomba, Fly Guy, Poison Mushroom, Para-Beetle, Thwimp a Bone Goomba. Tieto postavy s├║ bohu┼żia─ż k dispoz├şcii iba v z├íslepk├ích, tak┼że ak ich chcete v┼íetky zozbiera┼ą, pravdepodobne budete musie┼ą k├║pi┼ą viac ako 10 kusov.

Rovnako ako v┼íetky s├║pravy a bal├ş─Źky LEGO Super Mario, aj na tieto v┼íetko bude fungova┼ą, k├Żm bude pou┼żit├í ┼ítartovacia sada vydan├í v auguste. LEGO taktie┼ż odhalilo ceny za ka┼żd├║ dnes ozn├ímen├║ sadu, pri─Źom sada Master Your Adventure Maker Set je najvy┼í┼íia s cenou 59,99 dol├íra. V┼íetky sady roz┼í├şren├ş sa l├ş┼íia v cene: Chain Chomp Jungle Encounter je 19,99 dol├írov, Piranha Plant Puzzling Challenge 29,99 dol├írov a Wiggler’s Poison Swamp 39,99 dol├írov. Cena dvoch nap├íjac├şch bal├şkov je $90,99 za kus, pri─Źom cena bal├şka post├ív je 24,99 dol├íra za kus. Pozrite sa na v┼íetky tieto nov├ę roz┼í├şrenia a s├║pravy, ktor├ę bud├║ k dispoz├şcii 1. janu├íra 2021 na webe LEGO a u predajcov po celom svete.