Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Legendy Apex nem├┤┼żu pozva┼ą priate─żov Rie┼íenie pozv├ínok sa ned├í prija┼ą

Legendy Apex nem├┤┼żu pozva┼ą priate─żov Rie┼íenie pozv├ínok sa ned├í prija┼ą 1

EA a Respawn EntertainmentsApex Legendssa najlep┼íie hr├í s priate─żmi nielen kv├┤li pridanej spolo─Źenskej schopnosti, ale aj preto, ┼że s v├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou vyhr├íte pri koordin├ícii a komunik├ícii so svojimi spoluhr├í─Źmi. Preto je obzvl├í┼í┼ą frustruj├║ce stretn├║┼ą sa s chybou, ktor├í v├ím br├íni v odosielan├ş pozv├ínok priate─żom a prij├şmaniu pozv├ínok od priate─żov. Na┼í┼ąastie je v┼íak ─żahk├ęApex Legends nem├┤┼żem pozva┼ą priate─żov opravi┼ąa boli tu, aby sa o to podelili.

Dr┼żte sa tohto sprievodcu pre v┼íetky inform├ície, ktor├ę potrebujete, aby ste sa vr├ítili k pou┼ż├şvaniu legendy Apex s va┼íimi kamar├ítmi.

Apex Legends Cant Pozvite priate─żov Rie┼íenie pozv├ínok sa ned├í prija┼ą

Apex Legends nem├┤┼że pozva┼ą priate─żov opravi┼ą

Vyrovnanie sa s t├Żmto nepohodln├Żm probl├ęmom v hre m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou zm├Ątku a frustr├ície, najm├Ą kv├┤li skuto─Źnosti, ┼że sa neobjavuje ┼żiadne chybov├ę hl├ísenie. M├┤┼że to s┼ąa┼żi┼ą h─żadanie rie┼íenia alebo efekt├şvne ozn├ími┼ą probl├ęm podporn├ęmu agentovi, nemus├şte sa v┼íak ob├íva┼ą, ako tu pom├íhali.

ALSO: Doom Eternal Review | Roztrhanie a roztrhanie

Ako opravi┼ą odosielanie a prij├şmanie pozv├ínok v Apex Legends

  • Zatvorte aplik├íciu Apex Legends.
  • Spustite hru sp├Ą┼ą.
    • Rovnak├Ż postup by mal urobi┼ą ka┼żd├Ż priate─ż, ktor├ęho sa pok├║┼íate pozva┼ą / pripoji┼ą.
  • Pozv├ínky by teraz mali fungova┼ą pod─ża pl├ínu.

Toto neuverite─żne jednoduch├ę rie┼íenie by v├ís malo nasmerova┼ą bez oh─żadu na to, ─Źi hr├íte Apex Legends na PC, PS4 alebo Xbox One. Ak po ├║spe┼ínom vykonan├ş v┼íetk├Żch vy┼í┼íie uveden├Żch krokov st├íle m├íte probl├ęmy, skontrolujte vrcholy Legenda Twitter ├║─Źet (@PlayApex), aby ste zistili, ─Źi existuj├║ nejak├ę aktu├ílne probl├ęmy so stavom.

Ak sa vyskytn├║ nejak├ę probl├ęmy, odpor├║─Źa sa chv├ş─żu po─Źka┼ą a potom, ak probl├ęm pretrv├íva, zv├í┼żte kontaktovanie podpory EA. M├┤┼żete kontaktova┼ą t├şm oh─żadom Apex Legends cez tento odkaz, Sta─Ź├ş vybra┼ą postihnut├║ platformu, najd├┤le┼żitej┼íiu t├ęmu, najd├┤le┼żitej┼í├ş probl├ęm a potom zvoli┼ą preferovan├Ż sp├┤sob kontaktu.