Legendy Apex: Ako auto-Switch Medzi kožou náhodnej legendy

Sú na kozmetike Apex Legends úplne naskladané? Máte pre svoje legendy viacero povestí Legendary alebo Epic a chcete ich iba ukázať bez toho, aby ste sa museli ručne prepínať medzi nimi? Ak áno, budete radi, že viete, že existuje celý spôsob automatizácie celého procesu.

Hra sa môže automaticky otáčať medzi kožami legendy podľa vášho výberu. Jediné, čo musíte urobiť, je nastaviť výber vzhľadov ako svoj obľúbený. Na začiatku každého zápasu potom hra vyberie náhodný vzhľad z uvedeného výberu. V nasledujúcom texte vás prevedieme nastavením.

Legendy Apex: Ako auto-Switch Medzi kožou náhodnej legendy 1

1, Z hlavnej obrazovky prepnite na ikonu Legendstab.

2, Vyberte legendu, aby sa zobrazil ich zoznam vzhľadov.

3, Umiestnite kurzor myši na kožu a zasiahnite Nastaviť ako obľúbené, Tlačidlo pre akciu sa zobrazí v dolnej časti obrazovky. Na PC by to bolo prostredné tlačidlo myši.

Legendy Apex: Ako auto-Switch Medzi kožou náhodnej legendy 2

4, Tento postup opakujte pre toľko kožiek, koľko chcete.

5, Prejdite na začiatok zoznamu a vyberte (dvakrát kliknite na počítači) Náhodné obľúbené voľba.

Legendy Apex: Ako auto-Switch Medzi kožou náhodnej legendy 3

To je všetko k tomu! Ak je vybratá možnosť Náhodné obľúbené, hra vyberie náhodný vzhľad Legendy z vášho výberu obľúbených položiek pri každom zadaní zápasu. Ak ste pre Legendu nenastavili žiadne obľúbené položky, náhodná obľúbená položka vždy vyberie predvolený vzhľad.

Pomohol vám tento sprievodca? Môžete tiež vyskúšať našu komplexnú kompiláciu tipov a trikov Apex Legends: Top 100+ tipov a trikov Apex Legends (Mega Guide).

Nezabudnite klesnúť o naše Facebook aleboTwitter pre okamžité aktualizácie sociálnych médií z našej webovej stránky! Nájdete nás aj na YouTube,