LeEco testuje Android 7,1 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Nougat pre LeEco Le 2, Pros 3, Max 2 a S3 s EUI 6,0

LeEco testuje Android 7,1 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Nougat pre LeEco Le 2, Pros 3, Max 2 a S3 s EUI 6,0 1

Aktualizovan├ę janu├ír 4, 2017: ─îlen XDA zdie─żal EUI 6 zalo┼żen├ę na Android Nougat pre LeEco Le Max 2, Pozrite sa na odkaz a u┼ż├şvajte si neofici├ílne EUI pre Android Nougat 6 Teraz. D├║fam, ┼że ─Źoskoro Android 7,1 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Nougat pre LeEco Le 2, Pros 3 a S3 s EUI 6,0 bude ─Źoskoro prepusten├Ż.

LeEco je ─Ćal┼í├ş ─Ź├şnsky poskytovate─ż smartf├│nov, ktor├Ż ned├ívno za─Źal p├┤sobi┼ą aj v Indii. V─Ćaka svojej vlajkovej a rozpo─Źtovej jednotke dosiahla spolo─Źnos┼ą LeEco na indickom trhu obrovsk├Ż ├║spech. Dnes z ├║nikovej spr├ívy vid├şme, ┼że LeEco neust├íle testuje nov├Ż Android 7,1 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Nougat pre LeEco Le 2, Pros 3, Max 2 a S3 s ich pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm s n├ízvom EUI, ktor├ę podporuje verziu pre EUI 6,0, Medzit├Żm m├┤┼żete Skontrolujte Android 7,1,2 Aktualizujte tu LeEco.

LeEco testuje Android 7,1 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Nougat pre LeEco Le 2, Pros 3, Max 2 a S3 s EUI 6,0

LeEco testuje Android 7,1 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Nougat pre LeEco Le 2, Pros 3, Max 2 a S3 s EUI 6,0

Spolo─Źnos┼ą LeEco e┼íte k tejto aktualiz├ícii nevydala ofici├ílne vyhl├ísenie. M├┤┼żeme v┼íak o─Źak├íva┼ą ofici├ílne spustenie nov├ęho syst├ęmu Android 7,1 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Nougat pre LeEco Le 2, Pros 3, Max 2 a S3 pre jeden alebo 2 mesiac. Ako vieme, t├íto nov├í aktualiz├ícia je jednou z najslad┼í├şch aktualiz├íci├ş od spolo─Źnosti Google s najnov┼í├şmi funkciami, ako s├║ napr├şklad viac ├║loh, rozdelen├í obrazovka, rozhranie Vulcan API, redizajn upozornen├ş, r├Żchla odpove─Ć at─Ć.

Android 7,0 Nougat prich├ídza s hrs┼ąou funkci├ş, ako s├║ skratky aplik├íci├ş, podpora viacer├Żch okien, resetovanie ponuky nap├íjania, dvakr├ít zapnut├ę nap├íjanie fotoapar├ítu, podpora kl├ívesnice s fotografiami, pridanie 100 emod┼żi, podpora GIF, r├Żchla odpove─Ć prostredn├şctvom spr├ívy, panel prepracovan├Ż na spr├ívu, prioritiz├ícia spr├ívy, Vylep┼íen├Ż re┼żim sp├ínku, prij├şma─Ź System UI, prisp├┤sobite─żn├ę r├Żchle nastavenia, Don Not Disturb, Nov├Ż panel redizajnu, ┼áetri─Ź d├ít na aplik├íciu, bezprobl├ęmov├ę aktualiz├ície a nov├í podpora spolo─Źnosti Emoji.

Mnoho v├Żrobcov OEM, ako s├║ Sony, Asus, ZTE, Samsung a ─Ćal┼íie spolo─Źnosti, sa u┼ż aktualizovali na najnov┼íiu verziu syst├ęmu Android a st├íle o─Źak├ívame, ┼że na z├şskanie syst├ęmu Android bude k dispoz├şcii viac zariaden├ş. 7,1 Nug├ít. Budeme v├ís informova┼ą o EUI 6,0 Aktualiz├ícia spolo─Źnosti Nougat pre LeEco Le 2, Pros 3, Max 2 a S3.

Aktualizovan├ę 4 Janu├ír 2017: Pozrite sa na neofici├ílne zverejnen├║ verziu EUI 6,0 pre LeEco Le Max 2 zalo┼żen├ę na Android Nougat, Stiahnite a nain┼ítalujte neofici├ílnu verziu s obnovou TWRP. D├║fame, ┼że ka┼żd├ę LeEco pr├şde ─Źoskoro smartphones z├şska Android Nougat.

Pokra─Źujte na n├ív┼íteve tejto str├ínky kv├┤li ─Ćal┼í├şm aktualiz├íci├ím. V─Ćaka.