LED FHD projektor LG CineBeam PF610P je prenosné domáce kino

Spoločnosť LG predstavila prenosný LED projektor navrhnutý tak, aby ponúkal zážitok z domáceho kina všade, kde majú používatelia chuť sledovať svoje obľúbené filmy, a to aj na dvore počas teplých letných nocí. Model CineBeam PF610P sa vyznačuje rozlíšením Full HD a pomerne malým minimalistickým dizajnom za cenovú hladinu, ktorá je dostatočne pohodlná pre väčšinu spotrebiteľov, ktorí chcú zlepšiť svoje domáce kino.

Hoci nový model CineBeam nemá 4K, LG tvrdí, že jeho domáci projektor ponúka „prekvapujúcu čistotu“ v kombinácii s dlhou životnosťou svetelného zdroja LED; spotrebitelia môžu podľa spoločnosti očakávať životnosť okolo 30 000 hodín. PF610P bol navrhnutý pre domácu zábavu, ktorá nie je obmedzená na jednu miestnosť v dome a ponúka nízku hmotnosť 30,7 libier v kombinácii s kompaktným tvarovým faktorom pri 8.9- X 7.6- X 2.7- palce.

Možnosti pripojenia sú na prenosný projektor pomerne štandardné, vrátane štandardu 30,5 mm audio jack, dva porty HDMI a dva porty USB-A. Spotrebitelia môžu pripojiť klávesnicu, myš alebo gamepad cez porty USB na použitie s priloženým webovým prehliadačom a ďalšími aplikáciami, ktoré podporujú tieto vstupy. PF610P je poháňaný webOS od spoločnosti LG 5.0, ktorá poskytuje prístup ku všetkým hlavným streamovacím službám (Prime Video, Hulu atď.), Ako aj k niektorým menším streamovacím platformám, ako sú Funimation a Redbox.

Nový model CineBeam dokáže premietať obraz s uhlopriečkou až 120 palcov so štvorkanálovým LED svetelným zdrojom, 1000 ANSI lúmenov jasu pre použitie v menej tmavých prostrediach a 4 Corner Keystone, ktorý upravuje uhol premietaného obrazu tak, aby bol proporcionálny bez ohľadu na uhol zariadenia. Zahrnutie a 1Pomer premietania 0,195 umožňuje umiestniť PF610P pomerne blízko k povrchu, na ktorý sa premieta obraz.

Medzi ďalšie funkcie patrí Bluetooth pre pripojenie CineBeam k bezdrôtovým audio zariadeniam, podpora Dolby Atmos, podpora HDR10, podpora pre 4:3 a 16:9 pomery strán, HDCP2.2, zdieľanie obrazovky cez MiraCast, AirPlay 2 na prenášanie obsahu z Apple zariadení, zdieľanie obsahu DLNA, duálne 3- wattové vstavané reproduktory a štandardné diaľkové ovládanie.

Aj keď na trhu existujú aj iné domáce projektory, ktoré prinášajú viac, pokiaľ ide o konektivitu, rozlíšenie a funkcie za približne rovnakú cenu, nový model CineBeam od LG je pozoruhodný vďaka svojmu malému rozmeru.

Spotrebitelia, ktorí hľadajú najlepší zážitok z domáceho kina, by mali zvážiť minúť trochu viac za 4K model s viacerými funkciami (BenQ TK810 je dobrým príkladom za len o niečo vyššiu cenu), ale tí, ktorí chcú možnosť jednoducho presunúť svoj projektor z miestnosti do miestnosti môže nájsť PF610P uspokojivý kompromis medzi funkciami a prenosnosťou.

LG CineBeam PF610P je teraz k dispozícii prostredníctvom webovej stránky spoločnosti a autorizovaných predajcov LG za 849,99 USD.