[Leaks] Xiaomi Redmi S2 Smartphone Fotografie a špecifikácie Unikli

Fotografie a ┼ípecifik├ície inteligentn├ęho telef├│nu Redmi S2

Xiaomi Redmi S2 Smartphone Fotografie a špecifikácie Unikli

Xiaomi sa st├íva ved├║cou zna─Źkou pre poskytovanie hodnoty za peniaze smartphones, Nielen v ─î├şne sa st├íva v dne┼ínej dobe pr├şli┼í popul├írnou v in├Żch ├ízijsk├Żch krajin├ích, ako je India at─Ć. Xiaomi pon├║ka v rozpo─Źte ┼ípecifik├íciu hodnoty za peniaze. Spolo─Źnos┼ą Xiaomi z├şskala certifik├íty TENNA a 3C na spustenie tohto mobilu. ┼ápecifik├ície s├║ vynechan├ę a niektor├ę obr├ízky zariadenia s├║ vynechan├ę. Ak m├íte z├íujem o k├║pu tohto zariadenia, pozrite si tieto ┼ípecifik├ície.

Špecifikácie Xiaomi Redmi S2:

Xiaomi Redmi S2 m├í 50,99 palcov├Ż displej s rozl├ş┼íen├şm HD +. Pod─ża niektor├Żch zdrojov bude procesorom Qualcomm Snapdragon 625. Takmer v┼íetky s├ęrie Redmi smartphones m├í procesor Snapdragon 625. Nie je to tak├ę siln├ę, ale dobr├ę. Vybaven├Ż 3 GB RAM a 32 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru. Oto─Źenie smerom k konfigur├ícii kamery 12 + 5MP a prednej kamery 16MP pre selfies. Jeho kapacita je 4205 mAh. Opera─Źn├Żm syst├ęmom by mal by┼ą Android 8,1 Oreo zalo┼żen├ę na MIUI 9, Ako v┼íetci Redmi smartphones malo by by┼ą pripraven├ę so v┼íetk├Żmi sn├şma─Źmi smartphones,

Tu je nieko─żko unikaj├║cich obr├ízkov Redmi S2:

Preto nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne novinky t├Żkaj├║ce sa d├ítumu spustenia tohto zariadenia. Toto s├║ len uniknut├ę ┼ípecifik├ície. Redmi 2S je k dispoz├şcii v in├Żch variantoch pre r├┤zne krajiny. Ak sa v├ím pr├şspevok p├í─Źi, nezabudnite ho zdie─ża┼ą. Okam┼żit├ę aktualiz├ície n├íjdete aj na na┼íich soci├ílnych str├ínkach.