League of Legends fanúšik moduje Akali do Risk of Rain 2

Jeden z najlepších šampiónov League of Legends, Rogue Assassin Akali, mohol mať na nedávnych turnajoch LEC a LCS dosť strmý zákaz a v LoL patch 10 dostal veľký nerf.3 ale stále má veľa fanúšikov. Jeden fanúšik Akali ju dokonca premenil na úplne inú hru – roguelike Risk of Rain 2,

Modder Matarra zverejnil videá o ich vytvorení dňa YouTube (prostredníctvom Dot Esports), ktoré si môžete pozrieť nižšie – a je to naozaj pôsobivé. Mod využíva krásu K / DA vraha Champ z náplasti LoL 8.21 (oslnivé vydanie Prestige, ktoré si môžete pozrieť tu) a krásne sa hodí do čistej, štylizovanej estetiky hry pre viacerých hráčov.

Akaliin podpis a pohyblivosť sa pohybujú po domáckom vzhľade, keď zipsy a bojuje po mape, a v klipe môžete vidieť niektoré schopnosti, ktoré Matarra priniesla z League of Legends. Podľa stránky so sťahovaním modov je súprava Akali in Risk of Rain 2 zahŕňa jej „Pasívne, Q, W (Shroud) a jej Ultimate“.

„Pracujú a fungujú presne podľa očakávaní zo skutočnej hry a majú podrobnejší popis s číslami v hre,“ dodáva moderátor, vysvetľuje Akaliho model, animácie a textúry boli prevzaté z LoL a „importované / zmiešané v jednote“.

YouTube  náhľady

Aj keď video ukazuje, že Akali je v režime pre jedného hráča, zdá sa, že je tiež plne kompatibilné s programom Danger Rain 2V režime pre viacerých hráčov podľa stránky s modom.

Tento režim je k dispozícii na stiahnutie, ak máte záujem priniesť Rogue Assassina k nádhernému roguelike Hopoo, ale ako vždy, mod na vlastné riziko!

YouTube  náhľady

Ak ste fanúšikom League of Legends, nezabudnite si pozrieť najnovšiu sadu zmien a zahrať si živú hru pomocou LoL patch 10.4, a pozrite sa na množstvo nových úprav na ceste s LoL patch 10.5, ktoré sú teraz pripravené na testovanie na PBE.