LE AK LEAK: N├ív┼ítevn├şci bud├║ stava┼ą rakety v Dusty Depot

LE AK LEAK: N├ív┼ítevn├şci bud├║ stava┼ą rakety v Dusty Depot 1

V 10. sez├│ne m├┤┼żeme spusti┼ą ─Ćal┼íiu raketu.

Podobne ako pri ka┼żdej platbe za z├íplaty, aj tu sa po─Ź├şta Fortnite Zme┼łte mapu Battle Royale, vr├ítane n├ívratu Ve─żk├ęho h├íja, ─Źasti Moisty Look, ktor├í je sp├Ą┼ą v Paradise Palms a bola odovzdan├í do v├Ązenia.

Men┼íia zmena na mape, ktor├í nemus├ş by┼ą ocenen├í, je v Dusty Depot. Jeden z skladov pod ─żudov├Żm menom m├í teraz le┼íenie vy┼í┼íie, ako je to zn├ízornen├ę na obr├ízku ni┼ż┼íie:

ESCAPE: Bud├║ n├ív┼ítevn├şci stava┼ą rakety v skladbe rakiet Dusty Depot - 10. sez├│na? 1

Fortnite                v10.30 Zmeny mapy - Zapr├í┼íen├Ż vklad "width =" 1768 "height =" 928 "data-lazy- =" "src =" https://tutomoviles.com/wp-content/uploads/2019/09/LEAK - N├ív┼ítevn├şci -Go-build-rocket-on-Dusty-Depot-Event.pngFortnite v10.30 Zmeny mapy – Dusty Depot

Ako sa stane, kedyko─żvek z├íkazn├şk, ban├şci ├║dajov filtruj├║ v┼íetky nov├ę s├║bory, ktor├ę n├íjdu, a filtruj├║ z├íznamy ─Ćal┼íej kozmetiky ─Ćal┼í├şch hier alebo menia mapu.

Popul├írna data miner Fortaminer odhalila, ako bude vyzera┼ą Dusty Depot v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch. Ako vid├şte na obr├ízku ni┼ż┼íie, n├ív┼ítevn├şci vytvoria ─Ćal┼íiu raketu.

Zapr├í┼íen├Ż raketov├Ż vklad pre n├ív┼ítevn├şkov "width =" 680 "height =" 362 "src =" https://tutomoviles.com/wp-content/uploads/2019/09/LEAK-Visitor-Fill-Building-Rocket-Di Dusty - Depot -Acara.jpgDusty Depot Rocket Depot
N├ív┼ítevn├şci rakety Fortnite"width =" 360 "height =" 190 "src =" https://tutomoviles.com/wp-content/uploads/2019/09/1568217375_476_LEAK-Visitors-Resave-Maga-Rocket-DustDusty-Depot- Events. jpgN├ív┼ítevn├şci rakety Fortnite

Obsah zostáva pod reklamou

Toto je fragment rakety:

Raketa unik├í do pra┼ín├ęho skladu!

Si vzru┼íen├Ż ?! pic.twitter.com/2q7jtQi8WV

– pr├şbeh – Fortnite ├Üniky a spr├ívy (@ Empresa) 11. septembra 2019

V nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch n├ís kontaktujte na podujat├ş schv├ílenom pre rakety v sez├│ne 10. Fortnite ┼Żiv├ę podujatie v hre je sp├Ą┼ą v sez├│ne 4 pre p├┤vodn├║ udalos┼ą n├ívratu rakety.

ESCAPE: Bud├║ n├ív┼ítevn├şci stava┼ą rakety v skladbe rakiet Dusty Depot – 10. sez├│na?

5 (100%) 1 Vybra┼ą