LE AK LEAK: Návštevníci budú stavať rakety v Dusty Depot

LE AK LEAK: Návštevníci budú stavať rakety v Dusty Depot 1

V 10. sezóne môžeme spustiť ďalšiu raketu.

Podobne ako pri každej platbe za záplaty, aj tu sa počíta Fortnite Zmeňte mapu Battle Royale, vrátane návratu Veľkého hája, časti Moisty Look, ktorá je späť v Paradise Palms a bola odovzdaná do väzenia.

Menšia zmena na mape, ktorá nemusí byť ocenená, je v Dusty Depot. Jeden z skladov pod ľudovým menom má teraz lešenie vyššie, ako je to znázornené na obrázku nižšie:

ESCAPE: Budú návštevníci stavať rakety v skladbe rakiet Dusty Depot - 10. sezóna? 1

Fortnite                v10.30 Zmeny mapy - Zaprášený vklad "width =" 1768 "height =" 928 "data-lazy- =" "src =" https://tutomoviles.com/wp-content/uploads/2019/09/LEAK - Návštevníci -Go-build-rocket-on-Dusty-Depot-Event.pngFortnite v10.30 Zmeny mapy – Dusty Depot

Ako sa stane, kedykoľvek zákazník, baníci údajov filtrujú všetky nové súbory, ktoré nájdu, a filtrujú záznamy ďalšej kozmetiky ďalších hier alebo menia mapu.

Populárna data miner Fortaminer odhalila, ako bude vyzerať Dusty Depot v nasledujúcich týždňoch. Ako vidíte na obrázku nižšie, návštevníci vytvoria ďalšiu raketu.

Zaprášený raketový vklad pre návštevníkov "width =" 680 "height =" 362 "src =" https://tutomoviles.com/wp-content/uploads/2019/09/LEAK-Visitor-Fill-Building-Rocket-Di Dusty - Depot -Acara.jpgDusty Depot Rocket Depot
Návštevníci rakety Fortnite"width =" 360 "height =" 190 "src =" https://tutomoviles.com/wp-content/uploads/2019/09/1568217375_476_LEAK-Visitors-Resave-Maga-Rocket-DustDusty-Depot- Events. jpgNávštevníci rakety Fortnite

Obsah zostáva pod reklamou

Toto je fragment rakety:

Raketa uniká do prašného skladu!

Si vzrušený ?! pic.twitter.com/2q7jtQi8WV

– príbeh – Fortnite Úniky a správy (@ Empresa) 11. septembra 2019

V nasledujúcich týždňoch nás kontaktujte na podujatí schválenom pre rakety v sezóne 10. Fortnite Živé podujatie v hre je späť v sezóne 4 pre pôvodnú udalosť návratu rakety.

ESCAPE: Budú návštevníci stavať rakety v skladbe rakiet Dusty Depot – 10. sezóna?

5 (100%) 1 Vybrať