Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

LCS 2020 pozastavená; Finále sa presunú z Dallasu do Los Angeles

LCS 2020 pozastavená; Finále sa presunú z Dallasu do Los Angeles 1

Komis├ír s├ęrie majstrovstiev ligy legendy Chris Greeley ozn├ímil, ┼że LCS 2020 bol odlo┼żen├Ż, aby sa zabr├ínilo ┼í├şreniu koronav├şrusu. Vo fin├íle sa presunuli aj miesta.

ÔÇ×Ke─Ć┼że vplyv COVID-19 (koronav├şrus) neust├íle rastie, zav├Ązujeme sa, ┼że budeme udr┼żiava┼ą zdravie a bezpe─Źnos┼ą hr├í─Źov, fan├║┼íikov a v┼íetk├Żch, ktor├ş umo┼żnia LCS v ─Źele ka┼żd├ęho rozhodnutia, ktor├ę urob├şme,ÔÇť uviedol Greely v tweet (vlo┼żen├Ż ni┼ż┼íie). ÔÇ×Bolo to neuverite─żne ┼ąa┼żk├ę zavola┼ą, ale dnes popoludn├ş sme sa rozhodli, po mnoh├Żch diskusi├ích s t├şmami LCS, pozastavi┼ą prev├ídzku (vr├ítane v┼íetk├Żch t├şmov LCS a Academy) na najbli┼ż┼íiu bud├║cnos┼ą.ÔÇť

ÔÇ×Rovnak├ę faktory, ktor├ę sa v├í┼żili v tomto rozhodnut├ş spolu s roz┼íiruj├║cimi sa obmedzeniami na rozsiahle verejn├ę podujatia v severnom Texase, n├ís tie┼ż viedli k presunu jarn├Żch fin├ílov├Żch s├║┼ąa┼ż├ş LCS 2020 z Dallasu do dom├íceho ┼ít├║dia v Los Angeles,ÔÇť pokra─Źoval. S pozdravom dodal, ┼że ka┼żd├ęmu, kto si u┼ż zak├║pil l├şstok na LCS z├ípasy alebo na jar 2020 fin├íle, bude vr├íten├í suma.

T├íto spr├íva nasleduje po pat├ích EA, ktor├ę pozastavuj├║ svoje vlastn├ę esportov├ę s├║┼ąa┼że. Kv├┤li koronav├şrusu s├║ glob├ílne s├ęrie Apex Legends, FIFA 20 Global Series, FIFA Online 4 Live, Madden NFL 20 Championship Series a v┼íetky s├║┼ąa┼że tret├şch str├ín boli do─Źasne pozastaven├ę.

In├ę ned├ívne vypnutia v d├┤sledku koronav├şrusu

GameSpot m├┤┼że z├şska┼ą prov├şziu z maloobchodn├Żch pon├║k.