Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Land slide Stiahnu┼ą pre Windows PC / prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź alebo Android

Vy alebo va┼ía spolo─Źnos┼ą mus├şte vedie┼ą, kto vlastn├ş nehnute─żnos┼ą a kde kon─Ź├ş jedna nehnute─żnos┼ą a druh├í za─Ź├şna. Landglide je najlep┼íia mobiln├í aplik├ícia pre v├í┼í mobiln├Ż telef├│n, po─Ź├şta─Ź alebo tablet, ktor├í v├ím okam┼żite poskytne inform├ície o nehnute─żnosti, ke─Ć sa nach├ídzate na akomko─żvek mieste.

Aplik├ícia LandGlide vytvorila ÔÇ×Realitn├Ż port├íl USAÔÇť s cie─żom pon├║knu┼ą zariadenie dod├ívate─żom nehnute─żnost├ş, aby mohli ─żahko komunikova┼ą s potenci├ílnymi spotrebite─żmi a rozv├şja┼ą svoje podnikanie. Je k dispoz├şcii v angli─Źtine.

Uk├í┼żka k─║zania krajinyUk├í┼żka sn├şmky krajiny

Funguje to s va┼íim vyu┼ż├şvan├şm celul├írnych ├║dajov pri h─żadan├ş bal├şkov├Żch ├║dajov v oblasti hranice vlastn├şctva. GPS v├í┼ího zariadenia sa kombinuje s mapou a poskytuje v├ím skuto─Źn├ę zru─Źnosti zalo┼żen├ę na polohe.

T├íto aplik├ícia je pre spotrebite─żov a dod├ívate─żov jednoduch├í a podrobnosti m├┤┼żu z├şska┼ą jedin├Żm kliknut├şm. ─Żahko z├şskate ├║pln├ę inform├ície o budove a vlastn├şkovi nehnute─żnosti. Tu n├íjdete kompletn├ę inform├ície o Landglide.

Glide krajiny:

LandGlide je pozoruhodne kompletn├í mobiln├í aplik├ícia pre paketov├ę d├íta. Pomocou technol├│gie GPS m├┤┼żete zisti┼ą svoju presn├║ polohu; M├┤┼żete n├íjs┼ą mapy a pou┼ż├şva┼ą 150 mili├│nov paketov├Żch d├ít vo viac ako 3000 krajoch – ─Źo predstavuje asi 95% americkej popul├ície.

Je ─żahk├ę ho pou┼ż├şva┼ą na svojom mobilnom telef├│ne, po─Ź├şta─Źi, tablete, umiestni┼ą kurzor my┼íi nad objekt a LandGlide zobrazuje vlastn├şka nehnute─żnosti, adresu, bal├şk I.D., limity, predajn├║ cenu, ┼íkolsk├║ ┼ítvr┼ą a mnoho ─Ćal┼í├şch. LandGlide je samozrejme k dispoz├şcii iba pre syst├ęmy Windowso a iOS.

Vstavan├ę rozhranie pon├║ka mo┼żnos┼ą uklada┼ą akt├şva, prid├íva┼ą pozn├ímky k majetku a pren├í┼ía┼ą ulo┼żen├ę vlastnosti – aj ke─Ć nie ste pripojen├ş k internetu v re┼żime offline.

V─Ćaka neust├ílym inform├íci├ím o technol├│gi├ích zalo┼żen├Żch na ├║dajoch a GPS, sa LandGlide stala d├┤le┼żitou jednotkou v oblasti nehnute─żnost├ş, efektivity, obnovy vonkaj┼íieho prostredia, energetiky, pois┼ąovn├şctva, lesn├şctva, z├ísobovania a rozvoja.

U┼ż├şvatelia m├┤┼żu tie┼ż vysk├║┼ía┼ą LandGlide sedem dn├ş zadarmo! Po bezplatnej sk├║┼íobnej verzii si m├┤┼żete zvoli┼ą mesa─Źn├ę predplatn├ę vo v├Ż┼íke 90,99 dol├írov alebo ro─Źne za 99,99 dol├írov. Odbery sa za─Ź├şnaj├║ mechanicky, k├Żm ich ┼żiadatelia deaktivuj├║.

Vlastnosti:

 • Jednoduch├ę pou┼żitie: T├íto aplik├ícia sa ─żahko pou┼ż├şva; stla─Źte vo─żbu vlastnosti; Landglide zobrazuje inform├ície o majite─żovi. Zobrazuje znalosti vlastn├şka nehnute─żnosti, adresu, miesto a predajn├║ cenu.
 • Grafick├ę rozhranie: Pon├║ka v┼íetky podrobnosti o prenaj├şmate─żovi, vysvetlenie budovy a podrobn├ę inform├ície o nehnute─żnosti.
 • Z├şskajte aktualizovan├ę inform├ície: Je neust├íle aktualizovan├í, ─Źo vylep┼íuje funkcie aplik├ície a zvy┼íuje jej spo─żahlivos┼ą.
 • Zodpovedn├Ż: Je zodpovedn├Ż, ke─Ć je ┼żiadate─ż na majetku; zobrazuje v┼íetky podrobnosti o nehnute─żnosti vr├ítane inform├íci├ş o vlastn├şkovi nehnute─żnosti, adresy a popisu budovy.
 • Pou┼żitie offline: Ste offline a chcete pou┼ż├şva┼ą inform├ície, Landglide v├ím umo┼ż┼łuje prezera┼ą inform├ície offline.
 • Ukladac├ş priestor: Poskytuje mo┼żnos┼ą uklada┼ą inform├ície o v┼íetk├Żch budov├ích a pon├║ka tie┼ż mo┼żnos┼ą zdie─ża┼ą alebo importova┼ą inform├ície svojim priate─żom a ─Źlenom rodiny.
 • N├íjdite svoju polohu: Pomocou GPS vyh─żad├íva va┼íu presn├║ polohu a pon├║ka podrobnosti o budove pod─ża va┼íej oblasti.
 • Inkluz├şvna aplik├ícia: Jedn├í sa o najobsiahlej┼íiu aplik├íciu, ktor├í pon├║ka paketov├ę d├íta jedn├Żm kliknut├şm. M├┤┼żete objavova┼ą mapy a pou┼ż├şva┼ą viac ako 100 z├íznamov o bal├şkoch vo viac ako 3000 krajin├ích.
 • Riadky vlastnost├ş: Zobrazia sa polohy nehnute─żnost├ş na oddelenie majetku ka┼żdej osoby, aby si mohli ─żahko vybra┼ą medzi budovami.
 • Vyu┼żitie rozsiahlych ├║dajov: Ak chcete z├şska┼ą viac inform├íci├ş o budov├ích, LandGlide v├ím d├íva pr├şle┼żitos┼ą objavi┼ą ─Ćal┼íie ├║daje o bal├şku.

Ako s┼ąahova┼ą Landglide?

 • Ak si chcete stiahnu┼ą Landglide z ofici├ílnej webovej str├ínky, najsk├┤r prejdite na ofici├ílnu webov├║ str├ínku, ktor├í je www.landglide.com.
 • Na domovskej str├ínke vyberte bu─Ć tla─Źidlo ÔÇ×Prevzia┼ą v obchode App Store alebo Prevzia┼ą na Google PlayÔÇť.
 • Potom kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×In┼ítalova┼ąÔÇť na nasleduj├║cej str├ínke. In┼ítal├ícia aplik├ície LandGlide trv├í len nieko─żko sek├║nd.

Ako nain┼ítalova┼ą program Landglide pre PC?

Najprv nain┼ítalujte BlueStacks na Windows/ Po─Ź├şta─Ź Mac:

 • Ak chcete na svojej po─Ź├şta─Źovej karte pou┼żi┼ą ak├║ko─żvek aplik├íciu pre Android, mus├şte ako prv├Ż emul├ítor syst├ęmu Android. BlueStacks je mimoriadne zn├ímy emul├ítor syst├ęmu Android a jeho in┼ítal├ícia je jednoduch├í. Pri s┼ąahovan├ş BlueStacks mus├şte postupova┼ą pod─ża t├Żchto jednoduch├Żch krokov:
 • Najprv sa prihl├íste na ofici├ílnu webov├║ str├ínku BlueStack a stiahnite si s├║bor.
 • Teraz pou┼żite in┼ítal├ítor a vyberte prie─Źinok, do ktor├ęho chcete nain┼ítalova┼ą Bluestacks.
 • Po in┼ítal├ícii spustite emul├ítor BlueStacks.
 • toto je prv├ę pou┼żitie Bluestackov, ktor├ę mus├şte prihl├ísi┼ą Google Play Store ├║─Źet dokon─Źi┼ą in┼ítal├íciu.

na Windows po─Ź├şta─Ź:

LandGlide m├┤┼żete ─żahko nain┼ítalova┼ą na svoje Windows Computer. Na spustenie aplik├ície je v┼íak potrebn├ę nain┼ítalova┼ą Android Emulator. nain┼ítalovali ste Android Emulator Windows po─Ź├şta─Ź, potom postupujte pod─ża t├Żchto jednoduch├Żch pokynov:

 • Najsk├┤r pou┼ż├şvajte Android Emulator od svojho Windows Po─Ź├şta─Ź a prihl├ísenie Google Play Store a vyh─żadajte v├Żraz ÔÇ×LandGlideÔÇť v Obchode Play.
 • Stiahnite si ho a nain┼ítalujte ho z obchodu, alebo
 • m├íte zapnut├Ż s├║bor APK Windows Po─Ź├şta─Ź a potom ho nahrajte do zariadenia Android Emulator a nain┼ítalujte aplik├íciu.
 • Teraz spustite aplik├íciu LandGlide a u┼żite si ju Windows Computer.

Na po─Ź├şta─Źoch Mac:

Ak chcete nain┼ítalova┼ą program LandGlide na po─Ź├şta─Ź Mac, mus├şte ma┼ą nain┼ítalovan├Ż Android Emulator. m├íte na po─Ź├şta─Źi Mac nain┼ítalovan├Ż emul├ítor Android a potom postupujte pod─ża jednoduch├Żch pokynov:

 • Najprv spustite Android Emulator z v├í┼ího Mac.
 • Prihl├ísi┼ą sa Google Play Store,
 • N├íjdite ÔÇ×LandGlideÔÇť v Google Play Store a potom ho nain┼ítalujte.
 • m├íte na po─Ź├şta─Źi Mac aplik├íciu APG LandGlide, stiahnite alebo nain┼ítalujte s├║bor APK do emul├ítora a stiahnite alebo nain┼ítalujte.
 • Teraz na po─Ź├şta─Źi Mac pou┼ż├şvajte program LandGlide.

Kone─Źn├Ż z├íver:

LandGlide je bezplatn├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş preh─żad├íva┼ą mapy Spojen├Żch ┼ít├ítov s prekr├Żvaj├║cimi sa obmedzeniami a kvalitami takmer 140 mili├│nov nehnute─żnost├ş. V─Ćaka pravideln├Żm aktualiz├íci├ím detailov a inov├íci├ím zalo┼żen├Żm na GPS sa LandGlide stala nevyhnutnou jednotkou pre pozemn├ę, pou┼żitie, ┼żivot, z├íbavu v pr├şrode, bezpe─Źnos┼ą, rangerov├ę z├ívody, dopravn├ę a kr├şzov├ę ÔÇőÔÇőspolo─Źnosti. Sp├Żtajte sa na v┼íetko s├║visiace s LandGlide. Pok├║sime sa poskytn├║┼ą odpovede na va┼íe probl├ęmy.

─Äakujeme, ┼że ste sa rozhodli pre ─Ćal┼íie aktualiz├ície nav┼ít├şvte str├ínku omgeeky.com

Stiahnu┼ą Landglide na stiahnutie pre Windows XP Windows Po─Ź├şta─Ź / laptop alebo Android sa prv├Żkr├ít objavili.