Lampa Xiaomi zabíjajúca vírusy je už na…

Nová Xiaomi lampa

Xiaomi pokračuje v skvelej konkurencii na poli technológií. Teraz sa okrem toho, že Xiaomi Mi 10 oznámil, že príde s výkonným 108 MP fotoaparátom, rozhodol vstúpiť aj do ďalšieho poľa. Čínsky výrobca navrhol a zvedavá lampa, ktorá je schopná zabíjať vírusy A najlepšie na tom všetkom je, že je už na predaj.

je to tak, lampu si môžete položiť na nočný stolík, aby vaša izba bola bez akejkoľvek choroby. Vzhľadovo vyzerá ako obyčajná lampa, no vďaka schopnosti likvidovať vírusy je zatiaľ jedinečná.

Lampa zabíjajúca vírusy od Xiaomi je len súčasťou rozsiahleho katalógu domácej automatizácie

Nová Xiaomi lampa

Určite ste si mysleli, že Xiaomi funguje len v oblasti mobilných telefónov no nie je to tak. Čínska spoločnosť zašla ďalej smartphones a má mnoho ďalších produktov na predaj. To je prípad elektrickej kolobežky, ktorú dôkladne analyzujeme, aby sme poznali každý detail, smartband, Bluetooth slúchadlá, bezpečnostné kamery, LED žiarovky, projektory a mnohé ďalšie.

Je to kvôli tomu lampa, ktorá dokáže zabíjať vírusy, nie je nič zvláštne pretože Xiaomi nielen vyrába smartphones.

Akú technológiu používa lampa? Ako odstraňujete vírusy?

Nová Xiaomi lampa na ničenie baktérií

Prvá vec, ktorú musíte vedieť, je, že ide o inteligentnú lampu, ktorá je schopná eliminovať 99,99 % vírusov a baktérií, ktoré sú vo vzduchu vášho domova. To, čo zariadenie ponúka, je schopnosť urobiť z vášho domova zdravší a zdravší priestor v každom smere.

Byť schopný vyhubiť každý z mikroorganizmov lampa vyžaruje UV lúče, ktoré sú schopné ničiť reprodukčný systém vírusov a tým zabráni tomu, aby vás kontaminovali. Spoločnosť Xiaomi uistila, že vírusové ochorenia a baktérie ako E. coli alebo stafylokoky môžete držať na uzde.

Medzi jeho inteligentné funkcie patrí možnosť upozorniť vás prostredníctvom mobilu, keď deteguje vírus. Niečo, čo by mohlo byť celkom užitočné, ak to naozaj funguje presne.

Minimalistický dizajn vo všetkých smeroch

Nová Xiaomi lampa na ničenie baktérií a vírusov

Rozmery svietidla sú 14,10 x 6, 20 x 5, 20 cm. Nájdete ho v dvoch základných farbách, ktorými sú čierna a biela. Ide o zariadenie, ktoré sa veľmi pohodlne prenáša z jedného miesta na druhé.

  • Rátajte s jedným uv trubica, toto má na starosti zabíjanie vírusov.
  • Môže dezinfikovať efektívne za 30 minút s mierou účinnosti 99,99 %.
  • The sterilizačná trubica bola vyrobená spoločnosťou Philips a výrobca tvrdí, že presahuje 9000 hodín používania.
  • Rátajte s jedným USB port pre nabíjanie.
  • Batéria 700 mAh.
  • Hmotnosť: 250 gramov.

Je v predaji? Koľko?

Nová Xiaomi lampa schopná zabíjať vírusy

Nová lampa Xiaomi Už v predaji a môžete si ho kúpiť hneď teraz. Má naozaj lacnú cenu 56 €.

Teraz, keď hovoríme o lacných zariadeniach, v súčasnosti existujú 5 Android telefóny, ktoré si môžete kúpiť za veľmi nízke ceny. Pozrite sa, určite jeden z nich upúta vašu pozornosť.