Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ľahko sťahujte dávkové obrázky pomocou možnosti Stiahnuť všetky obrázky

Internet je zdrojom všetkých druhov zdrojov, ktoré sú prístupné každému, kto potrebuje akýkoľvek prvok. Hudba, videá, obrázky, všetko je technicky možné stiahnuť, aby ste ich jednoducho zhromaždili alebo s nimi pracovali na akomkoľvek projekte. To znamená, že jediné, čo musíme tento proces vykonať, je tlačidlo na stiahnutie a ak neexistuje, nástroj na extrahovanie tohto materiálu. To je presne to, o čom je softvér, ktorý uvádzame nižšie, ktorý ponúka možnosť získať všetky obrázky webovej stránky v krátkom čase.

Jeho názov klesá na vlastnú váhu: Stiahnuť všetky obrázky, je doplnkom pre prehliadač Google Chrome, ktorý vám umožňuje ľahko získať obrázkové súbory z ľubovoľného webu.

Uložte všetky obrázky z webu

Obrázky sú veľmi žiadanými prvkami v mnohých oblastiach práce a štúdia, takže je veľmi bežné, že potrebujete akúkoľvek fotografiu webovej stránky. Táto záležitosť je skutočne jednoduchá, keď potrebujeme iba niekoľko fotografií. Keď však tento počet narastie, úloha sa skomplikuje, pretože to znamená, že sa sťahuje jedna po druhej. Aby sa tomu zabránilo, objaví sa tento doplnok Chrome, ktorý tento proces značne uľahčuje a tiež nám pomáha šetriť veľa času.

Ľahko sťahujte dávkové obrázky pomocou možnosti Stiahnuť všetky obrázky 1

Akonáhle je rozšírenie začlenené do vášho prehliadača, bude umiestnené na paneli rozšírení a začať ho používať, stačí zadať príslušnú webovú stránku a kliknúť na ikonu doplnku. Zobrazí sa malé rozbaľovacie okno so všetkými dostupnými možnosťami na vykonanie úlohy. V tomto zmysle budete mať možnosť automaticky sťahovať všetky prítomné fotografie alebo robiť selektívne sťahovanie v závislosti od formátu, hmotnosti alebo rozmerov obrázkov.

Pri definovaní vašich preferencií spustite sťahovanie kliknutím na tlačidlo OK. Týmto spôsobom môžete získať všetky potrebné prvky prostredníctvom hromadného sťahovania.

Ak chcete rozšírenie stiahnuť, kliknite na tento odkaz.