─Żahko pou┼żite─żn├í offline navig├ícia pre Android

V syst├ęme Android existuje ve─ża kvalitn├Żch aplik├íci├ş GPS Navigation a Navmii GPS World mo┼żno pova┼żova┼ą za jeden z najlep┼í├şch. T├íto ─żahko pou┼żite─żn├í naviga─Źn├í aplik├ícia pre Android m├í dokonca aj offline re┼żim.

Obvykle milujem aplik├ície, ktor├ę poskytuj├║ offline funkcie, a Navmii GPS World nie je in├Ż. Aplik├ícia to dosiahne skuto─Źn├Żm stiahnut├şm m├íp do zariadenia. Offline naviga─Źn├ę aplik├ície niekedy nie s├║ presn├ę, na┼í┼ąastie sa tomu t├íto aplik├ícia vyh├Żba a prin├í┼ía skvel├Ż z├í┼żitok.

Cover art

─Żahko pou┼żite─żn├í offline navig├ícia pre Android 2

Dobro

Navmii GPS World m├í ve─żmi ─Źist├ę rozhranie. Na rozdiel od in├Żch naviga─Źn├Żch aplik├íci├ş m├í t├íto ve─żmi farebn├║ mapu. T├íto mapa u─żah─Źuje rozpoznanie rozdielov a sledovanie jasnej ─Źiary do cie─ża.

Stiahnutie m├íp chv├ş─żu trv├í a potom m├┤┼żete takmer ka┼żd├║ funkciu aplik├ície pou┼ż├şva┼ą offline. Aplik├ícia je dod├ívan├í aj so vstavan├Żm prehr├íva─Źom hudby. Aj ke─Ć nie je tak├Ż robustn├Ż ako ┼ípeci├ílne hudobn├ę prehr├íva─Źe pre Android, je to st├íle skvel├Ż doplnok.

Zl├Ż

V ┼żiadnom pr├şpade nejde o ├║plne bezplatn├║ aplik├íciu. Paywall blokuje niektor├ę funkcie. V aplik├ícii v┼íak nie s├║ ┼żiadne reklamy, ─Źo je dobr├ę.

Niekedy aplik├ícia nen├íjde ─Źerpacie stanice a parkovisko a povie, ┼że v bl├şzkosti nie je ni─Ź. Ke─Ć v┼íak klepnete na ikonu Miesta, budete ich obaja jasne vidie┼ą v bl├şzkom okol├ş. Aplik├ícia m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą v├Ą─Ź┼í├ş polomer umiestnenia alebo len smerova┼ą k najbli┼ż┼íej ─Źerpacej stanici, nech je to kdeko─żvek.

Spodn├Ż riadok

Navmii GPS World je skvelo vyzeraj├║ca naviga─Źn├í aplik├ícia pre Android. V porovnan├ş s in├Żmi naviga─Źn├Żmi aplik├íciami v┼íak nepon├║ka ni─Ź jedine─Źn├ę. Navmii GPS World je sol├şdna offline aplik├ícia, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą aj bez akt├şvneho internetov├ęho pripojenia.

Ak v┼íak h─żad├íte z├í┼żitok pln├Ż funkci├ş, bude v├ím s ─Ćal┼íou aplik├íciou ├║plne lep┼íie. Ak ste ochotn├ş zaplati┼ą za pokro─Źil├ę funkcie, aplik├ícia sa m├┤┼że sta┼ą va┼íou naviga─Źnou aplik├íciou.

Za─Ź├şname

Stiahnutie aplik├ície je pomerne jednoduch├ę. Zamierte do Google Play Store odkaz a kliknite na nain┼ítalova┼ą. Aplik├ícia sa za─Źne s┼ąahova┼ą okam┼żite. Samotn├í aplik├ícia je malej ve─żkosti a stiahne sa za chv├ş─żu. Napriek tomu by som v├ím odporu─Źil spusti┼ą aplik├íciu v sieti Wi-Fi.

Navmii1

Odpor├║─Źam v├ím, aby ste si ho stiahli do siete Wi-Fi, preto┼że si budete musie┼ą stiahnu┼ą mapy samostatne. Mapy sa pohybuj├║ od tak mal├Żch ako 5 MB a┼ż 400 MB. Pou┼ż├şvanie obmedzen├Żch mobiln├Żch d├ít teda nie je rozumn├ę, pokia─ż nie ste v bal├şku spolo─Źnost├ş/neobmedzene.

Navmii2

Po ├║vodnej obrazovke v├ís priv├şta obrazovka s v├Żberom mapy. Odtia─ż si m├┤┼żete vybra┼ą krajinu alebo ┼ít├ít pre mapu, ktor├║ potrebujete. Ni┼ż┼íie vid├şte, ┼że s┼ąahujem mapy Pakistanu. K dispoz├şcii je tie┼ż praktick├ę tla─Źidlo pozastavenia, ktor├ę v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri s┼ąahovan├ş vo vo─żnom ─Źase.

Navmii5

Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície bude aplik├ícia pripraven├í na pou┼żitie.

Rozhranie

Rozhranie tejto aplik├ície je ve─żmi servisovate─żn├ę. V┼íetko je tam, kde m├í by┼ą, vr├ítane pohodlne umiestnen├Żch tla─Źidiel. Hlavn├í str├ínka mapy zobrazuje jasn├Ż poh─żad na va┼íu trasu.

Toto je v┼íak trochu ┼ítandardn├ę rozhranie, ktor├ę sme u┼ż mnohokr├ít videli. Nech├ípte ma zle, je to predsa ve─żmi efekt├şvny dizajn. Ale r├íd by som videl nejak├║ inov├íciu z tejto aplik├ície.

Navmii8

Aplik├ícia je vybaven├í skvel├Żm panelom na vyh─żad├ívanie polohy. Panel sa aktivuje kedyko─żvek z hlavnej obrazovky. Na paneli m├┤┼żete definova┼ą miesto domova a pr├íce a n├íjs┼ą zauj├şmav├ę miesta v okol├ş. K dispoz├şcii je tie┼ż karta ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek, ktor├í m├┤┼że obsahova┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet ─Źasto nav┼ítevovan├Żch miest.

Navmii11

Na Navmii GPS World je tie┼ż bo─Źn├Ż panel. Tento panel v├ím poskytuje r├Żchly pr├şstup k niektor├Żm z najpou┼ż├şvanej┼í├şch funkci├ş. M├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą miesta, prezera┼ą ob─ż├║ben├ę miesta, pozera┼ą sa na svoje ned├ívne ciele a samozrejme upgradova┼ą na platen├║ verziu.

Mapa

Ne─Źakal som, ┼że mapa bude tak├í podrobn├í, ako bola. Aplik├ícia ma ale pr├şjemne prekvapila a poskytla bohat├║ mapu na navig├íciu. Na mape je vyzna─Źen├Żch ve─ża dynamicky aktualizovan├Żch miest.

Nie som si ist├Ż, ako sa tieto miesta pridaj├║ na mapu, preto┼że nie je mo┼żn├ę odosla┼ą polohu. Ale nikdy som sa nestratil pre smer. Mapa ozna─Źila aj relat├şvne nov├║ ─Źerpaciu stanicu v okol├ş.

Navmii12

Celkovo je mapa dobr├í. V┼íetky jazdn├ę pruhy s├║ ve─żmi dobre vidite─żn├ę u┼ż z dia─żky. Aplik├ícia tie┼ż udr┼żuje mapu preh─żadn├║. Niektor├ę aplik├ície obsahuj├║ to─żko podrobnost├ş, ┼że je ┼ąa┼żk├ę sa v nich orientova┼ą. V┼íimol som si, ┼że na mape ch├Żbaj├║ nejak├ę mal├ę uli─Źky, ale to sa dalo ─Źaka┼ą.

Navmii15

Pou┼żitie aplik├ície

Pou┼ż├şvanie aplik├ície je ve─żmi jednoduch├ę. Stla─Źen├şm prsta pribl├ş┼żite a vyh─żadajte adresu, ktor├║ potrebujete n├íjs┼ą. Alternat├şvne m├┤┼żete tie┼ż zada┼ą adresu a z├şska┼ą polohu automaticky. Aplik├ícia rob├ş skvel├║ pr├ícu pri vyh─żad├ívan├ş adries, ktor├ę zad├íte.

Navmii16

Po definovan├ş cie─ża cesty sa navig├ícia spust├ş jednoduch├Żm klepnut├şm na tla─Źidlo. Aplik├ícia v├ím poskytne bli┼ż┼í├ş poh─żad z inej perspekt├şvy. Tento poh─żad naz├Żvam pr├şstup cez rameno, preto┼że prin├í┼ía poh─żad bli┼ż┼íie k v├í┼ímu vozidlu.

Navmii17

V tejto naviga─Źnej aplik├ícii GPS pre Android je k dispoz├şcii aj ┼íikovn├Ż prehr├íva─Ź hudby. Nie je to fantastick├ę, ale svoju pr├ícu zvl├ídnete obdivuhodne.

Povolenia

Aplik├ícia z nejak├ęho d├┤vodu m├í pr├şstup k va┼íim kontaktom. Nevid├şm d├┤vod, aby k nim aplik├ícia mala pr├şstup bez v├í┼ího s├║hlasu. Mo┼żno aplik├ícia chce namapova┼ą adresy na mape, ale v samotnej aplik├ícii som ┼żiadnu tak├║ mo┼żnos┼ą nevidel. Aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż zdie─ża┼ą va┼íu polohu, ale to je ┼ítandardn├ę pre v┼íetky naviga─Źn├ę aplik├ície GPS.

Záver

Navmii GPS World je d├┤stojn├í naviga─Źn├í aplik├ícia GPS pre Android. M├┤┼że to by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├ę, ak cestujete na nov├ę miesta. Off-line funk─Źnos┼ą aplik├ície ju rob├ş ve─żmi dobre pou┼żite─żnou v zlom po─Źas├ş.

Bohu┼żia─ż, nebolo ni─Ź nov├ę, ─Źo aplik├ícia prin├í┼ía na st├┤l. ├Üprimne povedan├ę, ak u┼ż pou┼ż├şvate in├║ naviga─Źn├║ aplik├íciu, nie je d├┤vod na zmenu. Ale ak ste v navig├ícii Android nov├ş, Navmii GPS World urob├ş uspokojiv├║ pr├ícu.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku