Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

─Żahko orezajte kruhov├ę fotografie zo ┼ítvorcov├Żch alebo obd─║┼żnikov├Żch obr├ízkov

H─żad├íte ─żahko oreza┼ą svoje ┼ítvorcov├ę alebo obd─║┼żnikov├ę fotografie na kruhov├ę fotografie? Takto to m├┤┼żete urobi┼ą r├Żchlo na svojom mobilnom telef├│ne bez in┼ítal├ície akejko─żvek aplik├ície.

Mo┼żno ste si to v┼íimli Facebook, spolu s WhatsApp a Instagram, za─Źala vo svojich slu┼żb├ích zobrazova┼ą kruhov├ę DP (zobrazenie obr├ízku).

A z nejak├ęho d├┤vodu sa mi p├í─Źi viac ako kruhov├ę fotografie viac ako ┼ítvorcov├ę a obd─║┼żnikov├ę. A ak sa v├ím p├í─Źi, m├┤┼żete ─żahko vytv├íra┼ą kruhov├ę obr├ízky orezan├şm obd─║┼żnikov├Żch alebo ┼ítvorcov├Żch obr├ízkov.

M├┤┼że to by┼ą nieko─żko aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím to umo┼żnia, ale ak ich nem├íte nain┼ítalovan├ę, je to r├Żchly sp├┤sob, ako to urobi┼ą.

Otvoren├ę Obr├ízok Online Editor (imageonline.co je adresa URL), ktor├í vyzer├í takto. ─Żahko orezajte kruhov├ę fotografie zo ┼ítvorcov├Żch alebo obd─║┼żnikov├Żch obr├ízkov 1

Na ─żavej strane n├íjdete obr├ízkov├ę filtre, kliknut├şm na ktor├ę z├şskate nieko─żko mo┼żnost├ş a orezanie kruhu bude jednou z nich.

Po kliknut├ş na orezanie kruhu sa otvor├ş nov├í str├ínka, ktor├í vyzer├í asi takto.

─Żahko orezajte kruhov├ę fotografie zo ┼ítvorcov├Żch alebo obd─║┼żnikov├Żch obr├ízkov 2

M├┤┼żete klepn├║┼ą na vybrat├Ż obr├ízok a potom ho nahra┼ą do webovej aplik├ície. Po na─Ź├ştan├ş ho budete m├┤c┼ą jemne doladi┼ą a hne─Ć pod n├şm sa zobraz├ş jeho uk├í┼żka.

Ke─Ć budete s v├Żsledkom spokojn├ş, m├┤┼żete si obr├ízok stiahnu┼ą a pou┼żi┼ą ho kamko─żvek chcete.

Toto je jedna z mnoh├Żch funkci├ş, ktor├ę poskytuje online editor obr├ízkov, tak┼że m├┤┼żete t├║to webov├║ aplik├íciu vyu┼ż├şva┼ą mnoh├Żmi sp├┤sobmi.

Ke─Ć┼że sa t├íto webov├í aplik├ícia d├í otvori┼ą na ─żubovo─żnej platforme, je to tie┼ż vynikaj├║ca webov├í aplik├ícia pre pou┼ż├şvate─żov Chromebookov, ktor├ş nemusia in┼ítalova┼ą ┼żiadnu aplik├íciu kv├┤li jednoduchej manipul├ícii s obr├ízkami.

Editor obr├ízkov pon├║ka mnoho mo┼żnost├ş, od rozmazania ─Źast├ş obr├ízka po pixelovanie alebo ├║pln├ę orezanie.

Pod N├ístroje na konverziu obr├ízkov Poskytuje tie┼ż ve─ża mo┼żnost├ş na konverziu obr├ízkov z jedn├ęho form├ítu do druh├ęho vr├ítane Webp tp PNG, JPG alebo naopak.

pod N├ístroje obr├ízkov GIF, m├íte ve─ża funkci├ş, ako napr├şklad vytv├íranie anim├íci├ş GIF alebo konverziu GIF na JPG alebo PNG.

Existuje mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş, ktor├ę poskytuje web, tak┼że si ich vysk├║┼íajte sami a zistite, ktor├ę z nich by boli pre v├ís u┼żito─Źn├ę. Zmerajte si webov├║ aplik├íciu ako z├ílo┼żku, aby ste k nej mali pr├şstup r├Żchlej┼íie.

D├║fam, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok bude u┼żito─Źn├Ż. Na blogu si m├┤┼żete pozrie┼ą ─Ćal┼íie ─Źl├ínky, ktor├ę v├ím u─żah─Źia technick├Ż ┼żivot.