─Żahko aktualizujte Samsung J3 na Marshmallow, preto┼że v├í┼í nosi─Ź nemus├ş

IQ svojho J3 by ste mohli zv├Ż┼íi┼ą jednoduchou aktualiz├íciou na Marshmallow 6.0. S Marshmallow m├┤┼żete pomocou Asistenta Google klepn├║┼ą na z├şskanie r├Żchlych podrobnost├ş alebo mo┼żnost├ş akci├ş pod─ża toho, ─Źo m├íte na obrazovke. A aby bol z├í┼żitok z aplik├ície skuto─Źne bezprobl├ęmov├Ż, m├┤┼żu teraz tvorcovia aplik├íci├ş zl├║─Źi┼ą prehliada─Ź Chrome s aplik├íciami pri zachovan├ş vzh─żadu a ┼ít├Żlu rozhrania.

Zabezpe─Źenie a s├║kromie je mo┼żn├ę zlep┼íi┼ą aj prostredn├şctvom programu Marshmallow. Namiesto toho, aby ste sa bu─Ć A) vzdali svojho s├║kromia a boli n├║ten├ş prija┼ą povolenia, ktor├ę aplik├ícia po┼żaduje, alebo B) ├║plne sa vzdali in┼ítal├ície aplik├ície, Marshmallow v├ím umo┼ż┼łuje doladi┼ą povolenia. Platby s├║ tie┼ż bezpe─Źnej┼íie, preto┼że transakciu m├┤┼żete overi┼ą pomocou ─Ź├şsla virtu├ílnej karty alebo odtla─Źku prsta.

M├┤┼żete si myslie┼ą: ÔÇ×Dobre, toto v┼íetko znie skvele, ale J3 v s├║─Źasnosti nem├í Marshmallow, nem├í stanoven├Ż d├ítum prijatia Marshmallow a nikdy nemus├ş dosta┼ą OTA.ÔÇť Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako to ob├şs┼ą. Neexistuje ┼żiadny d├┤vod, pre─Źo by v├í┼í J3 nemal ma┼ą aspo┼ł vzh─żad a mozog.

Met├│da 1: Aktualizujte bezdr├┤tovo

Faktom je, ┼że aktualiz├ícia Marshmallow nemus├ş by┼ą nikdy k dispoz├şcii OTA pre J3. Ale to neznamen├í, ┼że in├ş nebud├║ alebo ┼że to je mimo sf├ęru mo┼żnost├ş.

Krok 1: Stabilizácia internetu

Uistite sa, ┼że m├íte stabiln├ę pripojenie Wi-Fi. Ak je va┼íe pripojenie Wi-Fi nespo─żahliv├ę, m├┤┼że by┼ą najlep┼íie pou┼żi┼ą met├│dy 2 alebo 3 namiesto. Obsahuj├║ sp├┤soby aktualiz├ície Samsung J3 bez Wi-Fi. Za pou┼ż├şvanie z├íruk Wi-Fi sa nebud├║ ├║─Źtova┼ą ┼żiadne poplatky za d├íta oper├ítora.

Krok 2: Stabilizácia internetu

Uistite sa, ┼że m├íte stabiln├ę pripojenie Wi-Fi. Ak je va┼íe pripojenie Wi-Fi nespo─żahliv├ę, m├┤┼że by┼ą najlep┼íie pou┼żi┼ą met├│dy 2 alebo 3 namiesto. Obsahuj├║ sp├┤soby aktualiz├ície Samsung J3 bez Wi-Fi. Za pou┼ż├şvanie z├íruk Wi-Fi sa nebud├║ ├║─Źtova┼ą ┼żiadne poplatky za d├íta oper├ítora.

Krok 3: Skontrolujte oznámenia

Aktualiz├ície sa niekedy vo va┼íom telef├│ne zobrazia ako m├ígia. Ak ├íno, m├íte ┼í┼ąastie!

Na paneli upozornen├ş skontrolujte, ─Źi nie je k dispoz├şcii upozornenie na aktualiz├íciu. Ak sa upozornenie zobrazuje na paneli s upozorneniami, klepnite na┼ł a potvr─Ćte, ┼że si chcete aktualiz├íciu stiahnu┼ą. Ak nie je k dispoz├şcii, pokra─Źujte krokom 4.

Krok 4: Nav┼ít├şvte Nastavenia

V ponuke svojho J3 klepnite na nastavenie.Pozn├ímka: Po─Źas aktualiz├ície nevyp├şnajte telef├│n.

Menu Nastavenia

Krok 5: Vyberte viac

Viac

Krok 6: Vyberte polo┼żku O zariaden├ş

O zariaden├ş

Krok 7: Vyberte Syst├ęm

H─żadajte tu nov├ę ozn├ímenia.

Aktualiz├ícia softv├ęru

Krok 8: Aktualizácia

Ak je k dispoz├şcii, vyberte aktualiz├íciu, ktor├║ chcete nain┼ítalova┼ą. V├í┼í telef├│n by ju mal prevzia┼ą odtia─żto.

Metóda 2: Aktualizácia pomocou Smart Switch

Aj ke─Ć ste sa rozhodli rootova┼ą svoj J3, svoj telef├│n m├┤┼żete st├íle aktualizova┼ą pomocou Smart Switch. Existuje v┼íak ve─żk├í ┼íanca, ┼że po─Źas tohto procesu strat├şte kore┼ł.

Krok 1: Pripojte telef├│n

Pripojte svoj J3 k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla USB.

Krok 2: Spustite Smart Switch

Na dokon─Źenie in┼ítal├ície vyu┼żite v├Żhody sprievodcu in┼ítal├íciou. M├║dry Switch by mal detekova┼ą a rozpozna┼ą v├í┼í J3 a automaticky nain┼ítalova┼ą ovl├ída─Źe. M├┤┼żete pou┼żi┼ą Smart Switch na vytvorenie pohodlnej mo┼żnosti z├ílohovania a obnovy.

Kliknite na Z├íloha v spodnej ─Źasti obrazovky.

Spusti┼ą-Switch

Krok 5: Aktualizácia

M├║dry Switch zobraz├ş spr├ívu, ┼że v takom pr├şpade je k dispoz├şcii nov├í aktualiz├ícia.

Aktualiza─Źn├ę tla─Źidlo

Krok 6: Potvrdi┼ą

Aktualiz├íciu potvr─Ćte stla─Źen├şm Aktualiz├ícia znova. Potom vyberte OK.Po─Źkajte, k├Żm sa s┼ąahovanie v┼íetk├Żch nov├Żch s├║borov nedokon─Ź├ş. Po dokon─Źen├ş aktualiz├ície budete upozornen├ş prostredn├şctvom potvrdzovacej spr├ívy.

Krok 7: Odpojte telef├│n

Odpojte kábel USB.

Krok 8: Znova pripojte telef├│n

Znova pripojte k├íbel USB. Ak sa v├ím J3 automaticky nere┼ítartuje, urobte to ru─Źne. Pravdepodobne to bude trva┼ą dlh┼íie ako obvykle.

Krok 9: Odpojte telef├│n a u┼ż├şvajte si!

Metóda 3: Aktualizácia s Odinom

T├íto met├│da je o nie─Źo zlo┼żitej┼íia ako tie, ktor├ę predch├ídzali, ale u─żah─Ź├şme v├ím to. Odinova met├│da m├┤┼że by┼ą tie┼ż rozhoduj├║ca pre rootovan├ę zariadenia, ktor├ę nemo┼żno aktualizova┼ą OTA. Je to v┼íak rizikovej┼íie ako predch├ídzaj├║ce met├│dy. V najhor┼íom pr├şpade by ste mohli telef├│n zamurova┼ą. Je to v┼íak tie┼ż met├│da, ktor├í m├┤┼że obnovi┼ą poriadok v telef├│ne t├Żm, ┼że ho vr├íti do ofici├ílneho firmv├ęru (ale nie odblokuje).

Krok 1: Stiahnite si ovl├ída─Źe

Pred pou┼żit├şm Odina skontrolujte, ─Źi s├║ nain┼ítalovan├ę spr├ívne ovl├ída─Źe USB. K tejto automatickej in┼ítal├ícii obvykle doch├ídza, ke─Ć zapoj├şte k├íbel USB do po─Ź├şta─Źa. Tie┼ż by ste mali by┼ą schopn├ş n├íjs┼ą pr├şslu┼ín├Ż ovl├ída─Ź pre v├í┼í k├íbel pomocou vyh─żad├ívania na internete alebo m├íme ni┼ż┼íie uveden├Ż odkaz na stiahnutie, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz
USB ovl├ída─Ź

Krok 2: Stiahnite si Odina

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

Extrahujte alebo rozba─żte obsah do po─Ź├şta─Źa.

Odin

Krok 3: Vst├║pte do re┼żimu s┼ąahovania

Ke─Ć je zariadenie vypnut├ę, podr┼żte tla─Źidlo Moc, Zn├ş┼żi┼ą hlasitos┼ąa Domov Ke─Ć sa zobraz├ş v├Żstra┼żn├í spr├íva, uvo─żnite v┼íetky tla─Źidl├í. Ihne─Ć stla─Źte Zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ą

Krok 4: Pripojte telef├│n

Pripojte svoj J3 k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla USB ..

Krok 5: Stiahnu┼ą aktualiz├íciu

Aktualiz├ície n├íjdete na webovej str├ínke spolo─Źnosti Samsung. Obsahuje najnov┼íiu aktualiz├íciu softv├ęru Samsung.

Aktualizácia Samsung J3
tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

Vyber si Mobiln├ę telef├│ny pod Mobiln├ę ─Źas┼ą. V rozba─żovacej ponuke kliknite na svojho oper├ítora. Vyberte svoj konkr├ętny model pre Samsung J3.

Uistite sa, ┼że pou┼ż├şvate firmv├ęr, ktor├Ż zodpoved├í v├í┼ímu modelu, inak by ste mohli riskova┼ą, ┼że sa v├ím telef├│n pokaz├ş. Upozor┼łujeme, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung v s├║─Źasnosti pon├║ka iba Lollipop 5.1.1 pre tento model.

Boost-Download

Krok 6: Spustite Odina

Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a spusti┼ą ako spr├ívca.

Sekcia ID: COM by teraz mala zmodra┼ą a Pridan├ę mala by sa zobrazi┼ą spr├íva. Ak v├í┼í telef├│n nie je rozpoznan├Ż, uistite sa, ┼że ste nain┼ítalovali spr├ívne ovl├ída─Źe.

Stla─Źte tla─Źidlo AP.

Stla─Źte tla─Źidlo AP tla─Źidlo. Tla─Źidlo by tie┼ż mohlo poveda┼ą PDA ak pou┼ż├şvate Odin 3.07.

Odin-AP

Krok 8: Vyberte Aktualizova┼ą

Vyberte s├║bor, ktor├Ż ste predt├Żm stiahli a ktor├Ż pou┼żijete na aktualiz├íciu. V po─Ź├şta─Źi vyh─żadajte aktualiz├íciu firmv├ęru .tar.md5 a na─Ź├ştajte ju do Odina.

Krok 9: Kliknite na tla─Źidlo ┼átart

Po─Źkajte, k├Żm sa s├║bor nena─Ź├şta. Obvykle nie je potrebn├ę vykon├íva┼ą ┼żiadne ─Ćal┼íie zmeny, preto┼że mo┼żnosti, ktor├ę s├║ v predvolenom nastaven├ş za─Źiarknut├ę, s├║ najlep┼íie. Nevybera┼ą Znovu rozdeli┼ą. Nie je potrebn├ę, aby v prie─Źinku JAMKA sekcii.

Odin-Štart

Krok 10: Bu─Ćte trpezliv├ş

Ke─Ć skon─Ź├şte a Pass zobraz├ş sa spr├íva. Tie┼ż dostanete zelen├║ v sekcii ID: COM, ─Źo znamen├í, ┼że ste pripraven├ş ├şs┼ą.

Nevyberajte k├íbel USB, k├Żm sa nedokon─Ź├ş. V├í┼í J3 by sa mal automaticky re┼ítartova┼ą.

Met├│da 4: Pou┼żitie M Launcher

Pri tejto met├│de nie je potrebn├ę rootova┼ą alebo in┼ítalova┼ą vlastn├║ ROM. A tie┼ż nie je d├┤vod ─Źaka┼ą, m├ş┼ła┼ą peniaze alebo strati┼ą ak├ęko─żvek ├║daje. Ned├íva v├ím to v┼íetky funkcie Marshmallow, ale transformuje to va┼íe pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie.

Krok 1: Stiahnite si M Launcher

M odpa─żova─Ź

Tla─Źidlo s┼ąahovania Google Play

Záver

Ak chcete rootovan├Ż telef├│n a m├íte z├íujem o vlastn├║ ROM s Marshmallow, medzi niektor├ę ROM, ktor├ę dobre funguj├║ spolo─Źnosti Samsung, patria crDroid a CM13. T├íto zostava opera─Źn├ęho syst├ęmu nie je v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku k dispoz├şcii ┼ípeci├ílne pre Samsung J3, ale ─Źoskoro predstavia ─Ćal┼íie zostavy pre ─Ćal┼íie zariadenia, tak┼że by sa mohlo vyplati┼ą sledova┼ą webov├║ str├ínku CyanogenMod.

Do tej doby bud├║ aktualiz├ície OTA naj─żah┼íou mo┼żnos┼ąou, ale k├Żm dostanete Marshmallow, m├┤┼żete zostarn├║┼ą. Ak sa nie─Źo pokaz├ş s vlastnou ROM alebo s rootovan├şm, Odin a/alebo Smart Switch v├ís m├┤┼że prinajmen┼íom dosta┼ą sp├Ą┼ą tam, kde ste boli predt├Żm. Alebo ak chcete hra┼ą bezpe─Źne, ale napriek tomu si u┼ż├şva┼ą funkcie Marshmallowy, Method 4 je cesta. Na┼í┼ąastie bude ─Źoskoro k dispoz├şcii viac portovan├Żch ROM Marshmallow alebo e┼íte lep┼íie ofici├ílne aktualiz├ície.

Povedzte n├ím, ako sa v├ím nov├í aktualiz├ícia p├í─Źi, v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie. Ak m├íte st├íle probl├ęmy s in┼ítal├íciou aktualiz├ície, povedzte n├ím o svojich probl├ęmoch.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku