Ľahká výhra pre FIFA 21? Konami čelí riziku PES 21!

Vypuknutie vírusu COVID-19 sa rozšírilo naozaj neuveriteľným tempom po celom svete a hoci mnoho spoločností prijalo prísne opatrenia na zabránenie šírenia vírusu na svojich pracovníkov, nezdá sa, že by prišlo, najmä teraz, keď sme počuli, že v kancelárii už sú prípady Konami, Tokio.

Ukazuje sa však, že infikované sú iba dva faktory. Ale vzhľadom na súvislosti s inými prvkami spoločnosti je šanca mať ďalších pacientov v súčasnosti veľmi vysoká.

Ľahká výhra pre FIFA 21? Konami čelí riziku PES 21!

Doteraz vieme, že kancelária bola úplne dezinfikovaná a že všetci zamestnanci tejto spoločnosti sú v súčasnosti v karanténe. Projekty, ktoré mali po ruke, ako napríklad príklad niektorých DLC pre PES 20 až PES 21, ktorí vedia, v súčasnosti čelia riziku náhleho spustenia v dôsledku tohto náhleho prerušenia.

Okrem toho tiež vieme, že na internete sa šíria zvesti, ktoré odhalili možné partnerstvo medzi spoločnosťami Konami a Sony. Dôvodom je skutočnosť, že je možné vyvinúť nový model Silent Hill PS5. Niečo, čo sa nám teraz zdá tiež nepravdepodobné, vzhľadom na to, že štúdio sa doslova zastavilo.

Avšak, kto bude schopný plne využiť celú túto situáciu, je v skutočnosti EA. Keď spustíte program FIFA 21 podľa plánu, pravdepodobne nebudete mať Konamiho ako konkurenta v čase predaja, a preto budete mať veľký zisk.


Problémy na konzole PlayStation 4 Po aktualizácii? Nie ste sami!


Stručne povedané, budeme musieť naozaj počkať, čo sa stane v najbližších rokoch a aké stratégie bude Konami používať na prekonanie tejto situácie. Koniec koncov, škody na štúdiových peniazoch môžu byť neodstrániteľné.

Čiara

Prečítajte si tiežAlebo sledujte ďalšie novinky z vybraných hier

Sledujte najnovšie technologické novinky. Nasledujte nás Facebook, Twitter, Instagram! Chceš sa s nami porozprávať? Poslať e-mail na (chránený e-mailom)

Ľahká výhra pre FIFA 21? Konami čelí riziku PES 21! 1

Technológia je svet, ktorý vždy rád objavujem. Zaujímajú ma všetky témy, hoci hry sú pre mňa niečo. Sľubujem vám priniesť tie najlepšie správy, ktoré každý deň nájdem.