Lacné ponuky na potlačenie šumu: Sony WH-1000 XM3 a Bose 700 sa znížili

Lacné ponuky na potlačenie šumu: Sony WH-1000 XM3 a Bose 700 sa znížili 1

Lacné ponuky na potlačenie šumu vám môžu tento víkend ušetriť veľké peniaze za pár slúchadiel Sony WH-1000 XM3 alebo Bose 700. Navyše môžete ušetriť aj na niektorom lacnom štúdiu Beats Studio 3 plechovky alebo s ešte lacnejšou cenovkou na JBL Live 650. Najnovšie lacné ponuky na potlačenie hluku ponúkajú niekoľko fantastických zliav na špičkové zvukové odvetvia, takže ak ste na trhu s nejakým výkonným zvukom, máte teraz šancu ušetriť nejaké peniaze.

Najlacnejšie slúchadlá, ktoré rušia hluk, sa tu zvýrazňujú už od 130 GBP a cena je stanovená na plechovkách JBL Live 650. Ak ste po lacnom potlačení hluku a vynikajúcom zvuku, tieto vysoko populárne šálky majú všetko, čo potrebujete. Aj keď ich výkon nedosahuje niektoré z vyššie uvedených prémiových modelov, určite stojí za to, aby ste prevyšovali hotovosť, ktorú dnes platíte.

Na nádherných slúchadlách Sony WH-1000XM3 (teraz iba 244 GBP) nájdete tiež zníženie ceny o 100 GBP. Alebo si s Beats Studio vziať pár najnovších 700 plechoviek od spoločnosti Bose za pouhých 299 GBP. 3 slúchadlá rušiace hluk prichádzajúce za 189 GBP. To sú niektoré vynikajúce ponuky na potlačenie hluku, ktoré ponúkajú špičkovú technológiu za tento víkend menej.

Tiež sme našli vynikajúci pokles cien na skutočných bezdrôtových slúchadlách Sony WF-1000XM3, ktoré v Currys dosahujú iba 179 GBP.

Tieto lacné ponuky na potlačenie hluku slúchadlá ponúkajú veľké peniaze z najnovších a najväčších plechoviek v okolí, takže ich možno budete musieť rýchlo chytiť skôr, ako ceny stúpnu alebo klesnú zásoby.

Nie vo Veľkej Británii? Pozrite sa na najnovšie ceny všetkých nižšie uvedených obchodov so slúchadlami na rušenie vo vašej krajine.

  • Nakupujte najlepšie predaje a ceny slúchadiel s potlačením hluku, ktoré sme našli z celého webu

Dnešné najlepšie lacné ponuky na potlačenie hluku

  • Nakupujte všetky lacné ponuky na potlačenie hluku v Currys
  • Nakupujte všetky lacné ponuky na potlačenie hluku vo veľmi
  • Nakupujte všetky lacné ponuky na potlačenie hluku má Amazon

Sledujeme to samé najlepší predaj a ceny slúchadiel s elimináciou hluku práve teraz, ale prinášame vám aj najlacnejšie Akcie AirPods práve teraz. Ak ste hneď po nastavení rozpočtu bez všetkej fantázie, pozrite sa na najlepšie ponuky slúchadiel ktoré sme našli z celého webu.