Kvíz – Čierna budúcnosť 1988: Cyberpunk a Néon Rose na Switch

18 minút je to, čo musíte urobiť, aby ste zachránili svet pred jadrovou katastrofou v lete roku 1988. Takže tu je hlavná oblasť nezávislých hier. Čierna budúcnosť 88, Tu vývojári Superscarysnakes vyvíjajú dvojrozmerný Roguelike nainštalovaný dobre v osemdesiatych rokoch Nintendo Switch !

Čierna budúcnosť 88 alebo nekonečná noc

Ako si dokážete predstaviť, čas je cenný na záchranu sveta, ale buďte si istí, že nebudete sami. K dispozícii je päť postáv, z ktorých každá dáva svoje vlastné vlastnosti, aby lepšie bojovala proti mnohým súperom, ktorí vám bránia v ceste. V boji bude môcť hráč počítať s päťdesiatimi rôznymi a rôznymi zbraňami. Samozrejme tu bude aj základná ponuka.

Čierna budúcnosť 88Ste pripravení bojovať!

Switch, Konzola kráľovnej JV indie

Tento program Run and Gun je k dispozícii na počítačoch PC a PC Nintendo Switch, Nakoniec sme dokázali otestovať Black Future 88. Hra je veľmi nervózna, mali by ste byť vždy prebudení, aby ste prežili, na konci nepremeškajte smrť na nepriateľoch. Hráč sa musí spoliehať na úroveň návrhu, aby sa chránil, unikol alebo útočil na nepriateľov. Reakcie a nervy sa testujú. Upozorňujeme, že úrovne sú vytvárané procesným systémom, na ktorý zabudne srdce alebo zomrie a pokúsi sa znova.

Nezávislá hraJe horúci čas!

Späť do budúcnosti!

Black Future 88 v štýle osemdesiatych rokov sleduje súčasný trend v tomto type výroby. Niektoré môžu skutočne oddialiť, je však dôležité zdôrazniť, že výroba je dobrej kvality. Grafika je skutočne dobrá a veľmi farebná. Soundtrack SynthWave bol vyrobený skupinou Tremor Low. Slúchadlá sa nám páčili, hudobné skladby sú skutočne super.

SwitchOheň alebo smrť!

Dohoda je tiež veľmi pekná. Naša postava veľmi dobre reaguje na najmenšiu požiadavku palice. Mnoho jazdných pruhov sa vyrába s vysokou presnosťou. To bol dôležitý bod, ale život hry je trochu krátky. Tam 5 Iba úrovne. Hra je založená na náročnosti zvyšovania jej životnosti. Pre tých, ktorí nechcú v hre bojovať, Black Future 88 ponúka nástroj na uľahčenie života hráča.