Ktoré pneumatiky sú najlepšie v SnowRunner – blato, terénne a cestné pneumatiky

Ktoré pneumatiky sú najlepšie v SnowRunner - blato, terénne a cestné pneumatiky 1

Pneumatiky zohrávajú dôležitú úlohu pri jazde na inom asfalte. Či už jazdíte na bahne, idete z cesty alebo zrýchľujete diaľnice, každá pneumatika musí hrať rozhodujúcu úlohu, a to má veľký vplyv na výkon.

V dnešnom prehľade budeme diskutovať o tom, ktoré pneumatiky sú pre SnowRunner najlepšie, či už ide o bahno, terén alebo diaľnicu, pretože vieme, že v SnowRunner musíme rozširovať a prispôsobovať naše vozidlá. Začnime teda.

Ktoré pneumatiky sú najlepšie v SnowRunner - blato, terénne a cestné pneumatiky

Vlastnosti najlepšieho nákladného vozidla v systéme SnowRunner

Vieme, že SnowRunner je o nákladných vozidlách a výber správneho nákladného vozidla pre správnu prácu robí rozdiel medzi životom a smrťou. Ak chcete urobiť najlepší vozík značky SnowRunner, musíte si tieto veci prispôsobiť v garáži svojho vozidla.

Zvýšenie výkonu: –

EngineGearboxSuspensionTiresLock

náradie

Doplnky pre navijaky pre WinchSpareSnorkel

Ak hovoríme o pneumatikách, potom je to nevyhnutná súčasť nákladného automobilu, ktorá umožňuje prežiť v obrovskej situácii. Najlepšie pneumatiky sú tie, ktoré majú dobré alebo vyššie stupne na blate a snehu a každá pneumatika je najlepšia vo svojej vlastnej práci.

Vozidlá používajú iný typ pneumatiky, ako napríklad:

vozidlo paluba
Medzinárodný Paystar Diaľnica 46 ″
ANK MK38 Terén 47
Nákladná loď 114SD Diaľnica 43
Nákladná loď M916A1 Diaľnica 43
Royal BM17 Diaľnica 47 ″
Krok 310E Diaľnica 39
Ford CLT9000 Diaľnica 39

Ktoré pneumatiky sú najlepšie v SnowRunner

Ak hovoríme o porovnaní rýchlosti, víťazom sú jednoznačne pneumatiky Highway, pretože je oveľa lepšie ako ostatné dve. Vozidlo je známe svojou silou av našom podrobnom porovnaní majú pneumatiky Offroad aj Mud rovnaké výkonové funkcie, zatiaľ čo pri porovnávaní výkonu chýbajú pneumatiky pre jazdu na diaľnici.

V našom porovnávaní s bahnom je prekvapivo prekvapujúce, že vozidlo s offroadovými pneumatikami aj bahnitými pneumatikami prechádza bahnitou cestou tým, že sa vydá v rovnakom čase bez akýchkoľvek problémov, zatiaľ čo vozidlo s cestnými pneumatikami na to prejde viac času a energie.

V neposlednom rade skúška na hlbokú vodu, vozidlo s diaľničnými pneumatikami, ktoré nemôže dosiahnuť cieľ a uviazlo na jednom mieste, zatiaľ čo vozidlo s blatárskymi pneumatikami sa zastaví ako prvé. Ak sa teraz pozrieme na vyššie uvedené štatistické údaje, je zrejmé, že ílové aj terénne pneumatiky sú najlepšie pre všetky situácie, ale medzi tri z nich sú nejako blato.

Ak chcete presnejšie porozumieť výkonnosti, pozrite si toto video nižšie.

Tam to máte. Jedná sa o najvhodnejšie pneumatiky pre vašu cestu. Dúfame, že vám tento sprievodca pomôže pri výbere najžiadanejších pneumatík pre vaše vozidlo. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá na tipy a triky pre hry a smartfóny. Vďaka.